W&Co Mediaservices Bulgaria LTD /img/frontend/nomap.png"

W&Co Mediaservices Bulgaria LTD

Бивши колеги няма смисъл да се изказват! На който не му харесва кенефа е в дясно!!!
Видели сте вие интриги и лоши колеги PUUUU :D

Колеги, ако и тая събота се изложите за събирането, мислете му!
Ще ви шейпна връзката към сървъра на всички, и ще бачкате overtime.
Извинения не се приемат!

Имаше и такива, дето си го организираха на групички. Тяхна си работа.
Колко по-рано от това да стане, като се разбра, че фирменото парти се отменя в понеделник? А то беше насрочено за събота?

tova trqbvashe da stane po rano = vseki da se organizira po grypichki = i da si go napravi na max

Направиме ли си коледно парти?
Направихме си :)
Яко ли беше? Яко беше....

Който не е дошъл да го е яд.

Ма с тва "петно" ме разбихте... аз ако бях дошъл, щяхме да го прекръстим на "Лекето", и днес щяха да правят три дни на DJ-a.

Колеги, защо не слезете в заведението там да си карате смяните, давидим няма ли да решат г-дата и дамите от SS да ни вдигнат заплатите и да ни направят новогодишен купон. Пък може и някои лев за коледа да дадат. И една идея не е лошо голяма фирма като тази да има синдикат, мисля да повдигна въпроса кадето трябва.
А за г-жата дето се е изказала, верно защо не се е представила !!!
Мисля, че всеки запознат с положението се сеща за кои става дума.
За обу4ението в отдел маски моля да ме извини но и магаре да вържеш пред РС-то и то ше варши работа не по зле, а за другите отдели мисля че важи сащото, не искам да обиждам колегите който наистина са много кадарни и свестни в работата си, те не попадат в графата но работата е елементарна в общи линии.Иска се савсем малко да си на ти с програмите за предпечат.
Наистина фирмата не заслужава 1-вото място, ако имаше 1-во за интриги, лъжи, и други подобни мизерии със сигурност шеше да е 1-ва в класацията.
Аз също няма да се представя.
Надявам се да ме извините.
Благодаря за вниманието.

Много ми е странно, че тази фирма е на първо място в класацията на сайта.
Заплатите са в пъти по-малки от тези на следващите в класацията.
Мястото не е кой-знае какво, нито пък работата изисква някаква специална квалификация.
Фирмена сигурност - средна, работи се доста извънредно.

Като цяло фирмата е за златната среда, а не за първото място

Za gospodina ili gospojitzata ...kato prizovava6 da se predstaviame ....ami dai primer ..KAK TI E IMETO

Здравейте, бивши и настоящи колеги! Защо, ако тази фирма не ви харесва просто не си тръгнете? Защо не се представяте, когато пишете, за да могат хората да преценят дали оценката ви има тежест и заслужава да й се обърне внимание? Колко от вас са получили шанса именно от тази лоша компания, без необходимия опит да започнат работа и да се развиват. Заради такива като вас народа е казал: "Храни куче, да те лае". Продължавайте да се спотайвате в малките си черупки на пълни бездушници и интриганти. Много успехи, дано някога бъдете щастливи, в което дълбоко се съмнявам при положение, че толкова злоба ви яде от вътре

Е, нещата за няколко години може и да са се променили - кой знае :) Все пак обещанията и празните приказки ги виждаме и сега... Само един съвет към хората, които работят там - не бъдете зависими от шефа, не е нужно да работите овертайм без заплащане, бъдете горди с това което правите и знайте че някъде другаде вашия труд струва много пари!

Заплащане - под всякаква критика; Уважение - служебно; Привилегии - безплатното кафе едва ли е точно привилегия... никакви бонуси, единствено много обещания; Потенциал за развитие .....