ЕСПА /img/frontend/nomap.png"

щом възнамерявам и следващта година да запиша детето си в ЕСПА означава, че съм доволна и не виждам училището да има проблеми.

въз основа на негативните мнения, които очевидно се опитват да провялат имиджа на ЕСПА, бих казала, че това са глупави спекулации. От своя страна бих пожелала на училището да жъне успехи и да продължава така грижливо да образова и възпитава децата на България.

истината е проста и очевидна. Понеже ЕСПА и човекът, който управлява това страхотно училище се стремят да дадат всичко от себе си, някой е решил, че това натоварва и децата и персонала... Сестра ми записа там детето си за пета поредна година, гордеем се с племеницата ми. След време бих направила същия избор и за моето дете ,заради всичко което това училище успява да предложи- индивидуален подход, чужди езици умствена и физическа активност  и още немалко предимства ,които оформят детето ви като човек!

Българинът не може да прости успеха. Злобните коментари са вероятно от момиченца, дошли вчера в София с големи претенции и нула покритие.Такива хора смятат, че по прааво им се полага огромна заплата, без много да работят. Квалификации като "абсурдно, арогантно, селско" издават лошо възпитание или липсата на такова и големи комплекси. Вместо да завиждате на успешния човек, постарайте се да постигнете и вие нещо.
Приятна и спокойна вечер на всички.

не мога да повярвам, че толкова много ругатни се изсипват срещу ЕСПА! това са преувеличени думи, живи лъжи. Присъединявам се към хората, които тук с чест са споделили мнението си и са се разграничили от злобните и вероятно настроени хора! ЕСПА е едно от най-добрите частни училища с утвърден стандарт в обучението на децата и отношение към персонала! Поздравлении и късмет!
ps Най-много ценя това, че се прилага индивидуален към детето подход, което е супер важно, за да може едне дете да осъзнае потребностите и интересите си още докато е малко.

Отношението на собственичката към персонала е абсурдно, селско, арогантно, отвратително. Ужасът в училището е пълен. Ако искаш да даваш здраве за пари - заповядай в ЕСПА.

Мненията отдолу нагоре от Мария до Петя са фалшиви!!!
4 думи са достатъчни, които трябва да знаете : Не отивайте в ЕСПА!
да учите там - АБСУРД - пълна измама
да работите - ако искате да си скъсите живота- защо не

И през следващата година ще се доверим на ЕСПА. Като родители сме спокойни, че детето ни получава качествено образование. Силно също се надяваме общината да си изчисти кадастриалните изисквания, за да може колкото се може по-бързо да заработи одобрения архитектурен план на г-жа Немцова за новото училище.

Всеки има право на позиция, но е излишно да се нагорещява пространството така. Ако има нещо, кажете го на госпожа Немцова, щом сте толкова недоволни, вместо да плюете по форуми като невидели

Разбираемо е да се мрънка за сградата и прочее. Хората винаги си намираме да мрънкаме за нещо, само, че в случая не мисля, че имат право да изискват повече на този етап. Абсолютно всичко, което е могла е направила по силите си жената . Миналата седмица бях в това училище, за да огледам за моето дете и имам добри впечатления – особено от екипа.