W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

Ха ха... първо място ли? Първо, ама в съседната графа.
От място, където идвах с кеф се превърна в място, където нямам търпение да мине времето, и да си ходя.
Откакто се смени ръководството, нещата вървят от зле към все по-зле. Ако продължават да я карат по този начин съвсем скоро ще си работят сами.

Заплащане? Подигравка!!!
Уважение? Никакво! Особено като дойде Торбалан Шопа, който се има за нещо много велико!
Привилегии? Хайде моля ви се... те още малко и вход за тоалетната ще вземат да искат!
Фирмена сигурност? НИКАКВА! Както си работиш, и могат да те пратят да си ходиш. Разбира се, по взаимно съгласие!!!
Ангавираност? Ако може 28 часа в денонощието, пак няма да са дошолни!
Потенциал за развитие? Никакъв! Клони към минус безкрайнст, че даже и го подминава.
Местоположение? На майната си.
Колеги - повечето са печени.
Работна среда? Кенеф!

Хора, губите скорост и изоставате от класацията, да видим да ли ще я докарате до 1 място както едно време, та даже имаше публикация във вестник че БЯХМЕ най-добрите!!!

п.с. Рибата се вмирисва от към главата!!!

1, ясно е че нито Тони ,нито Динко пишат тези призиви!
2,тези които пишат тези мнения явно се чустват изолирани ,защо ли?
2,ясно е че среща в понеделник няма да има ,защото нямаме уговорка чрез GSMa и извинявайте много ,но не всички сте добре дошли!!

повечето от колегите чакат да се случи чудо!
ама то май всички чакат бат Бойко да ни направи чудото !?
мисля че тези дето чакат , няма да дочакат ! от Бойко нищо не зависи , само ще стане ясно че другите са ни виновни че има проблеми навсякъде и ще има още много, ама много големи проблеми и разбити очаквания в България!
тя и фирмата е само една малка част от пазара и според мен плуваме в кризата , доколкото чета кво става в европата , то тепърва ще започва финансовата буря и в България
и бая народ ще даде фира ! доколкото разбирам ,фирмата ще има работа ако списанията издържат !
въпроса е не кой е взел , а кой ще взема от тук нататък , щото нещо става тягостно

Абе ,настоящи и бивши колеги ..я кажете кои са тази шепа хора които не си заслужават парите .

А вие заслужавате или заслужавахте ли Вашите Пари !!!

P.S ....Рекламата паднала ??????????

накстина, ако някой е доволен от тази фирма това са една шепа хора, които направо се гаврят с колегите си и на всичкото отгоре са и некадърни и първата им среща с компютъра е била в тази фирма. За 3 години от ставане в 5 сутринта и непрекъсната работа си прецаках зрението и здравето. Сега да ви видим като се набутахте всички с кредити, а няки и с по 2-3, защото иначе ръководителите са хитри - чрез овърдрафт и лесни заеми направо върза за себе си доста от хорицата. Рекламата бележи страхотен спад и да видим сега съкращенията как ще разплачат 30% от работниците!

Фирмата е сепур!

Това е безобразие,!!!
Да не се заплаща овъртайм.... работите без пари !!!
Няма ли някой работник да информира властите, че в тази фирма не се спазва законодателството.

До ДГД:

Фирмата съществува, но е с друго име вече: м+в медиа нетуъркс

времето ще покаже

Фирмата вече не съществува.
Редно е да бъде премахната от класацията, ако това може да се нарече класация изобщо, съдейки по коментарите.