ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel /img/frontend/nomap.png"

ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel

В момента тече обява за сътрудник в отдел "Работа с клиенти".
Приблизително заплащане в администрацията (със SAP)? Или и тук поредното местенце дето 1000 лева са "адски много пари"?
Нещо за въпросните тестове?

Фред, тази сума преди или след данъците е ?

Заплата 1200 лв за питането долу.

Може ли някой да каже каква е заплатата за
     Електроинженер за Поддържане и Развитие на Автоматизирано Машинно Оборудване

Khattab, или както там се казваш (макар че се сещам как) кое от написаното е лъжа?
Това, че в една фирма, която държи на реномето и името си служителите са "сплашвани" с наблюдение с видеокамери ли?? Не, аз лично съм свидетел на това и към мен са отправяни подобни предупреждения. Или е лъжа това, че г-жа Декова примерно, прекарваше доста голяма част от времето си долу пред сграда 2 да пуши и да пие кафе? Ако наистина съществуваха тези камери, с които тя плаши и Дарина Стоянова можеше да разбере колко време прекарва в пушене, сигурно щеше да си преразгледа мнението за нея.
На нападките ти, че съм мързелива няма да отговарям, защото целта ми не е да се оправдавам, а да дам информация за моя опит във фирмата на хората, които се чудят дали да кандидатстват за работа там.
За това, че съм плетяла интриги стана като в поговорката "Крадеца вика дръжте крадеца", само ще кажа, че не съм била в позицията нито да критикувам нито да интригантствам, а и доста други хора са изказали същото мнение, че клюките и интригите са на доста високо ниво.
Ако пренебрегнем моя горчив опит с г-жа Декова и това, че нейното поведение не съответства по никакъв начин на ценностите на фирмата, бих описала Хенкел така - плащат навреме, но атмосферата е доста агресивна и интригантска.

Като един бивш служител не мога да не взема отношение към последния  дебат.
РАБОТОДАТЕЛИТЕ в България (включително Хенкел) трябва да се научат ,че заплатата не  е подаяние ,който някоя фирма е решила да даде на клетите българчета , а е част от сделка между работодател и частно лице за извършено количество работа от последния.
Може да бъде погледнато от другата страна - Хенкел да се благодари,че все още има специалисти, работещи качествено и съвестно за тях ,че не ми се мисли ако ТЕ започнат да изтичат.
За въпросната служителка - не я познавам,може би е била мързелива,но определено интриги и шуробаджанащина има във фирмата.

Това са лъжливи изказвания от твоя страна.Ти не си вършеше работата.Никой не беше доволен от теб.Отправяше постоянно критики  и интриги за всички.Недей да търсиш вината в другите, а погледни себе си преди да отправяш обвинения за който и да е било.Никой не ти е виновен за големия ти мързел и неспособността ти към общуването на останалите около нас!
Не забравяй те хора преди да плуете старият си работодател,че Той ви е хранил по това време -имайки се впредвид голямата безработица в България.
Бъдете благодарни!

Да уточня бившия ръководител на пройзводството избяга във ВЕБЕР , но защо не се замислите какво би накарало един мениджър да напусне. Отговорът е прост - арогантното и непристойно поведение от страна на директора на Хенкел , който по цял ден си няма друга работа освен да създава интриги между служителите (тъй като секретарката , шефът на пройзводството и шефът на поддръжката плюс сменния ръководител вършат цялата работа). Колкото до отдел пройзводство заплатите са по 600-700 лв за цял ден меткане на 25 килограмови чувалчета или 25 килограмви баки с латекс. В отдел поддръжка положението е още по трагикомично - зарязват новия служител още от първият работен ден сам с отговорността за всички машини , без да има проведено ПРАКТИЧНО обучение поради простата причина че няма специалисти който да предадат опита и знанията си . В същото време сервизния техник трябва да има широки познания по електрическа , хидравлична , пневматична , автоматична и разбира се шлосерско - монтъорска дейност. Освен че ще ремонтирате всичките машини Вие ще отговаряте и за СГРАДИТЕ И КОЛИТЕ на фирмата . Като цяло експлоатация до дупка за всички работници. Един съвет - стойте надалеч от тази фирма добро заплащане , уважение , потенциал за развитие и т.н. няма да получите.

Да поясня за бившия Ръководител  на производството - в момента се развива и то доста успешно в един от конкурентите на Хенкел, тъй както и още един бивш служител от R&D отдела ,който първо беше освободен от Хенкел , а след това отново беше потърсен (смешна работа).Само че конкуренцията не спи, тя знае да отсее зърното от плявата.А плява в Хенкел дал Бог (вече).Тъй както и Мениджъра на индустриалните лепила ,който си намери доста по-добра позиция във Wacker AG

Относно въпроса по долу къде се загуби предишния шеф на пройзводството бих казал че напусна защото не издържа на мизерийте на директора на завода. Колкото до Хенкел като фирма бих казал поредната чужда компания с БГ мениджмънт , където на почит са протежетата и натегачите , а кадърните специалисти  и хората с потенциал се унижават и тъпчат.
 Заплащането е фиксирано , не очаквайте актуализация.
 Уважение няма да получите - бачкате всичко каквото се сетите.
 Привилегии има само за администрацията но не и за работниците.
 Фирмена сигурност - няма - криза е - съкратиха 50 души.
 Ангажираност - пълна на 8 часа , ако няма какво да се пройзвежда , ще метете , миете , боядисвате въобще каквото се сетите.
 Потенциал за развитие - нулев.
 Местоположение - търговския отдел е на Симеоновско шосе , а пройзводството е в с. Мировяне с една дума нужна ви е кола.
 Колеги - като на всякъде има хубави и лоши хора.
 Работна среда - стой по далеч от шефовете , все ти прехвърлят нови и нови задължения , който те не искат или не могат да свършат поради некомпетентността си .