БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Здравейте Георги,
Във връзка с въпросът за работните часове и заплащането, моля да се обърнете към прекия си ръководител, който ще Ви даде конкретен отговор.
Поздрави

Много ми е интересно при ставка 2 лева/час и 200 часа за месец Ноември как преди 5 дни на 19.12.2013г. ще взема заплата от 276.68 лв ?200 х 2 = 276.68

Здравей Жоро.
Благодаря за информацията.
Весели празници и успехи.

Здравейте, Жоро. По въпроса за бонусите моля да се обърнете за информация към прекия си ръководител. Весели празници!

Здравей, Стефане. Пазачите имат право да поискат да им покажеш покупките си, но нямат право да извършват обиск.
Аз искам да попитам ще има ли коледни бонуси :)

ЗдравейтРаботя като изпълнител на Система за пожаро известяване в магазин Билла N401 гр. Сливен. През работно време си взимам стока от щанда в магазина и плащам цената минавайки през каса. на изхода за клиенти пазача от Боду сот изяви желание да види какво съм си купил но аз не му позволих, мотивирайки че съм  клиент и е искам той да види какво съм си купил. Пазачът видимо се ядоса и клатейки глава и мърморейки под мустак  се върна до касите на магазина.
въпросът ми е в такива обекти пазачите имат ли право по закон да изискват от клиентите да погледнат покупките им?

Никой разумен човек не би наел Боду Сод да го охранява реакциите на СОТ-а са смешни 15 мин и повече сотаджиите са на много ниско физическо и интелектуално ниво колите им са повече от смешни. Искрено съжалявам че се излъгах и се доверих на тази фирма обърнах се към техен конкурент и сега съм доволен. Пародия на фирма е това.

Здравейте, в момента има свободна работна позиция за оператор видеонаблюдение, за която можете да кандидатствате в jobs.bg
До колкото ми е известно, за момента не се организират стажове, но можете да проверите за всеки случай в отдел човешки ресурси - телефонът го има в сайта ни bodusod.bg

Здравейте! Търсите ли си стажанти и предлагате ли учебни практики за студенти? С кого да се свържа за стаж?
Студент съм в Техническият Университет и имам интереси в областта на видеонаблюжението и охранителната техника.

Здравейте Милена, можете да разгледате нашите отворени позиции в уеб сайта jobs.bg или да се свържете с отдел човешки ресурси за допълнителна информация.