БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Това е единствената фирма в която сота продава наркотици. И то е драгалевци под носа на шефа. Ръководството знае, но не взима мерки. Очевидно имат полза от това.

Шефовете трябва редовно и ежедневно да си пият ХАПЧЕТАТА и да си взимат ДОЗАТА!

Заплатите са под всякаква критика.Направо са социални помощи.Мизерна работа,нищо не плащат-по 400лв.Никой да не си помисля да работи тук.Пълна програма са!Направо са за връткане и чукане тези капути!Пълни безхаберници и нещастници са тези идеоти и отрепки!

Абе да ви еба пичката майна за новата година включително и на дядо коледа!Има ли един нормален в тази фирма!Колегите ми умират от глад и мизерия!Какви са тези измекярски заплати от 450лв.Вие за малоумни ли ни взимате,чуваш ли бе дядо коледа!Ще те сурвакам яко отзад с голямата ми сурвачка!Във фирмата работят само малоумни и недоразвити индивиди.Пародия на охрана!Смешници!Пълни идеоти и отрепки!Кавали и Капути и Бастуни!Чекиджий нещастни,копелета долни!

Най-Сериозната и просперираща фирма в България!Мисля да се пенсионирам тук в Боду Сод!Заплатите са от 3000лв. нагоре.Дано винаги сме така напред с матрала!Аз пия само чичо Джак!Хапчета не употребявам.

Честита Нова Година на всички ,който им е толкова нещастен живота за да пишат глупости тук, през новата година си пийте хапчетата редовно и продължавайте да си губите времето тук,нещастници;)))).

Заплатата е прекалено малка под минималната е и вечно няма хора и ние запушване дупки

Яка фирма със отлично заплащане.Аз вардя Токуда банк и получавам 450лв. и съм супер доволен.Сериозни шефове,сериозни хора.Поощряват ме,купуват ми близалка за награда!

Аз съм доволен от работата си и заплащането в Боду Сод.Заплатата ми е 400лв. и си е повече от добра.Бих казал отлична.Заплатите във Боду Сод са най-добрите!Кандидатите който желаят да започват работа във тази престижна и стабилна фирма да не се замислят.въобще и направо да започват.Всичко е супер във Боду Сод!

Димитър Георгиев Паламуда и Ламбадата е най-сериозният и точен професионалист в бранша.Жива Легенда със свойте професионални качества и умения.Няма равен в бранша.Гордоста на Боду Сод!