W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

е какво като намериш оценка на фирмата !? да не би поради това да се промени нещо !? нали си наясно че този сайт няма нищо общо с фирмата ! По скоро ме интересува в коя фирма нещата са наред !?

Здравейте, съгласен съм с мнението на Търсещ, че тук трябва да се намери оценка за фирмата, а не да се пишат ненужни коментари. Както виждам, служителите във фирмата имат достатъчно свободно време да четат такива форуми, както и да пишат мнения, а и повече. Явно ниските заплати там са оправдани в такъв случай. Жалко, че за сметка на такива хора страдат и другите. Та, интригите в тази фирма са наистина много. Както споменах по-горе, явно това се дължи на малкото работа и многото "стойностни хора", които ги подклаждат. За мен не си струва човек да работи там. Хората са се взели много на сериозно и са се надули, а за покритие - да не говорим.

пич , ако си я докарал до там да се информираш от интернет и реклами цц не си за тази фирма ,защото фирмата няма нужда от реклама ! >>>хората работят на изключително високо ниво и с възможно най претенциозните компании за които можеш да се сетиш ! >>> фирмата това са ХОРАТА които работят там , фирмата това са уменията ,качествата ,способсостите и тн на хората които работят там , фирмата е всичко онова заради което клиентите са плащали през годините ,плащат сега и са готови да плащат в бъдеще ! Винаги чуждото е по хубаво ,докато не започнеш да сравняваш директно ццц винаги може мн мн по добре но това става само когато самите хора пожелаят ! Бих казал че това е мястото за силни индивидуалисти които искат винаги да са най добрите , за онези които са имали шанса да попаднат там или стават с течение на времето най добри или започват да под една или друга форма да казват че това място не е за тях и те не са за това място и така докато им стане ясно че те са там но не са част от ..... някои като мен разбират къде са били ,едва когато имат възможност да поработят на други места . Тази фирма и хората нямат аналог , има няколко фирми с подобна дейност но са далече от професионалните умения на хората в тази фирма .

защо тази фирма е на първо място в класацията за най-обичани,след като рейтингът и се вдига по най-тъпия начин.Някой си пише пълни абсурди.Има ли някаде сайт в който търсещият работа да може да получи достоверна информация за фирмите+полезн инфо ,а не кой с кого ,каде,какво правил и куп ненужни вътрешнофирмени интриги.Благодаря.

Фирмата е смешна от където и да я погледнеш.

Хал-хабер си нямат нито от планиране, нито от законодателството в областта на трудовото право.

това за какво беше!?

Готино е бе!
И админа да спре да ми трие мненията :)

zna4i... za6to naistina nese hvanem vsi4ki drugno i ne sprem da rabotim a ??? ili za6to ne zapo4nem da rabotim po bavno ??? da se usetqt nai nakra 4e taka nqma da q byde... za6to vse pozvolqvame nqkoi si do6al ot nqkade si da ni ma4ka am ??? za6to vsi4ki koito sa po-na godinki si sedqt i si mal4at i ne pravqt ni6to am ??? zaradi tqh ne se pravqt promeni a ne 4e promeni nemoje dase napravqt... haide de dokoga taka am ??? nqma li koi da obedini tezi smeni am ??? stiga sme se dqlqli - 1-va ta 2-ra ta no6na ta sega i ot vky6ti eeeeee haide de... daite da jivnem malko... nemoje edni da iskame ne6to i dasi pravim ustata i dase razpravqme i da hodim da govorim a drugite da se natiskat i da ba4kat kat ludi i dasi mislqt 4e vzimat nqkakvi pari... ok nqkoi vzimat no s cenata na kakvo ??? tezi o4i nesa za edin den... nemoje s normalni 8 4asa danemoje da si izkara6 edna normalna nadnica.... tova kade go ima ???? i dokoga 6te prodaljava ??? mnogo e lesno da se kaje na koito nemu iznasq dase maha...ama ne e taka..dokoga 6tesi smenqme rabotata prez nqkolko meseca bilo i godina a ??? za da moje dase nazna4at novi hora koito sy6to 6te bydat zalygani za nqkolko meseca 4e rabotata e hubava i dobre platena i posle kakvo..... i dokoga a ???? ei nqma opraviq tazi balgarska rabota ei....

Едва ли ти ти трябва да знаеш кои сам. Но от нещата които пишеш в този саит си личи, че не си коректен работник. Едва ли само ти от цялата фирма си имала здравословни проблеми и ти се е наложило да ползваш здравнитв си осигуровки, мисля неси единствена в тва число и аз сам ги ползвал но тези неща които казваш за този период не са верни. Мисля че ако наистина е имало нещо такова ти си някакво изключение, за което едва ли ти е винивен Тони, а това какав е бил той и на какав се е изживявал ти едва ли имаш педстава за да говориш.
Човека е изградил тази фирма от нищото, а ти едва ли ще постигнеш и 0.001% от това което е постигнал той.
И да ти кажа за кризата, а и за това което ти се е случило в семеиството "за което съжелявам" не е виновен той. А кризата е удобна на новите ръководители да си измият ръцете. Нали знаеш, по удобно е да обвиняваш тези който са били преди теб.
Хаиде със здраве.

eeeeeххххххх бяха хубави времена в тази фирма. А сега какво стана,
Тони тва Тони онова и какво стана като го махнаха