ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel /img/frontend/nomap.png"

ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel

Доста натоварване, но като си свършиш работата като хората, получаваш добри пари. Компания на светло - всичко е законно, 5 часов работен ден, пълни осигуровки, служебната кола си я ползвам и уикенда и като лична.

И аз присъствах на интервю.Интервюто се провеждаше от Регионална Мениджърка и Представителка Човешки ресурси.Регионалната почти не говореше,за сметка на това обаче,тази от човешки ресурси определено прекали с говоренето.Момичето е на около 25 години и това му е първата работа в живота,от което следва почти нулев опит.С други думи ми беше забавно да я гледам,как умушлено започна да влиза в конфликт с мен,при задаваните от мен въпроси и в същото време,давах структурирани огговори на малкото нейни въпроси.Изпих си кафето и реших да приключвам с интервюто,като казах,че приключваме с въпросите.Оставям отделно това,че започнахме с 40 минути закъснение.Още тогава за мен бе ясно,че това не е моя работодател
Пиша това,само и единствено,поради факта,че момиченцето от HR,се държа злобно и некомпетентно,като рязко и аргументирано и опонирах още на 2-ри въпрос.Такова поведение е недопустимо.
Интервюто се проведе в около 10.2016г

Ходих на интервю.
През цялото време имах чувството, че участвам във викторина (за по-невръстните читатели това е игра, в която се задават малоумни въпроси отговорите, на които нямат значение).
Вероятно поради липса на подготовка и най-вече интерес от страна на интервюиращите,задаваха по няколко пъти едни и същи въпроси и нещата се повтаряха. Препоръчвам на великите Мениджъри от тази компания да постъпят в Бюрото по труда, там ще могат да се развихрят подобаващо, а не да си губим времето взаимно.

Бих желал да споделя и моят опит с компанията.
Изпращам CV в началото на м. Януари 2015, минава месец, два и на третия ти се обаждат.
Уговаря се "интервю" по телефона. След това ти казват, че ще ти се обадят във всеки един случай - до две работни седмици (максимум).
Това ми направи добро впечатление, но за всеки случай попитах отново, кога да очаквам отговор - до две седмици. Е, все още чакам отговор ....... вече месец :)

Не съм сигурен дали мога да погледна отново сериозно на тази компания.

Знаете ли защо президеншата Дарина Стоянова напусна? Как е с новия шеф, мисля, че е румънец?

Алооо,Сливенския,отдавна не си драскал глупости тука.Май ти е удобно вече?

Здравейте, някой може ли да сподели мнение за позиция Търговски представител към дистрибутора за София отдел перилни и почистващи препарати DSR 8220SF?

Кандидатствам за заместник отговорник склад. Може ли някой да ми даде информация как седят нещата там като заплащане, като работна среда и отношения? Предварително ви благодаря!