БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Милена, въпреки, че си доста неграмотна това не е твоята фирма... За около две изречения допусна 6-7 правописни и пунктуационни грешки. В тази фирма няма нищо сигурно, освен глобите и ниското заплащане с което ти и твоето дете сте обречени.

БОДОСОД интерусува ме как да се свържа с вас за работа в София. търся си постоянн сигурна работа подходяща за майка с малко дете!!!

В София положението е доволно. Аз работя патрул и заплатата е доста над минималната, а униформите, които ни дадоха са чисто нови. В централния офис също е добре. Нямам наблюдения за други градове и длъжности, но аз лично съм доволен.

Относно ставката за първия месец, даже е под 1.50 лв.-1.39 лв. е в Бургас.Всичко е от ясно,по-ясно-фирмата е..............Очаквах даже отговор от една госпожа ,Вера,така се именува тук,но уви!!!!
Някой ще си получи заслуженото,така или иначе.И дрехите са найста употреба,и това е вярно.
Уникални лъжци са.

Каквото и да се каже за тази фирма все е малко. Не се плащат осигуровките, работи се извън законовите норми и граници, не се начислява извънреден и празничен труд. Има глоби за какво ли не, а както знаем - глобите са противозаконни. Хора без никакво образование и обноски заемат "високи" длъжности. Дрехите са не знам си коя употреба, а като напускаш ти правят удръжки за химическо чистене, дори след като дрехите са реализирали амортизационния си срок от една година. Парите се дават на ръка, опашката е огромна и зимата те гонят като куче на студа пред офиса. Фишове за заплата - такова понятие няма! Ваучерите се взимат ОТ заплатата, а не се дават към заплатата. Като почнеш да работиш си на ставка 1.50 лв. и ти казват, че трябва да направиш 200 часа, за да вземеш 300 лв. Това се пада под минималната работна заплата, което си е законово нарушение от където и да го погледнеш!

Парите за охрана идват от нас, съвестните данъкоплатци. Изискванията за назначаване на охрана за общински обекти трябва да са завишени. Да се подбират хора с подходяща външност, държание, лична етика, усмихнати, приветливи, доста по-интелигентни от тези, които са в момента на тези позиции. Парите, които се отделят са достатъчни, за да се наемат подходящите хора, а не тези, приближени на определени лица, кадруващи във фирмата.Надявам се, че ще бъде подробно проучен механизмът за назначаване на охрана към административните служби на общината /до сега явно е на случаен принцип, по усмотрение и връзки с прекия началник/ и детските градини на територията на гр. София. Да бъдат наложени изисквания за критериите при назначаване на охрана на общинските обекти. Служителите да притежават морални качества, психологически устойчиви, да притежават етика в поведението и култура в обноските, заинтересованост и пристрастие към дейността, която извършват и поемане на лична отговорност пред вас и гражданите.Общината да изиска и контролира назначаването на по-качествени хора от ресурса на БОДУ! Междувпрочем и за тях си има място - на някой гараж, където не се изисква интелектуален потенциал.

Заплатите са най-ниските в бранша - говоря за обикновен охранител на общината. Там КАДРУВА САМО ГЕОРГИЕВ. Той се изживява като единовластен разпределител на благата между дребните охранители на общините. Как така се знаеше, че точно БОДУ ще спечели конкурса на Соф. община и как може Георгиев и Пешев да си назначават техни хора, които са с нелицеприятна външност, поведение и откровено психично неустойчиви - стигнало се е до бой в община Люлин, където охранител е бутал клиенти и дори шефката, а на другия ден назначава съвсем откровено налудничав охранител. Тези пенсионери с вид, поведение и минало на фатмаци представят тази фирма фирма пред обикновения гражданин, влязъл по някакъв повод в което и да звено ная Софийска община. Защо не взимат интелигентни хора за постовете пред общините, а някакви смотани дъртаци. Влизам в Надежда и един с бяла коса и мърлява измачкана униформа, обувки не виждали боя последните 2 години, седи и дреме с изпъчен корем. Идваше ми да плесна с ръце под носа му, за да се разбуди и да влезе в час. Нямам против охранителите на шейхове, ВИП персони и т.н. Макар че най-добрите са на ВИП Секюрити. и т.н. Може би наистина са подбрани. Говоря за назначените с 240 лв. заплата, които са лицето на фирмата в общинските служби. Наистина, кой ли друг би дошъл да работи за тия пари с нормално изглеждащи външност, поведение и обноски? Седи си човекът на община Надежда на припек и се клати на пети и пръсти. Идва в 9 и си отива в 5 часа. За 240 лв. И не е в час какво се случва около него. Да го сложат някъде такъв да не го гледат хората и да си дреме на воля, за да не се дразним. Нали парите за тях са пак от джоба на данъкоплатеца? Колко са хората, за които общините плащат по 580 лв. на калпак на БОДУ? Идват пак от нашия джоб!

Здравеъте, все още сам настояклиент на фирмата! За сайаление обаце констатирам от моъ близки, циито син работи в тази фирма, це това е много некоректен работодател! Работи се много, не се запласта отработенят труд на слуйителите, глоби всякакви, не искам да говоръа за автопарка! Имам лицни наблуденя варху това!Искам да запитам Вера- като сте толкова доволна от тази фирма, вие деца имате ли? Бихте ли се сагласили с такова некоректно относение кам васето дете? Да работи и да не му се запласта, или да цака с месеци?Имаъте поне малко увайение и страх от богакато сипете лайи! Аз самят сте изцакам да изтеце договорат ми и не йелаъа повеце да пластам на такива пецалбари!

Здравейте, благодаря за вниманието предварително.Аз също мисля,че форумите не са място за този вид коментари.Ще Ви пиша и ще изложа мнението си пред Вас.

Поздрави!

Здравейте! Ще Ви съдействам въпросът да бъде разгледан от ръководството, но това някак как да стане с писане по форумите. Моля пишете на имейл [email protected]
Аз лично съм много доволна от фирма Боду СОД и това, което виждам в София. С радост бих съдействала на всеки да получи информацията, която го интересува.
Поздрави, Вера