ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel /img/frontend/nomap.png"

ХЕНКЕЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД / Henkel

Явно и по форумите е трудно човек да се ориентира. Ще се радвам все пак, ако някой реши да ми отговори. Аз така или иначе съм решила да кандидатствам.

Видях, че Henkel са обявили свободна позиция за Junior Key Account Manager. Бих искала да разбера повече информация. Какъв е този тест, за който се споменава? А също така можете ли да ме ориентирате какво е горе долу заплащането за такава позиция в момента, има ли някакви допълнителни придобивки, каква е атмосферата на работа?
Много ще съм признателна за информацията.
Благодаря предварително!

Някой знае ли къде се загуби предишния шеф на производството - беше суперкадърен и работниците го уважаваха.Сега май изобщо не е така....

Какво да кажа за Хенкел !!! Една корумпирана компания (става въпрос за България) в която търговските представителчета на отделните направления въртят далавери със свои фирми!!! Вместо да продават директно на клиентите те ги продават на свои фирми след това тези фирми продават продуктите на клиентите със мин 100% надценка и след това тези хтехни фирми превеждат парите от сделките във фирмите на родители, сестри братя и т.н.(защото служителите на Хенкел нямат право да имат собствени фирми и затова си въртят далаверите през други фирми). Не знам точно дали шефовете в Австрия и Германия СА наясно с тези корумпирани и алчни търговски представителчета които изнудват клиенти търговци дистрибутори и т.н.(лепила козметика индестриална химия ). Не може някакви безкруполни шефове на направления търговски предствителчета да извиват ръцете на клиенти и търговци това ще трябва да се прекрати г-да шефове от Хенкел България. Успех във борбата не е трудно търговски регистър имена……не е трудно ако се заеме човек и има желание пъзела се нарежда лесно!!!!!!!!!!!!!!! Но бъдете убедени че това нещо трябва да спре знам че 2000 евро заплата е трудно да се губи и превилегии като слежебни коли, тел, РС но явно на търговските ви представители не им е достатъчно това!!!!!!!!!!!!!! В Германия ще разберат това писмо!!!!!!!! А и имат начин да проверят всичко това!!!

Видях някаква обява за sales/demand planner. Някой може ли да ме ориентира какви са нивата на заплащане за тази позиция в Хенкел (горе-долу)?

Благодаря ти Индже,
да разбирам ли , че който искат да го пуснат по нанадолнището му дават теста?! :)

Теста не е задължителен,пък зависи в кое направление кандидатстваш.Принционо в Козметика е готино,и шпефката я бива,другите са шит.

във форума видях, че се минавало през някакъв тест за работа в Хенкел?
Моля , някой да ме осветли по въпроса!
Благодаря!!!

кандидатствам за позицията  "Координатор Логистика" в София,
ще ви бъда благодарен ако ми дадете малко повече информация за фирмата и позицията, защото не желая да се хвърлям с главата напред в нищото. Чета мненията във форума и повечето от тях са негативни. Наистина ли е толкова зле. Не съм толкова сигурен защото подобни мнения чета в сайта и за фирмата в която работя, но моето мнение не съвпада с това на мнозинството.
Благодаря предварително, ще се радвам ако ми помогнете с малко инфо в близките 5-6 дни.

Честити нови съкращения в завода в Мировяне.Сега 5 началника ще командват 10 работника и фирмата ще направи страшни икономии.Да бяха спрели да джиткат със служебните автомобили вместо да съкращават обучен персонал.Горко на нас ,оставащите в завода ,ще трябва да запълваме дупките навсякъде,дори смърдящите уста на Мениджърите в Белия Дом.