ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel /img/frontend/nomap.png"

ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel

Нека хората, които не знаят за какво става въпрос да не пишат свободни съчинения. Управленският състав на Хенкел Мировяне е под всякаква критика, единственото нещо, до което ще доведе фирмата е сигурен ФАЛИТ. Работата там все повече намалява и ще намалява, така ,че хора, ако искате да не останете без работа се ориентирайте към друга фирма или поне не към този филиал на Хенкел........И не се надявайте, че ще си получите обещаното добро заплащане, то вече се топли в джобовете на т.нар. Управители

Любопитен съм тая година какви извинения ще си измислят шефовете за липса на  Коледните добавки.

Добро утро, Индже Войвода!
Много благодаря за това, което ми изложи и не може да си съвсем обективен/а, ако си бил в системата, което пък от своя страна искам аз като съвет, човек, който е бил в "кухнята".
Благодаря за искреното ти мнение!Просто ми беше интересно как са нещата в друга фирма с много известно име и БГ Маниджъри, защото аз не идвам от университета,а имам опит години в подобна структура - навън всичко е цветя и рози, но тук, типично по български гледаме, да държим хората с възможности в ниското, за да не надигат глави и да искат повече, а ръководтсвото да има активи на наш гръб.
Беше ми интересно и ти благодаря!
Желая ти много хубав ден!

Не претендирам за обективност,но все пак ако мога да съм полезен с мнението си...
Компанията в България е зле,с огелд тоталната криза навсякъде.Иначе имиджа се лъска до умопомрачение,но това не помага да се скрият вътрешните недъзи.Парадокса е ,че Мениджърите (всички са българи) са най- виновни и най-некомпетентни от всички.Започва да заприличва на Парламента - кой как се "дореди на масата,лапа до припадък".Ако очакваш голяма и дори средна заплата забрави.
Нивата на заплащане за всяка позиция са щателно изследвани и ще ти бъде даден минимума за възможностите ,които имаш.За бъдещо увеличение остават само надеждите.
Професионално обучение и развитие - ако идваш направо от Университета може би,ще имаш някаква полза,ама не е все пак сигурно.Повечето колеги май от теб ще се учат,щото и те не знаят къде са учили и работили след няколко години облъчване и работа в Матрицата Хенкел.
Според мен Хенкел е идеално място за работа на хора с посредствени възможности.

Мили хора, искам да ВИ помоля за едно коректно мнение.Мисля да кандидаствам за работа в отдел "работа с клиенти"  и искам да ми кажете, хора, които работите там, как се чувствате...
Като чета мненията май не много добре, но моля ви кажете ми нещо конкретно. Тормозят ви с кризата и това е извинение за лошото отношение...
Как е средата?Може ли да се разчита на колегиалност?Какво не ви харесва там, ръководтсвото ли е зле?Предварително ВИ благодаря за проявеното разбиране!

Мисля да кандидатствам за макетинговия отдел. Можете ли да ми кажете някакви впечатления за там? И какво мога да очаквам от интервюто? На какъв език, тестове?

Има текучество - нездравословно,щото има простотии,дело на Големите глави на Симеоновско шосе.
Умните хора вече отдавна са напуснали и напускат ,за съжаление остават само некадърниците,щото другаде не могат да пробият.И така ще е докато голямата метла от Германия заиграе или закрият фирмата.

Каде сте нищо ли не се случва в Хенкел???

Чувам за промени,какво се случва в Мировяне?

Щом Хенкел започна да съкращава инженери в дивизиите за индустриални лепила ,значи дъното е близко.Незнам чия е "гениалната" идея ,но след време и със свещ да ги търсят тези специалисти,трудно ще навят някой да работи отново за тях.
Очакваме да видим какви още съкращения ще измъдрят в произодството и търговията,за да върват шефовете бонусите тази година.А иначе Администрацията си стои непокътната,започнаха вече да се прескачат в офиса.