W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

1. Заплащане добро, ако работиш по 25 часа на денонощие
2. Това си зависи от самия човек, а не от фирмата
3. ???
4. Ако можеше да карат с 5 човека персонал, който да живее там щяха да са най-доволни. Друг е въпроса, че хора идват, но почти никой не се задържа
5. Потенциал има ако си създадеш правилните контакти сякаш. Важно е с кой пиеш след работа
6. Добре
7. Варират от чудесни интересни хора до бесни провинциалисти с IQ колкото на мухлясъл хляб
9. Ако имаш достатъчно здрави нерви и солидна доза дебилност е направо чудесна :D
Като цяло умерено зле с периодични свежи изпълнения.

Средата си е много добра, а работата до някъде сигурна ако нещо в Бг може да е сугурно. Заплатите може да не са от най-вискотие но се изплащат редовно и има переспектива. Не коментирам фирми, които дават по една шапка пари но работата е.... не ясно до кога, за осигуровки - забрави. А на когото не му харесва има фирми колкото искаш. На мен това ми е 7 фирма и имам добра база за сравнение.

нещото като 13-ста заплата само не разбрах кога са ги давали

За 6 месеца резултатът е следният-10 напуснали
Нарушаване на трудовото законодателство, човешките права, дискриминация и физическа саморазправа.Лъжи отвсякъде-за увеличенията на заплатите и бонусите,за отпуски и тийм билдинги, които така и не идват-дори и след като са лично обещани от шефове и счетоводители.За обученията, за развитието и прочие.
фирмата има много лоша слава-най-вече маскин отдел. Питайте, когото искате за това, ако не вярвате.

Какво занчи фирмата е "зле". Проблеми и недоволни има навсякъде. Текучеството е характерно за тоя бранш. Всеки, който напуска си има своите причини, но това не означава, че фирмата е виновна. На всички, които плюят и ЛЪЖАТ долу, ще кажа че са комплексирани некадърници. Осигуровките са на пълна заплата, служителите(по-голямата част) са много точни, 13-заплата се дава НЕ НА 13-МЕСЕЦ, а преди коледа. Така, че нека който си е решил да дойде и да прецени на място за какво става въпрос.

Общо взето съм доволен от фирмата по най-важните за мен пунктове - уважение, потенциал за развитие, колеги.

Заплащане: мисля че е в 60% (перцентил).
Уважение/атмосфера: чудесни. Мениджърите не се надуват, говори се нормално, всеки се оценява според приноса си.
Среда и свободно време: средата е много добра, но има много още да се желае относно подобряване на процесите на работа.
Привилегии,да има: широки офиси, кафене, фитнес, тенис маса, тимбилдинги, служебни телефони за част от колегите, 13та заплата.
Сигурност: Никога да не се уволняват хора, дори при криза през 2009г.
Потенциал: добрите хора да прогресират бързо, както заплата така и позиция. Да има множество интересни проекти и технологии, така че човек да може да се занимава с това което му е интересно

Добра е фирмата, за който му се работи.
интересно.
Заплащането е малко, но добро ;)).
Колегите са готини.
Няма самозабравили се началници с нормалните изключенията.

Много-добро средностатистическо социалистическо предприятие.
Задоволява много голяма част от личния състав.
Заплащане-добро за осемдесетте години на миналия век;
Уважение, колеги, работна среда-нормална за производствениците;
Привилегии, фирмена сигурност, потенциал за развитие-както в доброто старо време.
Останалите показатели са несъществени.

> няма начин
> човека каза
> които иска да си прави парти
> да си организира и да си прави парти
> това са думи на баща ми
> управител на друга фирма
> и да имаше парти
>нямаше да отида както миналата година
> и през тази година нямам настроение за парти
> мисля че всеки сам трябва да си прецени
> а не някой да ми казва че искам парти или не искам парти