Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

Който реално се интересува-Работата е добра !Заплатата също ! Колегите поне на мен ми се паднаха страхотни !Много съм доволен от екипа!Колкото до г-н Валентин Кръстев -видя колко много от вас го плюят.Мисля ,че не са прави!За контактите които съм има с него през времето което работих в фирмата(наистина малко време) ,той се държа много човешки и приятелски настроен.Определено знае как да мотивира работниците си!Според мен човека си разбира от работата и аз лошо от него не съм видял.За самата работа...ами трудничко е и не е за всеки ,аз самият неможах да издържа на напрежението и съжалявам ,че се налага да напусна.Но все пак по-добрчовек да си преценява силите.За тези от вас които сте добри търговци и така нататък работата е перфектна ,а ние които не сме чак толкова...ем ще си търсим друго поприще.Поздрави!И все пак пичове....не е културно да не си пишете имената като плюете някой..някак си лицемерно е :) А ако някой от вас не вярва ,че го е писал бивш работник моля пишете ми на и мейл :)

Поздрави !

Тук било интересно. Добре че сега го виждам, че сигурно щях да се уплаша и да не почна. Какво да ви кажа от 2 месеца съм във фирмата и не е зле. Първия месец взех 500 лева чисто и на практика си ми платиха обучението, щото не продадох кой знае какво. Така че де да знам, не е зле. Сега вървим на бонус по около 200 лева пък ще видим. Ако работя добре смятам че ще изкарвам добри пари. Абе всичко си зависи от всичко, но и от нас самите.

Как може още на интервюто за работа да ти кажат, че не си ли достигнал заложените планове за изпълнение се разделяме. Защо въобще те канят на интервю тогава. А заплатата е 500 бруто и когато махнем осигуровките какво остава.

И в Авенир отново дават 13-та заплата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Както всяка година.
Кой сега е номер 1?

Моля,някой ако има желание да ми отговори как протичат интервютата в този магазин и на какво се набляга за да те вземат.Имам покана за интервю,но до сега не сам работила в сферата на продажбите.Преди месец кандидатствах и в Германос,там ме накараха да продам един телефон,което доста ме изненада и ме свари неподготвена и от тази гледна точка предпочитам този пат да знам за какво става въпрос.
Предварително благодаря

Абе, като толкова много желаещи има да работят в Германос, що не идете да се пробвате бе? Знаете ли изобщо за какви таргети става дума, за какво отношение към служителите говорим? Изпълнявали си целите- изпълняват ги обаче служителите, а не фирмата! Ние сме некадърни да изпълним нашите смешни цели - камо ли да изпълняваме целите в Германос! Защо някой не иде да каже на интервю, че има цел на Globul Home - 10бр. и не може да ги изпълни, пък да видим дали изобщо ще започне в магазин на Германос. Не фирмата е смешна, а служителите и са некадърници! Поставете си ясна цел - гонете си я докрай, за да я постигнете и чак тогава се замислете ставате ли изобщо за тази работа, без значение в кой магазин и в коя фирма работите. Докато работим безцелно, а само колкото да мине работният ден, така и ще ни се плаща!
   Толкова енергия се влага в тези форуми, за да се плюем един друг, вместо да я насочим към изпълняването на цели. Защо не вземете да напишете какво направихте, за да се изпълни поне едно перо, като хората. Работим посредствено с посредствени резултати всеки месец. На никого не му пука фирмата, като цяло какво изпълнение има и с какво е допринесъл лично той за това. Разберете, че не само магазините имат таргет, който да изпълняват. Фирмата, като цяло също има таргет и колкото са повече магазините, които не се справят, толкова повече и фирмата няма да се справя и гърча ще е по-голям!
     Ние самите не мислим за нашите заплати, искаме фирмата да мисли за тях! Колко от тези, които пишат в този форум се напънаха да докажат, че заслужават високи заплати? Като не може да се изпълни изобщо дадено перо, поне да се постараем друго да е изпълнено над 110%. Така ще се защити поне едно перо. Но кой да мисли за това - пак фирмата, а не ние! Гоним си там някакви 80% изпълнение и искаме поне 1000лв. заплата. Е, това няма да стане! По-добре се замислете и се хващайте здраво да работите, та поне новогодишните заплати да са ни високи. Никой няма да ни ги подари - трябва сами да си ги изработим! Тук не е държавната лотария и никой няма да спечели без труд!

До пича от Монтана. Препоръчвам ти ГЕРМАНОС, имат много по - добри социални придобивки и поне знаеш, че "като си скъсаш задника от работа" ще ти платят както трябва. Личното ми впечатление, е че ГЕРМАНОС както и в МТЕЛ И ИНТЕРНИТИ навсякъде има гърч, аз лично поставям на последно място за продаване на телефони ИНТЕРНИТИ. НЕ ЗА ДРУГО.. Имам познати с които сме били заедно на обучение в АВЕНИР ( интернити ), бях одобрен но се отказах. В последствие, колегата си скъса задника за ЖАЛКАТА ФИРМА - изпълняваше си таргетите на 100 %, но не получаваше обещаните бонуси... СЛЕД ВРЕМЕ ВЪПРОСНИЯ КОЛЕГА НАПУСНА -- никой не обича ДА ГО ЛЪЖАТ--- КАКТО ПРАВЯТ В АВЕНИР

Прочетох всички мнения , написани досега. Прави ми впечатление, че работата е тежка. Но който има силно желание за работа мисля , че ще се справи. Поканиха ме скоро на интервю и не зная какво да очаквам, защото досега не съм работил на подобна позиция (продавач-консултанат). Преди няма и месец бях на интервю в Германос, но все още отговор не съм получил. Единственото, в което съм сигурен е, че ще се опитам да направя максимално добро впечатление, защото в нашия малък град подобна работа се счита за добра. Кризата се усеща все по-силно и хората са все по-отчаяни и отегчени от живота. "Чиста" (без да си цапаш ръцете) работа трудно се намира. Дано да ме вземат на работа, колкото и неблагодарна да е тя. Имам желание, имам нужда имам и интелект (висшист съм). За мен няма невъзможни неща, а пък и е хубаво понякога човек да натрупа малко опит  в нова сфера. Времето е такова, че "няма как" е фраза, която не мога да си позволя да изричам. Винаги има как !

миналата седмица присъствах на следния случай - управител и подчиннени си смятат бонусите. според техните сметки излизаше, че трябва да вземат много яка пачака с кинти, но са получили съвсем друго. веднага започнаха да псуват фирмата. като позадълбаха обаче в смятането, щото от първия път май не сметнаха като хората се оказа, че по-скоро трябва да черпят, че са взели заплати за подобни резултати. от три години съм управител в тази фирма и все още не мога да разбера що за хора има тука - баси претенцийте, батти чудото - без никакъв напън искат супер заплати да вземат. по цял ден се подпират в магазина и се чешат, после регионалния им бил виновен. а тия където цвъркат още по форумите, колегата е много прав - кво врещите бре некадърници? кво ви е виновна фирмата че нямате качества за пет пари? примери много? имах управител, който не смееше да размаха пръст срещу "подчинените" си които му се бяха качили не само на глравата, но и му бяха вкара ли ..й в г..а от неебавка.

аре да гледаме в детайли:

заплащане - ако бачкаш иси късаш гъза ще имаш добри кинти в края на месеца.
уважение - ако бачкаш като хората, регионалния въобще няма да те тормози за каквото и да било. второто следва от пръвото обаче.

привилегии - ако бачкаш и дси доказал че може да се разчита на теб, много малко неща ще ти бъдат отказвани.

фирмена сигурност - няма фирма, която да уволянав наистина кадърните си хора.

ангажираност - 100%, алтернативата е да се прибираш с 200 лв. в края на месеца.

потенциал за развитие - определено има, все пак фирмата е нова.

колеги - ако не се въртяха толкова често, тук-там има бисери.

работна среда - когато работиш с хора е тежко.

Абе, не мога да разбера, защо никой не си пише името като плюе. Нали не му пука, нали не взема заплата при нас, нали сме смешници?Хайде, аз съм настоящ служител и не искам да се приема като подмазване, така че и аз ще пропусна (още една причина да пишете).
Забелязвате ли, какъв интерес към тази все още нова фирма. Явно доста се ядосват тези, които не са успяли и не могат да я забрявят.Не че лъжат - някои не могат да минат и 500 лв и нормално, точно те напускат или ги махат. Всеки не ни трябва. Нека останат само добрите търговци.
Но накрая, пак искам да благодаря от името на колегите ми за огромното внимание по форумите. Ако не ви беше яд и ни смятахте за смешници, отдавна да сте ни забравили. Но не можете. Благодаря, но ние дори не знаем кои сте. Все пак ви желая успех и повече старание в следващата работа!