ЕСПА /img/frontend/nomap.png"

Това място е сайт, с име "bgrabotodatel" и би трябвало от него да се интересуват най-вече хора, търсещи работа, за да прочетат мнение от бивши и настоящи служители. До тук визирах 3 категории посетители на сайта. Как мнение на родител на дете, учещо в това училище, се оказва тук, ако не е платено?

Работил съм преди няколко години за тях и мога да кажа, че е най-безумното място, на което един интелигентен човек може да реши да работи и да разбере как група от нискоинтелектуални същества се опитват да го управляват. Абсурдни съвети след работно време, на които не се постига нищо, ставане през нощта за работа и абсолютно обсебване от институцията. Некоректно отношение към служителите, а относно среда-злословене и клеветене. Методите на преподаване са остарели, а ръководителите са незаинтересовани към подобряване на системата. Никакво техническо ниво, липса на интерактивни бели дъски. Слаб мениджмънт на проблемите и липсата на помощ от екипа. С две думи-никога и не. Дори да видите обява, подминете я, защото е загуба на време. Ако сте човек с идеи и сте малко по-различен, нямате шанс там. Сами виждате как условията са неприемливи и текучеството е огромно, защото не знаят как да задържат служителите си.

Никога не ходете там .Най лоша е директорката и нейната приятелка г-жа Данчева .Жена, която е страшно злобен и завистлив човек.Докато си удобен си най-добрия а после се прави един съвет на които те увикват, че си най-некърния и после ти се дава молба за напусканеда разпишеш повзаимно съгласие, ако евентуално откажен ти се крещи , че няма да стоят до 24 часа да разписваш.МУТРЕНСКА РАБОТА. /ВИС 2 И СИК / СА НИЩО ПРЕД Г- ЖА НЕМЦОВА И НЕЙНИЯ СИН КОКО СПАСОВ

ЗДРАВЕЙТЕ  НЕ ХОДЕТЕ  ТАМ .МЯСТО  С ГАДНИ КОЛЕГИ  И ЛОШ РАБОТОДАТЕЛ,КОИТО КРЕШИ КАТО  ИСТЕРИЧКА И ДОРИ ИЗПАДА В ИСТЕРИИ.ПИШЕШ  РАЗНИ СПИСЪЦИ  КАТО  НЕНОРМАЛЕН.ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И  УЧИТЕЛ СИ.РАБОТИШ ПО  15-16 ЧАСА .ПОСТОЯННО СИ УВИКВАН .

Интервюто към тази фирма е абсурдно! Първо се подпълва един тест, в който те питат кой ти е любимия цвят и куп подобни глупости (какво значение има това за работата), след това над час и половина чаках някой да дойде да вземе въпросния тест. Жената ме уведоми, че трябва да чакам още, за да ми направям и тест за компютърна грамотност, което отне още 40 минути чакане. Момчето, което ме изпитваше на компютърна грамотност, не знаеше самият той как да изпълни задачите, които до преди 10 минути сам беше дал. Като за капак, не получаваш никаква информация за заплащането и т.н, тъй като срещата с така чаканата "шефка" не се състои. По-голям абсурд от това не бях срещала,
Съвсем друга е темата, че от това което видях и чух докато бях на това интервю, НИКОГА не бих си записала детето в частно училище, без значение дали това или друго.

По-голям абсурд в живота ми не се беше случвал. С 20 години педагогически стаж съм. Обичам работата си и мога да твърдя, че и децата ме обичат (вкл. и в еспа). Сама напуснах училището и тъй като госпожата искаше да ме задържи, за наказание ме лиши от последните ми 2 заплати. Друго, което искам да споделя, което е възмутително и се случи на колежка в еспа. Когато забременя и госпожата разбра, направо я изгони, защото на нея "бременни учителки не и трябват"!!!По безчестен, мониполативен и надменен човек не бях срещала.Тя се е взела за някакво величие. И до днес се чудя, как успява с приказки да омайва и залъгва хората. Как родителите си дават децата в тази сграда да учат - малки класни стаи с мухъл. Как се съгласяват децата им да са с по 5 мин. междучасия!? Поради препускането от едно в друго и честата смяна на учители, децата в никакъв случай не получават най-доброто като знания. Къде ги видяхте тези резултати и класирания на състезания и олимпиади? Те там обичат да говорят високопарни думи и да се раздават всяка седмица грамоти. Това гали родителското его, но не се поддавайте на този евтин трик. Никога не бих работила отново там и никога не бих записала детето си да учи там!!!

Не се връзвайите на обявите за работа на това училище. Само ще Ви кажа, че в моя трудов договор пише, че допълнителното работно време извън 8-те часа не се заплаща. Това ми се даде да се подпиша при свършен факт. Иначе трудовата ви характеристика е 10 листа. Задължиенията ви ще нахвърлят далеч тези, които са описани в нея, но не се притеснявайте директорката ще ви плати с 20-30 лв. отгоре за многото съботи и недели, които прекарвате там и за много бройните дни, в които си тръгвате не по-рано от 9 часа от работа.  Оставете заплащането не си заслужава нервите. Ако сте човек, който крайно не се възхищава на несправедливостта то Ви предлагам да стоите далеч от Еспа, защото рискувате всяка вечер да се прпибирате с разбити нерви.

предстои ни да отидем на процедура за условията там, засега от мои мознати съм чувала добри неща.

като баща не бих хвърлил напразно някъде парите си, доволен съм как обучават детето ми, както и от материалната и ценностната система на училището.

Моето дете е 2ри клас и учи там и никога, ама абсолютно никога не е имала никакви забележки, камо ли аз.Не мога да повярвам на очите си, защо се позволява да смъкват така реномето на това престижно училище по сайтовете със странни коментари.Аз дори не можах да разбера какво е това оплакване ?!?!