Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Казвам се Марин Христов,работя на позиция началник склад във фирмата от 11.07.2016,за разлика от всички анонимни потребители оставили мнението си,което щом е анонинимно,правете си изводи,колко е достоверно
,мога да застана зад тежеста на думите си и името си и да докажа всичко,което напиша,защото е лесно да се говори,но е много трудно да се доказва.Във фирмата определено има проблеми ,като във всяка една фирма във България,за което мога да ви уверя,че се работи да се отстранят има и доста привилегии,които в нито един анонимен коментар не ги прочетох,тоест тук е пусната информация,относно лошите неща,това не е обективна информация и е подвеждаща.Най-искрено искам да помоля всеки,които си е намерил работа в перфектна фирма и не е спомогнал,това да се случи,да ме уведоми,коя е,искам и аз да работя там.Благодаря на всеки ,които е прочел мнението ми !

Фирмата и ръководството са абсолютно неориентирани на пазара,което е много важно за търговска фирма.Напълно подкрепям предходния коментар,управителите никога не се вслушват в мнението на хората от пазара.В Бургас напоследък загубиха доста от позициите си.

1.На хората, които ще прочетат предходните мнения в сайта: Обърнете внимание, че 19 коментара са писани от 2-3 човека, еднакъв модел на изказване и поведение. Изобилие от правописни грешки, лични обиди, нецензурни думи, елементарни лъжи.

За Вас винаги всичко е лъжа освен това което Вие казвате.
Всеизвестен факт за всички които работят при Вас просто не са ви го казвали а то е че - Вие не приемате никакви критики относно управлението и подобряване процеса на работа в тази фирма. Има елементарни проблеми от години които все още не сте успели да разрешите. Вярвайте ми има хора които са в процеса на работа и виждат по добре нещата, които са достатъчно умни и казаното от тях до голяма степен ще допринесе улесняване процеса на работа проблема, е че за Вас всички освен собственика на дружеството са мижитурки, прости, глупави, неграмотни. Съжалявам лично Ваши думи. Същото важи и за нецензурните думи.
Лични обиди ---> Вие обиждате лично работниците лично аз съм чувал а и са ми казвали десетки пъти подобно отношение от Ваша страна. Не му отива на човек в тази позиция в която сте Вие

2.На хората, които търсят реална информация за Парко ЕООД - Бургас: Преди 5 години, през първата ни година ни беше трудно, имахме солидна конкуренция, клиентите не ни познаваха. Днес оборота, наличността, служителите, автопарка ни са два пъти повече. Сериозен резултат е да постигнеш 100% ръст за 5 години в период на криза. Никога не забавяме заплати! Само местоположението ни е малко извън града, но за сметка на това всички ползват служебен транспорт. И понеже "склада е празен", сега си взехме още един, защото не можем да си съберем стоката!

Стига с тази криза г-н Панайотов за Вас никога не имало криза работата си върви без да спира Използвате думите криза за да избегнете редица неща свързани с работниците си най-вече от финансова гледна точка. Забравихте ли когато орязахте всички служители в "дните на криза" по 10% от заплатите няколко месеца подред. Защо когато тези същите хора се чупят от работа при Вас 4-5 месеца в летния сезон години наред и работата е два пъти повече защо тогава не им дадохте по 10% отгоре на заплатата?

Късно е. Изпуснахте всички влакове и други няма. След всичко прочетено от хиляди след стотиците хора които дойдоха и си заминаха, а те на колко са казали за условията и обстановката във фирмата не ми се мисли. Едва ли някога ще успеете да направите ЕТ "Божидар Панайотов" и Парко ЕООД по-добро място за работа. След толкова години от както сте на пазара ако беше добро място на работа 60-70% от работниците от преди 7-8 години щяха да си седят там. а сега старите се броят на пръстите на едната ми ръка.

Много се радвам,че колегите останали в Парко най накрая имат стока и няма да се червят по магазините.Дано да е така.

Аз съм Божидар Панайотов - собственик на ПарКо ЕООД.
Искам да кажа 3 неща:

3.Готов съм да се срещна лично с всеки недоволен от Парко, за да изясним проблемите и да направим Парко добро място за работа. Знаете ми телефона, аз плащам бирата.

И най-важното: Искам да благодаря на всички настоящи и бивши служители на Парко ЕООД, които допринесоха ПарКо да стане значим фактор в дистрибуцията в Бургаска област в нашия сектор! Защото каквото и да създаваш - става с хора!

ХА ХА Последните няколко коментара(очевидно написани от един и същ човек, с еднакво допуснати правописни грешки ме развеселиха много.Моето пропиляно време във въпросната фирма също не е никак малко и много бих желал да с е срещна очи в очи с с доволният им служител,които естесвено не съществува в реалния живот.Като се замисля може и да има някои некадърен и не уважаващ себе си пропадняк,наритван от тук от там .Заплати навреме били взимали ХА ХА.Никога ама никога.............а друг е въпроса какъв е размера им (ако го кажа и вие ще се развеселите).Такаа уважаеми "доволен" служител на Парко живей си живота в твоя измислен свят,но не заблуждавай околните и не се опитвай да им стовариш Злото на главите прояви малко човещинка към ближния!

от опечалените................. Бивш служител.

Явно колегите/бившите/ с положителни коментари са с много специално отношение.Аз доволни
служители не познавам.А по лошото вече и клиенти.

Аз пък да ви кажа какво е важно замен, точно и на време да ми плащат,събота и неделя да почивам,гарантирано за на пред в времето ,и да научавам нови неща. Всичко тук е точно така,аи научих много нови работи,които са ми важни.

Чак да му се зачуди човек на колегата с 5 годишния стаж дето толкова "съжЕлява за пропиляното време"! Щом е толкова зле защо си все още тук? Чувал съм, че мазохизмът бил болестно състояние, ама 5 години? Пълни глупости!
Читава си е фирмата. Има още какво да се желае от към заплащане, но пък плащат навреме. Лятото е доста натоварено. Зимата сме по-айляк. От към колеги- ако се разкарат един-двама интриганти, положението доста ще се подобри.

Не знам завас ,ама аз сам добре. Е имам доста работа и натоварване,ама пък работа няма навсякъде и да ти плащат навреме. Само дето е настрани от града. Ама пък ме вземат с кола и ме връщат. Не е зле.