Прокредит Банк България /img/frontend/nomap.png"

Прокредит Банк България

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Като бивш служител на "най-добрата" банка, изчетох коментарите до момента, защото, когато започвах, смятах, че не са верни, но уви :) Започнах с въпросното 40 минутно говорене по телефона, после тестове, събеседвания и прочее. Взеха ме и се почна т.нар. Onboarding, след който бях без здрави нерви и търпение. Изпити по Математика и Счетоводство, като се има предвид, че съм магистър, с икономическо образование и С1 сертификат, би следвало да не съм чак толкова прост/а. Всеки, уважаващ себе си и образованието си човек, не би позволил някой си там да иска това да му се доказва. След като разбрах причината за прекратяването на договора си, бях силно разочарована, защото виждах бъдеще в тази работа и давах всичко от себе си. Въпреки че, както и в други коментари е писано, никой не ти дава насоки в работата. Буквално ми беше връчен портфейл клиенти и да се оправям. През цялото време нямаше момент, в който компетентните "Управители" да се заинтересоват, дали се справям, какво правя дори на работа, дали имам проблем ако щеш. Никаква обратна връзка!? В изпитателен срок се предполага, че както ти си длъжен да работиш здраво, така и те са длъжни да ти кажаш спрявяш ли се и върху какво да наблегнеш. Не, братче! Няма такова нещо. Буквално изкарваш тоя тормоз, ако устискаш, започваш работа след това, без да знаеш какво да правиш, и понеже хем политиката е да имаме възможно най-малко персонал, но КАК ПЪК ДА ТОЧИМ ПАРИ ОТ ЕС, ако не достигаме бройката новопостъпили за онбординг?! И в един момент ти казват справяш се добре, нямаме забележки, но от утре си освободен?! Бях с ОГРОМНИ очаквания към банката, но определено съжалявам, че не прочетох коментарите преди да започна! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ЗА УПРАВА, КОЯТО НЯМА ДА ОЦЕНИ КАЧЕСТВАТА И УМЕНИЯТА ВИ, НЯМА ДА НАСЪРЧИ ПОТЕНЦИАЛА ВИ и в първия възможен момент ще ви разкара. Това е СЕКТА! Когато се появи проблем, управителите извън София вместо да пробват да изкажат мнение и да намерят решение, търсят как да приемат проблема. Защото, както е споменато в коментарите, тук остават само г*золизци и лицемери! Хора с възможности и потенциал не са удобни и се махат. Пълнят си гушите с пари от еврофондове я за персонал, я за не знам си какво и грам не им пука колко важно е това за работниците. Наемат куцо и сакато без опит, без образование с големи обещания - не се притеснявай, ще се научиш.. Сега си обяснявам защо - защото за тия европроекти не е важно дали имаш образование и опит, а че просто им правиш нужната бройка! Радвам се, че не съм част от това повече! Съжалявам само за усилията, които положих и компромисите, които направих за сметка на себе си, имайки предвид, че е било напразно!

Дойде и моят момент да напиша коментар в качеството си на “бивш“ служител в тази банка при това без “привилегиите“ на съкратен.
Банка, която се променя динамично - когато започнах бяха повече от хиляда и триста служители, сега са 300, имаше над 70 офиса, сега са 10. Вярно, това е в резултат на дигитализацията.
Банка, в която не знаеш дали следващия ден ще си на работа. Кой човек е оптимист - този, който глади 5 ризи в неделя.
Банка, в която като натрупаш достатъчно опит 2-3 години на някоя длъжност, те прелокират по хоризонтала в друг отдел и започваш отначало.
Банка, в която бонусите са нещо мръсно и никога не трява да се взимат.
Банка, в която нямаш абсолютно никакви социални придобивки, включително нямаш право да кандидатстваш за кредит.
Банка, в която е възможно експерт връзки с клиенти след една година обмяна в холдинга да се завърне като изпълнителен директор със съществени ресори.
Банка, в която могат да ти сложат ръководител, който да обучаваш и да няма никаква идея от дейността ти.
Банка, която динамично променя профила на клиентите си и автоматично закрива сметките на нежеланите клиенти.
Какво мислите, колко години бихте издържали на такова място?

Секта!!!!

В тази банка заплатите не са зле. Но тези безумни изпити, които измислят са направо лудост. Те си усвояват средства за обучение, а горките служители са под непрекъснат стрес. Не може след работа да оставаш уж да те обучават и в събота, когато е почивния ни ден да висим по цял ден на изпит.

Здравейте, пиша тук да споделя мнение относно service desk отдела в София. Половината колеги са лениви хрантутници дето ги мързи да си вдигнат задника от стола и само ти се правят на шефове за да свършиш и тяхната работа.Но най-глупавият от всички е чичко Илия, дето седи лиже ти г*за докато му свършиш и неговата работа и после отива и почва да обяснява на шефовете, колко си некадърен. Но като се има предвид неговата некадърност и незнание, не се и очудвам от това ниско и подло същество. Мутрата си му подсказва, че е лизгар и всеки момент би прецакал, по-кадърен кадър от него. Относно цялата фирма е много зле, мениджмънта е супер скапан и се работи за малки пари.

За офиса във В.Търново
Изключително мудна процедура за назначаване за Експерт връзки с клиенти! Искат ти алгебра, есета на английски, минаваш безброй тестове всичко на английски разбира се! Отношението е повече от унизително,тестват те 6 месеца и пак не е сигурно дали ти си човека! Трябва да си плащаш през тия месеци за да им участваш в "обучението"! Тестове в Търново, София, Македония за крупната заплата от 400 лв. Успех на всички кандидати за там!

По-рано нещата вървяха доста добре в обслужването, но сега що толкова се бавят с оформянето на кредити? Летаргия що ли? Просто е за Гинес но бавност...Бива ли оценка на имот от тяхна "доверена" фирма да чакам вече 10 дни?

Ето и моето виждане:
Заплащането - добро, над средното за бранша.
Уважение - ако имаш собствено мнение и виждане по някои въпроси, не ти е там мястото.
Привилегии - никакви. Без бонуси, без ваучери...нищо.
Фирмена сигурност - няма такава, тъй като не се знае кой ще бъде следващия съкратен.
Натоварване - често се налага работа извън работно време, която не се заплаща.
Потенциал - зависи. Не може да има развитие, за всички способни.
Местоположение - предвид многото офиси или сравнително удобната локация на централата, оценката ми е положителна.
Колеги - едни от най-добрите, с които ми се е налагало да работя.
Работна среда - общи помещения с около 10тина човека.

Най-противното място, на което съм работила. Интриги, неадекватно поведение и решения, пълно неуважение и арогантност към хората със собствено мнение и професионализъм. Оцеляващи - послушници и мъртви души. Напуснах по СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ и смятам, че това е най-правилното решение, което съм вземала някога през живота си.