W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

Само едно не ми е ясно - всички само ревете, ама ревете по форума :)
Ами никой не може да ви задължи да работите по повече от 8 часа, освен ако няма допълнително споразумение!!! Ами като ви минат 8 часа - станете и си тръгнете, да видим кой ще ви спре! Ама не да станатг един-двама, ами да станат ВСИЧКИ! Не могат да си позволят да уволнят ВСИЧКИ, разберете го!
Само знаете да мрънкате, а не действате.
По времето на Тони имаше премии, а сега доколкото разбрах - няма :)
Да са ви честити.

Пълна експлоатация на горките хорица...ама докато има дърти, мазни лицемери,които да си пазят добре затопленото място - не се получав.На който му се се струва нормално 12 -14 часов работен ден.. ОК :) Коледните ми пожелания са фалит ,фалит и само фалит :)

Само ми е чудно как ви уволняват така по взаимно съгласие, като можете въобще да не го подписвате. За дисциплинарно уволнение може да става само ако вие не сте идвали на работа 3 поредни дни без да сте уведомили работодателя си, след тези три работни дни получавате предупреждение от работодателя, при следващо ваше неявяване на работа тогава може да Ви уволнят дисциплинарно.
Остава последния начин а именно съкращаване!
Хора, запознаете се малко със закона, и се опънете малко на тези двечките който ви правят на 2 стотинки в момента.
Имате пълното право да не подписвате това спорозумение по взимно съгласие. Един ако се опъне на сегашното ръководство, мисля че може да се променят неща, ако работех още във W&CO със сигурност щях да го напрвя. Не се оставяйте да ви тъпчат, подиграват и използват. Сами си го правите!!! Събодете се веееееееее.

как може тази фирма да е в класацията на най-харесваните, ние не сме наред, работим като роби по 10 часа (не преувеличавам), само си трупаме плюсчета с тези часове и живеем на гърба на едната слава, но сами сме си виновни, че не можем да се обединим като хората и тогава да видим дали няма пак да върнат овъртайма, само че на някой трябва да му изгърмят бушоните за да се сети, но тогава ще е късно и просто ще бъде заменен с новите попълнения лагерници, които ще се осетят че нещо не е наред в тази фирма като мине година, махнат се и дойдат новите, така се ръководи тази фирма, за съжаление

arbeit macht frei това е девиза на фирмата ... работете като кучета скъпи мои колеги ... за пари ли ... не .. за слава разбира се!!!

Хайдееее......Казвайте по отдели ...кой е виновен-ИМЕНА, барем ви се чуе думата !!!!!!!!!!!
1)................
2)................
3)................

Колеги, какво се пенявите още с таэи беэпереспективна фирма.
Германците са дошли тук эа да ви плащат с цветни стъкалца като на индианци.
А пък ако ви харесва аушвица стоите си, там ви е мястото.

Да, имаше публикация във вестника.
Да, хората бяха доволни, сега не са. Факт.
Преди имаше някаква сигурност, сега я няма.
Преди се плащаха извънредни, сеге - не.
Преди беше по-хубаво, сега не е.
Преди бяхме най-добрите в Пловдив, и в областта, сега - не сме.

И всичко това - след като се смени ръководството.

Кризата ли е виновна :) Едва ли.

Всичко е пълен абсурд вече.
Всички ревяхте срещу Тони, че не давал пари, а сека като го махнаха? Хем не ви дават пари, хем ви гонят!!!
По времето на Тони да е имало такива масови уволнения?
Да е имало НАМАЛЕНИЕ на заплатите, и орязване на овъртайма?
Да е имало тотална неяснота какво ви е работното време?
Някой да си е позволявал да ви повишава тон, както сега прави Рако Шишарката?

Слагам навсякъде минус 5 точки, защото това заслжава тая фирма. На колеги сложих също минус 5, искаше ми се да сложа +5, ама фирмата не заслужава да трупа активи тук за сметка на хората, които работят в нея.