Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

не казвам че в фирмата всичко е ок но и подобни изказвания от сорта "до всички неориентирани" ме дразнят. аз работя вав фирмат от една година и работата е като всички останали работи - ако работиш и имаш ризултати си добре, ако ли не търсиш си друга работа. това което искам да кажа е че ти може и да искаш да кажеш много неща но въобще кой те слуша - личи си че си огорчен, чул си туй някой неща от някой подобен на тебе и си мислиш че знаеш много. всъщнст нищо не знаеш. ти си едно колелце подобно на нас и разполагаш само със слухове, сплитни и жлъчни приказки. нищо не знаеш. защо ни е да те слушаме? ти може и да не си доволен от фирмата и бонусите но сам си си го изработил. аз идвам от конкуренцията - и мога да ти кажа че условията тук са поносими. целите са изпълними а парите които взема ме устройват. и да повече от 800 лв. са. само че разликата е там че регионалния като ми се обади аз знам всичко за магазина - изпълнение, резултати, администрация и прочие. и не се оплаквам. на следващото ти работно място ще имаш същите проблеми и пак фирмата щи бъде виновна.

Пич ако погледнеш написаното по-долу ще разбереш, че и в тая фирма се печелят пари. Колкото до Сугарев - ти въобще познаваш ли този човек, че му задаваш тривиални въпроси? Говорил ли си някога с него, общувал ли си по какъвто и да било начин? Въпреки, че съм говорил с него само веднъж не бих си позволил да се държа по този начин. Колкото до смяната на ръководството - погледни мненията за която и да е фирма от бранша (дори и твоите фаворити Германос) - същите лузъри като тебе пишат едни и същи глупости за смяна на ръководство и прочие. Писна ми от кретени като тебе, които освен да мрънкат и да реват, че нямат бонуси на нищо друго не са способни. Ти въобще разбираш ли нещо от управление и прочие? Не! и аз така си помислих. Разкарай се! А, сори, ти вече си го направил. Чао!

Айде сега мили мои да ви светна малко относто Авенир.

1-во Относно коментара на наско от пловдив да имаше такъв служител от пловдив но коментара ви гарантирам, че не е писан от него а от някои на по горно ниво примерно Милена Ковачева РМ или Веселка Рангелова Главен управител Пазаржик.Някой управител си писал резултати?? Ами когато друк няма да земе бонус съответно дава някой бройка на колегата поне той да вземе, доста по добро хрумване отколкото никой да не вземе. Адмираций за което. Наско също ги правеше тези работи :)))

2-ро Някои беше написал, че в германос зимали по 300лв бонус на 300 активаций? Аз пък имам приятелка в германос която не си тръгва под 800лв секи месец ако ще и 500акт да направи тя ВЗИМА ПАРИ!!!! което е най-важното.

3-то Свободно Време??? Незнам но ако си направи равносметка 5 дни по 8 часа какво е по договор вие колко работите? А в магазините с намален персонал с по 3-ма души и 7-дневна работна седмица? а в тези с 2-ма човека 31 дни работиш 280лв никакъв извънреден труд в Авенир Телеком Не се плаща!!!Някой от управителите и не само разбнирасе са работили и по 2-3 месеца без почивка защото няма кой да работи! Ще се вземе човек ако има резултати се чува от София?Какви резулати да очакват от човек който работи нон стоп демотивиран и зима 280лв? е аз ще ви отговоря Никакви!!!!!

4-то Бонус схема 7 пера, ако направи 3,4 в другите ще те глобят разбирасе. Ако не земеш бонус глоба, ако земеше бонус начи и Авенир са зели бонус значи те печелят ако не от глоби то от бонуси е в всеки случей са по добре от който и да било.
Ако направи 1 АДСЛ зимаш 15 лв ако не направиш зимат ти 20? апсурдни ситуаций колкото искаш

Относно колегите от франция незнам до кога ще ги търпят но ако до края на годината не се смени ръководството ( рибата се вмирисва от главата ) няма да я бъде и Интернити отива на пазара.Ако ДА,ДА беше добре нямаше да я продадът на Авенир нали така г-н Сугарев???

Толкова много мога да ви говоря за Авенир Телеком ЕООД България че не съм сигорен дали ще ми стигнат символите.

Ще очаквам коментари за да ви отговоря :)

фирмата не е лоша за предимно млади хора без никакъв опит. определено има какво да се научи а и възможностите да си изработиш добър бонус за месеца са много добри. проблемът е че има много слаби управители които не умеят да си ръководат хората и да изискват от тях резултати. в магазините където управителите са на ниво и търговците са щастливи защото взимат добри бонуси. вярно че има текучество ама то навсякъде е така.

Примера който дадох с Денис и Влади имам в предвид че това не е решение един човек не може да промени нещата относно управлението на фирмата , но в крайна сметка тяхна си работа.За Германос поне имат мн. привилегии и високи заплати относно таргетие след като имат повече стока и по-изгодни оферти нормално е да са по-високи,но който се справя в Авенир определено ще го прави и там.Свободно време в Авенир не съм имала , работила съм по 10-11 часа което естествено не се заплаща както на повечето места,нито в отпуск съм излизала нито в болничен.Работих две години и мога само да кажа че това е една школа за начинаещи в професионален план , поне се научих как да отстоявам правата си и да не позволявам втори път подобно нещо.

Прочетох доста за фирмата.Не доумявам защо така се получава ? Отрицателните мнения да превъзхождат положителните.
Все пак фирмата е чужда предполага се да внесе нещо от своя мениджмънт и опит извън страната.
Жалко е ако състоянието е такова защото тези млади хора ,които го пишат за бъдещите клиенти на фирмата .
Всяка фирма се стреми да създава положителни мнения за себе си за да може да продава стоката си.
1 недоволен казва на 10 свои приятели -това е изследвано и написано преди много години , не го измислям аз .
Дано се оправят нещата и да наемат свестни мениджъри, които знаят как се работи и се ръководят хора , а не овце.

ето това е проблема с писането по такива форуми първо плюеш по шефа си после пък с и нямала проблеми с него. само те дразнело отношението му. от два месеца съм във фирмата и първоначално си мислех че тоя денис е басси изрода от написаното по форумите. един ден дойде в магазина защото отговаря за нас и се държа супер готино с персонала. също и за кръстев съм чувал добри неща щото имал добро отношение към търговците в магазините си. определено поне за мен от написаното във форумите и това което аз съм видял има разлика.явно плюят само некадърниците и тия които не им се работи.

С Денис не съм имала никакви проблеми понякога ме дразнеше отношението му но това е нормално.Относно това дали съм говорила с някого да опитах ходих при адвокат и съм изпратила препоръчано писмо до Г.Сугарев можех да започна дело но като всеки нормален човек и аз се изплаших защото все пак това е цяла фирма и при тази корупция не знам какво щеше да стане.Относно слабите резултати по магазините аз не съм имала такива докъто имаше какво да се продава но като няма телефони няма и резултати.За Г-жа Рангелова от Пазарджик просто не желая да коментирам нямам думи мисли се за светица и едва ли не ако не е тя Пазарджик ще умре но служителите и в магазините вършат двойно повече работа от нея .А момичето за което говорите - питайте Веселка защо промени отношението си мога и аз да ви кажа защото се надяваше момичето да е пешка Веска командери а когато има проблем да навикват нея,но когато видя че работата не става решила да се помъчи да я изгонят.Запозната съм със случея и от др. колеги от Пазарджик които защитават въпросната колежка.Свързах се с нея положението същото - писма адвокати...но в крайна сметка тя каза че няма да се заннимава с тях да правят каквото искат.И да права е.Наистина не плюя по фирмата просто изказвам мнение правила съм го и когато съм работила там но в др. форум.Когато един ден недай си Боже ви кажат да разпишете по взаимно съгласие и ви заплашат тогава ще разберете за какво става въпрос.Аз обичах работата си и никога не съм злоупотребила по никакъв начин както мисля и повечето които са като мен. Аз съм си чиста пред съвеста ако някой твърди обратното да ме извика в съда аз пари за адвокати нямам!

Като цяло от написаното дотук си личи, че са те изхвърлили и още те е яд. Не се заяждам ама всеки, който мрънка в тези форуми си е загуба на време. Влади го няма от година, а ти още за него пишеш. Намери си нова работа. Владо лъжеше здраво персонала с обещания за плазми и екскурзии. Денис може и да ни овиква често, но ако трябва да съм честен, в повечето случаи има основание да се сърди. И ти няма да търпиш слаби резултати . 4-5 карти на месец от липсата на промоция ли е или от чист мързел и безхаберие? Ако смяташ, че някой те е прецакал почни, дето викаш в Германос. Ще видим после кой ще ти е крив.

В отговор на Nana - наистина има и хора които злоупотребявт и аз съм за тяхното уволнение но искам да ти кажа , че двойно или тройно повече са хората които са уволнени без адекватна причина и обяснение не може да се бъхтиш и наистина да работиш добре за магазин отворен преди 8м.(тогава) 1 м. слаби резултати които все пак достигат 80% - това причина ли е?!!!
Разберете наистина и аз мислех че нещата ще се оправят но просто не става по техния начин- искат идеи - имат ги,защото наистина има хора по магазините които имат идея за какво става въпрос,но.......до там глас в пустиня...Не може така,не е правилно да хокаш постоянно персонала за това че фирмата няма свястни промоции е ако има в каталога - то пък в склада ги няма,каква ирония.
АВЕНИР ТЕЛЕКОМ има нужда от смяна на по-грните етажи и тогава наистина вс. ще бъде наред.(но моля да не е от трън та на глог - Владо Ямалиев на Денис Драгнев:))