ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel /img/frontend/nomap.png"

ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel

Страхотна фирма.Уволниха Директора на завода и още няколко колеги.Сега чакаме да затворят завода.

Ne poshvaite ne vnasqt zdravni osigurovki

Толкова много коментари, а от години само кандидати за работа коментират... Все пак целта на сайта е някой служител да сподели информация от кухнята. Ще се намери ли такъв?

Здравейте!
Кандидатствах в компанията през юли месец 2017г.
Правих тест - задача в Ексел.
Преминах това като задание, бях поканена на 2-ро интервю, след което и на мен ми беше казано, че ще получа обратна връзка в рамките на 2 календарни седмици.
Вече сме 2.2018г. и досега не съм получила никакъв отговор.
Разбира се аз започнах работа на друго място, но исках да споделя впечатлението и мнението си.
Като цяло фирмата е с добра локация, доколкото разбрах има и социални придобивки, но отношението е крайно несериозно и не говори никак добре за колектива и фирмата като цяло.
За размера на заплатите - нямам идея какъв е и дали има увеличения.
Надявам се опита ми, който изказвам тук да е полезен на бъдещите кандидати.

Бях на интервю във фирмата на 15.01.2018 г. Присъстваха HR-ка и прекия ръководител на позицията, за която кандидатствах. Наложи се да изчакам около 15 минути, защото не бяха приключили с предишния кандидат. Казаха, че ще се обадят при всяко положение до 2 седмици. Днес е 19.02.2018 г. и познайте дали някой си направи труда да напише един мейл или да звънне по телефона. Аз лично не бих кандидатствал повече в тази фирма, липсва елементарно уважение.

Никой не е незаменим, но всеки е неповторим!

Компанията е добър работодател,въреки промените в последните години.Няма излишно напрежение и ексцесии.Плащат редовно и над средното ниво за бранша.Има доста колеги с добър потенциал и не случайно конкуренцията се опитва постоянно да измъкне някой.

Крайно пренебрежително отношение по време на интервюто от страна на HR-ка. Би трябвало да е учила, че правилното интервюиране включва да предразположиш кандидата и да изпитваш емпатия, а не да показваш постоянно надмощие и да вдигаш вежди и да бръчкаш устни като кифла. Да си тръгна от сградата беше най-приятната част от великото им интервю.

Кандидатствах за длъжност в завода на фирмата. Бих искал да се оплача от голямата неопитност на едно девойче от отдел Човешки ресурси, което присъства на интервюто ми. Толкова ниско компетентно, неумеещо да си задава въпросите, да общува, а освен това умее да се държи нагло, не знам как е допуснато въобще да прави селекция на кандидати за толкова голяма компания. Невъзпитано бече това, че ме прекъсваше, без да се извини. Стана ми смешно как е възможно...Друг е въпроса, че обеща да ми даде обратна връзка, така и не го направи. Много професионално отношение.

Как е атмосферата в администрацията? Добро ли е заплащането и има ли голямо текучество?