БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

1 точка

след удръжки за осигуровки и документ по програмата минимум
за 7 дежурства това е резултата СПРАВКА NAP.BG

Отработени часове - общо 48
в т.ч. положен извънреден труд 0
Осигурителен доход (лв.) 93
Начислен месечен облагаем доход (лв.) 93

всеки да си направи изводите )))
надявам се да има доволни а може и недоволни ))))

Здравейте Контрол,бихте ли прочели какво съм написал на 18.07.2013 год.и ми отговорете,за да не пиша постоянно едно и също нещо

Здравейте бивши,настоящи и бъдещи колеги!!!В последно време се начетох на много"компетентни"мнения от хора,които буквално си правят съчинения с развлекателна цел.Драги БИВШИ КОЛЕГИ много е жалко да се криете зад псевдоними и потънали в анонимност за да плюете там където сте яли хляб!!!Още по жалко е да сте запознати при постъпване на работа с условията,които ви предлага фирмата и да ги приемете,а после да негодувате от собствените си решения!!!Това ми даде повод да застана и аз с личното ми менение за фирмата,отговаряйки на доста от твърденията ви!
Г-н ИЛИЯ вместо да твърди,че е взел 12.80 за 6 дежурства нека упомене ТУК фактите в истинският им вид,а той е,че същия бе на изпитателен срок във фирмата и напусна без предизвестие,като "забрави" за соц.осигуровки и данъци,които фирмата му е внесла за периода си при нас!Също така "забрави"и за задължителното у-ние по програма МИНИМУМ за охранители(съгласно ЗЧОД),което придоби и дава право да работи в охранителната сфера!!!....Друг е въпросът дали лицето имаше умения да работи с карта,желание да се развива или познаваше особеностите на работа......
Като заговорих за развитие се сетих да отговоря и на РЕАЛИСТКАТА,която твърди,че не се получава такъв шанс в БОДУ,а самото опровержение съм аз самия!!!За 4год.в БОДУ без външна намеса и с много постоянство достигнах до сегашната си длъжност,така,че преспектива има според мен!!!
За ВСИЧКИ БЪДЕЩИ СЛУЖИТЕЛИ НА БОДУ:Добре дошли в екипа ни!!!Редно е да знаете преди постъпване,че трябва да имате задължително чисто съдебно минало!Като предимство в автопатрулите на БОДУ се счита предишния ви опит в бранша(ако имате такъв),разрешително за оръжие и у-ние по програма МИНИМУМ!!!Голямо предимство Ви дава и познанията при работа с карта и бързото ориентиране!Тук ще намерите и добре сработени екипи,които ще ви помогнат в адаптацията по време на работния процес.

аз за 6 дежурства взех 12,80 лева повтарям 12,80 лева като автопатрул
колегите са писали 650 лева заплата за автопатрул НЯМАМ  ИДЕЯ КОЙ ИМ ГИ ДАВА И КЪДЕ ИМ ГИ ДАВА , НО ТУК ТАКИВА ЗАПЛАТИ НЯМА

Здравейте,Жоро,всичко това за същата фирма ли пишете.Заповядайте в Бургас,за да се уверите в обратното.Не е истина просто за каква мизерия говорим,обречени сме на глад,едва ли не.При Вас може и да е друго положението,но се съмнявам.

стамене започнах работа от първи август!!! много съм доволен служебните коли са нови и хубави с климатици офиса е на центъра! колегите казаха че няма проблем със заплатите и си ги получават фирмената култура е наистина на ниво! социалните добавки не са кой знае какво но заплатата е ок като за начало

Реших и аз да се включа с мнение по въпроса.Боду Сод е най-некоректната фирма,в която,за съжаление,все още работя.Заплащането е под минимума,нередовни са и най- важното,изплащат се с два месеца назад.Днес отново няма да има заплати,а е 5.08.За привилегии и дума не може да става,а за развитие във фирмата е просто смешно да се говори.Некоректни са към служителите си във всяко едно отношение,а малкото пари,които получаваме все не излизат,дори и една елементарна сметка да се направи.Вече не се знае на каква ставка на час работим.Спасението е само едно-да се освободим от взаимоотношенията си с тази фирма.Дай боже по-скоро.

Здравей Верислав,прочетох това което си написал,но не си прав.Преди няколко месеца,с един приятел кандидатствахме за работа в БОДУ-СОД.Срещнахме се с въпросният Николай Пешев,казахме му ,че сме бивши служители на СОТ 161,и той ни каза,че има две свободни места за охрана в община Илинден,и трябва да му се обадиме след няколко дни защото техният човек излизал отпуска.Когато му се обадихме,ни каза,че има малка промяна,но той ни има телефоните,и ще ни се обади.До ден днешен,този човек не се е обадил.Странното е,че това което е написал Стамен Игнатов съвпада с това което съм написал и аз.Аз ако съм на мястото на Президента на БОДУ-СОД, ще го уволня дисциплинарно Николай Пешев.Верислав,ще ти дам един съвет,научи се да пишеш грамотно,защото много трудно го разчетох това което си написал,чудя се как си завършил училище

Жоро не се надявай,че ще те вземат на работа.Аз кандидатствах за работа като охрана в БОДУ СОД преди 4 м.разговарях с г-н Николай Пешев казах му,че съм бивш служител на СОТ 161.Господинът ми каза,че има 1 свободно място в община Илинден и мога да започна след 1 седмица защото колегата излизал отпуска.Разбрахме се да му се обадя след няколко дни,но когато му се обадих ми каза,че има малка промяна,той ми има телефона и ще ми се обади.Г-н Николай Пешев все още не се е обадил,да се надявам,че няма да го отрече това нещо

бях на интервю но не ми казахте и искам да знам какъв социален пакет предлага фирма бодо сод на коя дата се изплащат заплатите предлага ли се обочение. благодаря!!!