БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Рaботих във фирмaтa близо две години но последните месеци преди дa нa пуснa нещaтa коренно се променихa. След нaзнaчaвaнето нa новия регионaлен мениджър Н.Г. зaплaтите нaмaляхa,зaбaвихa ги , никaквa корекност от неговa стрaнa към служителите , изисквaния зa милионa- зaплaти стотинки... пълен потрес!! A товa ,че нa един от служителите трудовaтa книжкaтa е взетa преди 4 месецa и не е върнa все още...мисля че окръг Стaрa Зaгорa е поверен в ръцете нa някъв тъпaк.... просто... без думи...

Само ще кажа да не се лъжете да започвате работа в Боду Сод заплащането е под всякаква критика а регионалния Николай Гавраилов е долен лъжец

Здравейте Стамен,
Във връзка с вашия въпрос, моля да се обърнете към отдел човешки ресурси на тел 029442000, където могат да Ви дадат допълнителна информация.

Здравейте г-н Иванов,
При подбора на персонал вземаме предвид опита и уменията на кандидатите и смятам, че имате реален шанс. Често пъти, за позициите има много кандидати и колегите избират най-подходящите на база множество критерии, специфични за конкретната длъжност. Моля да се свържете с отдел човешки ресурси, г-жа Цоцова на тел.  02/ 944 2000
Успех!

Време е да престанете да се гаврите с патрулите си. Уважение никакво. Заплащане никакво. Наказания редовни. Няма да прокопсате.

здравейте контрол                                                Виждам ,че редовно одговаряте на изавления и въпроси на всеки ,за това реших да задам въпрос, на който бих желал да получа одговор.Кандидатствам за техник на СОТ за трети път без резултат.Имам стаж като слаботоков техник повече от 20 г. а като техник на СОТ шест години.По принцип в обявите търсят техници с опит и стаж над 1г. но не се споменава възраст, а аз съм на 60, но несъм пенсионер защото т-ците се пенсионираме на максимална възраст, а до тогава има още много време.Именно това мие въпроса.При кандидатстване за работа като т-к на СОТ взиматли под внимание ВЪЗРАСТТА на кандидата ,а ако не, какъв шанс имам да бъда приет на работа вБОДУ защото това е желаниетоми.    поздрави : Иванов

Здравейте Контрол,
Много ви моля,да ми отговорите;Защо преди 5 месеца,когато се видях с г-н Николай Пешев той ми каза,че има свободно място за охрана в Община Илинден и мога да започна след 1 седмица,понеже колегата излизал отпуска.След няколко дни му се обадих,но ми каза,че има малка промяна,но той ми има телефона и ще ми се обади.Защо не бях назначен на работа,знам,че имате и други обекти

Илия,аз лично НЕ виждам проблем при справката!!!При новопостъпилите,които напускат без предизвестие след 1 седмица стажуване,без нужните квалификации и липса на познания колко трябва да заплати фирмата? 1000лв на месец(необлагаеми).....Желая Ви успех във фирмата,която Ви предложи тези условия.....и аз бих дошъл да работя там,ако я намерите!!
В останалата част от коментара Ви прочетох,че фирмата е внесла всички осигуровки към НАП за Вас и съгласно фактите се е отнесла с Вас абсолютно лоялно,спазвайки КТ и ЗЧОД!!!
Въпреки всичко Ви желая успех в бъдещетите Ви начинания и работна заангажираност!!

Здравейте СТАМЕН,
запознах се с ВАШИТЕ коментари от 18.07,както и всички последващи до днешна дата!!!Аз лично(макар и в друг отдел)познавам г-н Пешев в друга светлина и лоша дума немога да кажа за него,като човек!!!Искренно се надявам той да не ви е забравил и да намери начин да се свърже с Вас(ако не е късно),като самия аз ще се радвам да работите в екипа на БОДУ!
Тук високо ценим служителите с предишен опит в полицията,военните и дргуги охранителни фирми заради тяхните познания и професионализъм.Надявам се,че това недоразумение не ни слага под общ знаменател всички служители и политика на фирмата,заради действията(бездействията)на една личност и не е крайната Ви оценка даваща облика на фирмата ни!!!
Отново повтарям-аз лично бих се радвал да работите сред нас!

Обърнахме го на Chat room , Вие сте