БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Здравейте,Вера.Бих искала да ми дадете Вашият e-mail адрес,за да Ви изложа мнението си.От думите Ви разбирам,че в София нищо не знаете за това,в което се съмнявам.Публикуваните коментари след моят ясно сочат,че фирмата е..........Явно във всички градове ПРОТИВОЗАКОННО се спират по 32лв. за тези отпуски,а след това не се възстановява цялата сума.
Няма нужда да коментирам всичко това тук.Благодаря Ви предварително.В случай,че Не ми отговорите,ще считам това за Вашето потвърждение на думите ми и ще трябва да се отнеса към по-висока инстанция.
Всички публикации тук са самата истина.Това трябва да Ви говори много-ние,тези които пишем мненията си тук,не се познаваме.От различни градове сме,най-малкото.Извода е................ясен.

Надявам се, че скоро ше има проверка от НАП и Инспекция по труда, защото работя като пропусквателен режим към общинска служба-която всъщност още я няма, защото не ще да се премести от пъпа на София пл. Славейков в Надежда, и пазя само бюрото за 240 лв. на месец, по 10 часа на ден като общината плаща за мен 580 лв.! Удържат ми за дрехи и ПЛАТЕН ГОДИШЕН ОТПУСК ПО 32 ЛВ. ВСЕКИ МЕСЕЦ! И на всички други. Това е връзкарска фирма и само близки на началството Георгиев и на Пешев, които си разиграват коня като фирмата да им е бащиния,  работят на хубави места и взимат повече пари с двойна ведомост. Хора с откровено проявяващи се психични отклонения работят в детски градини и в общините. В същото време в общината в Л. се назначава човек, който си е абсолютен психо! Защо не искат освидетелстване? Имало е бой там! Има качествени хора, които кандидатстват за работа, но не ги взимат, защото не им трябват интелигентни хор. Студенти не издържат и 2 месеца и си отиват. Текучеството сред не връзкарите е голямо.

тази фирма боду санаи големите мошеннци от вичките охр фирми,почнахме 12човека на овекта със заплата  420,и 12 часа,нокаквосе случи след 1 месец ,намалиха  ставката от 12 станахме 9 ипочнахме да вичим по24 4аса,после взеха дадават 60 ваучери катусиги приспаднаха от заплатата итова неееее всичко одрезахани още по 40лв затова чеще си ползваш платена отп,инакрая се оказа че получавам 300лв и 60лв ваучери ,такато гледам тази фирма плаче за прокурор,пари  на рака 2,3 ведомусти подписваш абе  пълен бардак моиа съвет е вегаите оттиа с 200

Защо като фирмата е толкова корекна в Русе не са взимали заплати от 5 месеца.Вместо да се назначат 10 човека са назначени 6. За размера на заплатата не ми се говори.
Аз незнам как една токова некоректна фирма търси охранители, регионални представители, директори.
Някой може ли да даде обяснение как с 9 евро на месец за сот се покриват разходите на един обект.Просто е невъзможно да стане. Не се доверявайте на сот фирмите с тази техника и кадри не биха могли да ви опазят и от хлапето на съседа. Не говоря само за боду а за 99,9 процента от фирмите. Колко крадци има заловени от тези прословути фирми сигурно не да са повече от десетина за 20 години.

Здравейте, Петър!
Таксата за СОД е 9 евро на месец за физически лица, тъй като в момента има промоция. Също така, можете да получите безплатна техника.
Относно госпожата, която твърди, че заплатата и е забавена - моля да се обърнете към ръководството по този въпрос (телефоните ще откриете в страница контакти в уеб сайта на Боду СОД). Ако действително има такъв казус със забавяне на плащането, съм сигурна, че ще бъде решен. Боду СОД изплаща възнагражденията на своите служители.
Поздрави!

Благодаря Ви ,Георги.Така и смисля да постъпя,а каквото стане.Някой трябва да си получи заслуженото.

Обръщам се към Реалистката.Ще ти дам един съвет как можеш да си получиш заплатите.Отиди в Инспекцията по труда и пусни жалба гарантирам ти че ще си получиш заплатите а фирмата ще бъде глобена.Ако има още нарушения ги напиши във жалбата

Здравейте,КОНТРОЛ,съжалявам за късния отговор на Вашето опровержение.Радвам се за Вас и израстването Ви в тази фирма.Повечето от нас не са имали това щастие.И в потвърждение на думите ми и този месец заплати все още НЯМА(за месец ЮЛИ,ГОВОРЯ).Аз вече съм бивш служител,за мое огромно щастие,но загубенотом време няма как да си говърна.Истината е една- БЯГАЙТЕ колеги,кой където може.Мизерното заплащане,на което сте обречени,ще ви довърши.За всичките месеци като служител,никой не се заинтересува от служителите си,да види в какви условия работят.На висшестоящите това не им е удобно.Както се казва БОГ ВИСОКО,ЦАР ДАЛЕКО.Успех на всичкинастоящи и бъдещи служители.

деяне, след като си работил в боду от две години би трябвало да си влязъл в час и да знаеш, че ако имаш някакъв проблем има към кого да се обърнеш - можеше да се оабдиш в офиса в софия! Аз работя от 3 години в боду сод и тук съм срещал най-много разбиране от шефовете в сравнение с предишните места!

Колко струва включването на СОТ? При включване на два обекта има ли отстъпка?