БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Ако бяхме нормална държава такива робовладелски фирмички като "Боди СОД" не трябваше да съществуват!

Ако сте кадърен, образован и възпитан - тази фирма не е за вас! Тук се ценят невежеството и неграмотността, които се простират по всички мениджърски постове.
Но ако обичате да ви мачкат неудачници
- това е мястото!
Така нареченият финансов отдел се ръководи от твърде ниско интелигентна, необразована, провинциално ориентирана простачка. Възможностите й се лимитират до махленски крясъци и неадекватно поведение, няма никакви професионални умения, но има страх, че ако я изхвърлят от тук, никъде не ще си намери работа.
Ръководителката на ТРЗ без ценз - проста и арогантна, успяла да заблуди в опита си, със зъби и нокти драпа да се задържи, защото няма къде да й дават такива пари за некомпетентност.
Управителят си избира за обкръжение само прост народ, за да не се подтиска от знания, култура и интелект на квалифицирани служители.
Жалка компания...но трябва да се знае...

Не си губете времето в тази фирма и не си разваляйте автобиографията. Управителят живее още в мутренските времена. Постоянно ще ви глобява и накрая на месеца вместо да взимате, ще трябва да му давате. Ще се обръща към вас с ЦЪРВУЛ, ВУЙЧО, ОВЦА..Изключително ниско ниво. Простотията е тотална

Най-Скапаната Охранителна Фирма....Уж Голяма, но само по Име...Може ли да ми дават 3лв. на Час-Ми няма за Една Кутия Цигари бе.
Постоянно Покриваш Дупки и Уж на Колегата ти Щерка му има Рожден Ден и се налага да покриеш и Неговото Дежурство-А, Цигари Свършили, Храна-Няма...Спи ти се, Едвам Гледаш, но пак си Там- В ОБекта-1000 Номерца....И всичко това за 600-720лв.Е , МЕРСИ.
ЩО НЕ СИ ИБЕТЕ МАЙКАТА-ИЗРОДИ СКАПАНИ?!?

Най-долнопробната охранителна фирма! Най-големите мошениците! Охранителите от клон гр.Ст.Загора правят секс по време на работа със служителките от банките! Нямат никакъв морал Това публични домове ли са или банки?

В тази фирма работят мутри и простаци!

Изключително некоректна фирма с алчни и ненаядни лица..... Извънредни часове не се плащат работиш по 3 4 5 часа извън работно време и не плащат... Оправданията им са че нямат възможност на този етап... Регионалните и испълнителни директори в областните градове крадат от служители режат от заплати лъжат и несе съобразяват с никой... Иначе се бият всички в гърдите че са една от най големите охранителни фирми ааа Положението във Варна е трагедия яяяя... Извънреден труд бол а заплащане няма губи се по веригата и някой ви прибира изработеното Ако обмисляте варианта за работа в боду сод прочетете отново този коментар

Ако ви се работи за по 550 лв при минимална 650 и ако в замяна искате да търпите всякакви простотии и лигавщини от началниците на фирмата, а често и от тия на самия обект, заповядайте в тая "голяма" Фирма!

Тази седмица ще пусна сигнал до НАП и МВР, ако действително има хванат служител с наркотици трябва да им отнемат лиценза освен ако не са под чадъра на ГЕРБ. Преди години постъпиха с мен некоректно и сега е точния момент да им го върна

Вярно е! Поради тази причина напуснах от фирмата! На 21 години съм и не мога да рискувам да си съсипя живота заради колега с когото работя и има постоянно наркотици в него. Автоматично ставам съучастник и да управителя знае от доста време. Радвам се че вече и повече хора ще разберат и има шанс да се вземат мерки!