Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

1.На хората, които ще прочетат предходните мнения в сайта: Обърнете внимание, че 19 коментара са писани от 2-3 човека, еднакъв модел на изказване и поведение. Изобилие от правописни грешки, лични обиди, нецензурни думи, елементарни лъжи.

За Вас винаги всичко е лъжа освен това което Вие казвате.
Всеизвестен факт за всички които работят при Вас просто не са ви го казвали а то е че - Вие не приемате никакви критики относно управлението и подобряване процеса на работа в тази фирма. Има елементарни проблеми от години които все още не сте успели да разрешите. Вярвайте ми има хора които са в процеса на работа и виждат по добре нещата, които са достатъчно умни и казаното от тях до голяма степен ще допринесе улесняване процеса на работа проблема, е че за Вас всички освен собственика на дружеството са мижитурки, прости, глупави, неграмотни. Съжалявам лично Ваши думи. Същото важи и за нецензурните думи.
Лични обиди ---> Вие обиждате лично работниците лично аз съм чувал а и са ми казвали десетки пъти подобно отношение от Ваша страна. Не му отива на човек в тази позиция в която сте Вие

2.На хората, които търсят реална информация за Парко ЕООД - Бургас: Преди 5 години, през първата ни година ни беше трудно, имахме солидна конкуренция, клиентите не ни познаваха. Днес оборота, наличността, служителите, автопарка ни са два пъти повече. Сериозен резултат е да постигнеш 100% ръст за 5 години в период на криза. Никога не забавяме заплати! Само местоположението ни е малко извън града, но за сметка на това всички ползват служебен транспорт. И понеже "склада е празен", сега си взехме още един, защото не можем да си съберем стоката!

Стига с тази криза г-н Панайотов за Вас никога не имало криза работата си върви без да спира Използвате думите криза за да избегнете редица неща свързани с работниците си най-вече от финансова гледна точка. Забравихте ли когато орязахте всички служители в "дните на криза" по 10% от заплатите няколко месеца подред. Защо когато тези същите хора се чупят от работа при Вас 4-5 месеца в летния сезон години наред и работата е два пъти повече защо тогава не им дадохте по 10% отгоре на заплатата?

Късно е. Изпуснахте всички влакове и други няма. След всичко прочетено от хиляди след стотиците хора които дойдоха и си заминаха, а те на колко са казали за условията и обстановката във фирмата не ми се мисли. Едва ли някога ще успеете да направите ЕТ "Божидар Панайотов" и Парко ЕООД по-добро място за работа. След толкова години от както сте на пазара ако беше добро място на работа 60-70% от работниците от преди 7-8 години щяха да си седят там. а сега старите се броят на пръстите на едната ми ръка.

Много се радвам,че колегите останали в Парко най накрая имат стока и няма да се червят по магазините.Дано да е така.

Аз съм Божидар Панайотов - собственик на ПарКо ЕООД.
Искам да кажа 3 неща:

3.Готов съм да се срещна лично с всеки недоволен от Парко, за да изясним проблемите и да направим Парко добро място за работа. Знаете ми телефона, аз плащам бирата.

И най-важното: Искам да благодаря на всички настоящи и бивши служители на Парко ЕООД, които допринесоха ПарКо да стане значим фактор в дистрибуцията в Бургаска област в нашия сектор! Защото каквото и да създаваш - става с хора!

ХА ХА Последните няколко коментара(очевидно написани от един и същ човек, с еднакво допуснати правописни грешки ме развеселиха много.Моето пропиляно време във въпросната фирма също не е никак малко и много бих желал да с е срещна очи в очи с с доволният им служител,които естесвено не съществува в реалния живот.Като се замисля може и да има някои некадърен и не уважаващ себе си пропадняк,наритван от тук от там .Заплати навреме били взимали ХА ХА.Никога ама никога.............а друг е въпроса какъв е размера им (ако го кажа и вие ще се развеселите).Такаа уважаеми "доволен" служител на Парко живей си живота в твоя измислен свят,но не заблуждавай околните и не се опитвай да им стовариш Злото на главите прояви малко човещинка към ближния!

от опечалените................. Бивш служител.

Явно колегите/бившите/ с положителни коментари са с много специално отношение.Аз доволни
служители не познавам.А по лошото вече и клиенти.

Аз пък да ви кажа какво е важно замен, точно и на време да ми плащат,събота и неделя да почивам,гарантирано за на пред в времето ,и да научавам нови неща. Всичко тук е точно така,аи научих много нови работи,които са ми важни.

Чак да му се зачуди човек на колегата с 5 годишния стаж дето толкова "съжЕлява за пропиляното време"! Щом е толкова зле защо си все още тук? Чувал съм, че мазохизмът бил болестно състояние, ама 5 години? Пълни глупости!
Читава си е фирмата. Има още какво да се желае от към заплащане, но пък плащат навреме. Лятото е доста натоварено. Зимата сме по-айляк. От към колеги- ако се разкарат един-двама интриганти, положението доста ще се подобри.

Не знам завас ,ама аз сам добре. Е имам доста работа и натоварване,ама пък работа няма навсякъде и да ти плащат навреме. Само дето е настрани от града. Ама пък ме вземат с кола и ме връщат. Не е зле.

Далеч от тази фирма ще кажа на тези които искат да започнат работа там. Това го казвам аз който загубих достатъчно време (повече от 5 години) с тая фирма надявайки се на нещо по добро, но аз съм си за Е***не изискванията и задълженията се увеличават с всеки изминал ден. Некоректно отношение, празни обещания, отпуска дават когато те си решат (Имам предвид Николай Николов начело с учения от института на БАН Божидар Панайотов които доста често и много се изживяват като богове и че те са най най на върха. Не забравяйте че тези хора които работят там при Вас вадят не само собствения ами и Вашия хляб. Колкото са важни клиентите на фирмата толкова са важни и работниците в ЕТ Божидар Панайотов и ПАРКО ЕООД) извънреден труд който не се заплаща, чисто хамалска работа, ниско заплащане, некоректно отношение гледат да вземат всичко от тебе за 2 години макс и след това следващия. лично аз колко човека съм посрещнал и изпратил от тази фирма не ми се говори постоянно текучество. Съжелявам за хората които се броят на едната ръка кадърни които са попаднали в тази фирма. Имаше и такива които много бързо се усетиха и си заминаха поздравления за тях. Постоянни клюки, постоянни интриги, болничен ако си позволиш да си вземеш те гледат после на кръв и урина. Лятото никаква отпуска даже един почивен ден, не дай си Боже да ти се наложи да отсъстваш. Общо взето пълен батак трагедия хаос това са най точните определения за тази фирма. Язък за големите Ви реклами и за това че Панайотов се бие в гърдите че от 25 години е на пазара а всъщност нищо. Никакво покритие никакви привилегии за служителите. Когато се организира банкет си го плащаш от джоба няма значение новогодишен ли е или друг. А на госпожата по долу мога да я питам само г-жо Вие да не би да си лягате с някой от управата. Защото някак си не върви от 20 коментара единствено Вашия да е положителен. Напротив можеш да си скъсаш гъза от работа в тази фирма никой никога няма да дойде да ти каже браво или пък да ти даде някакво дори и минимално заплащане + при получаване на заплата, дори и 10 пъти да си я свършил качествено. Но ако един път се издъниш света ще ти се види тесен ще чуеш неща които никак не подхождат на човек с ранг на Панайотов. Г-н Панайотов Вие никога няма да може да създадете ЕКИП в тази фирма както искате да направите от както съм постъпил на работа при Вас. Нещата като цяло куцат и с всеки ден става по зле и по зле. Вие не умеете да управлявате тази фирма пълноценно. Гледате единствено и само собствения си интерес и никога не оценявате работата на служителите си колкото и ценни кадри да са те, които рано или късно ще се ориентират нанякъде, както направиха много от тях. Съжелявам наистина за пропиляното време.

Аман от хейтъри и от хора, които само търсят някой друг да им решава проблемите. Към всички вас имам един единствен въпрос- вие какво направихте за да промените нещата, които ви пречеха да работите? Или избягахте и сега бълвате целия този бълвоч? На кривата ракета космоса й е крив! Бъдете здрави!
Парко е фирма като всички останали- има си много положителни и също толкова отрицателни страни. Тя е за хора, които искат да работят. И го могат.
Всички, които за пръв път се сблъскват с мнение за Парко, бих посъветвала само едно- потърсете и друга информация за нас!