Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

кажете какво става по Благоевград.Слушам ще има яко уволняване-смяна на цял персонал

чувам, че скоро в Благоевград ще хвърчат глави от един магазин, ако тия там не започнат да работят. един със сигурност ще изхвърчи съвсем скоро. пускайте си CV-та!
същото е за Варна, Ямбол и Кюстендил. опичайте си акъла хора и започнете да бачкате!

Проблем с несигурност и демотивация наистина имаше в Пазарджик, но този проблем беше отстранен края на март месец. Сега вече всички са сигурни и в заплащането си и в работните си часове и в почивките си и са достатъчно мотивирани да работят и да получават заплатите, които с чест и труд са си изработили и върху които никой не смее да полага ръка! Дори, евала на висшестоящите, по които всички така усилено плюете, когато видят, че служителите полагат максимални усилия за изпълнение на таргета на магазина, те самите намират начин да ги стимулират!
  Колкото до това дали те бъркам с някого, отговорът ми е напълно категоричен - НЕ! Обаче нали си се славиш с къса памет, си забравила дори какво си написала лично ти!

Незнам защо тези неща са адресирани до мен но явно ме бъркате с някой друг.Колкото до молбите връчени по взаимно съгласие наистина може да има причини за връчването им но не е ли редно да има предупреждение или поне забележка.Не знам какво е станало с др. хора и дали са им правили забележки и прочие но на мен не са.За това ми е странно ако не си вършиш работата редно е да ти кажат къде бъркаш и да те предупредят.Колкото до прочетеното и това коет знам аз май в Пазарджик наистина има сериозен проблем лъха много демотивация и несигурност.

Извинявам се предварително на администраторите на сайта за личностният коментар, който ще направя при изказването на това мнение!
  Аз съм една от тези, които връчват молба за напускане по взаимно съгласие "без обяснение и без причина"! Обяснение обаче е имало поне един месец преди това, което пък определено е било вследствие от някаква причина. Няма човек, от тези, които съм освободила, да може да каже, че просто ми е хрумнало и затова съм го направила. Във всички случаи не се изпълняват поне три от точките, фигуриращи в длъжностната характеристика на служителя. Факта, че 90% от служителите изобщо даже не са я прочели, изобщо не изключва възможността да бъдат освободени въз основа на неспазването и.  Много е лесно да казвате, че няма причина за освобождаването ви, но ако на следващата ви работа си направите труда да си прочетете трудовите договори, не само графата права, а и графата задължения, както и длъжностните характеристики към тях, може би няма да сте толкова нагли след това да казвате, че освобождаването ви от длъжност е станало без причина.
   Колкото до т.нар. принудена, ще ти кажа, че ако нещата наистина зависеха от мен, аз нямаше да ти дам молба за напускане по взаимно съгласие, а щях да те уволня дисциплинарно за злоупотреба със служебно положение още януари месец! И не мога да разбера как може да си толкова нагла и да пишеш такива гнусни лъжи в този форум. Това не е форум за запознанства, не е и жълтата преса, а е форум, в който хората да могат да се запознаят с работните условия във фирмата, които честно казано са сравнително добри за периода, в който се намираме.
   Не ме карай да ти пиша в ефир причините, поради които беше отстранена от длъжност! Мен лично ме е срам от тях, защото най-вече аз те направих управител, а ти дори не се опита да защитиш мястото си! Работните часове, за които пишеш ги изработваше, но не в Авенир, а бар "ЗАПА"; отпуската, за която пишеш, че не си ползвала, ти я ползва, и то не веднъж, но без да пускаш молба за нея; хората, които пишеш, че си обучила не са за три обекта, а и не знам на какво си ги обучавала, но те все още не знаят елементарни неща. Това ли ти е качественото обучение? Та то ти напусна след 2години работа и до последно питаше за елементарни неща!
  Престани да пишеш глупости, ами се стегни! Пишеш за Милена и Денис, но благодарение на тях и тяхната толерантност ти остана във фирмата до април месец, така че се засрами от писанията си, а ако имаш и малко останало достойнство даже може и да се извиниш за това!

Абе хора, вие нямате ли си друга работа?! Седите и пишете във форумите пълни глупости! Работите по 12часа, малко пари взимате, недоволни сте от началството и в общи линии всичко и всички са ви виновни за нещо! Замислили ли сте се някога, че когато всичко в този свят ви е виновно за нещо, явно проблемът е във вас.
 Вместо да си стоите и вечно да се оплаквате, вземете се в ръце и си намерете работа. След като смените 3-4 работодателя, може пък и да започнете да гледате по друг начин на заобикалящият ви свят. Сами си създавате отрицателните емоции и даже се вживявате в тях, като че ли от работа 1-2години в дадена фирма ви зависи живота. Не сте успяли в тази фирма, ами пробвайте в друга!
  Пожелавам на всички, които в този форум пишат отрицателни мнения за висшестоящите, следващата длъжност, която ще заемат да бъде ръководна, за да разберат защо Денис, Петър Петров и Георги Сугарев постъпват по един или друг начин. Разберете, че всяка фирма се бори за по-висок пазарен дял и всички, които пречат на разрастването на фирмата трябва да бъдат отстранени!
  Всички се питате защо са ви уволнили без каквато и да било причина, но дали наистина е така?! Всички идеално знаете отговора на този въпрос! Толерантността в тази фирма е прекалено голяма и мислите, че като ви дават шанс за промяна 2,3, 4месеца, то това е даденост и щом са ви търпяли толкова, трябва да ви търпят и занапред. Е, това няма как да стане! Още повече в условия на финансова криза, когато всяка фирма се бори за максимум печалба и минимум разход.
   В общи линии фирмата е добра - работиш ли - ще получиш пари, а ако се чудиш по цял ден къде да се подпреш - ще получиш молба за напускане по взаимно съгласие (в по-добрият случай) или ако се правиш на много отворен ще получиш дисциплинарно наказание.
  Ако имаш резултати и хората отгоре знаят, че по всякакъв начин се стремиш да си изпълниш таргета, даже никой не те притеснява нито с присъствие, нито с обаждане. Е, има ли по-голямо спокойствие от това?! Но първо се докажете и чак тогава имайте изисквания за каквото и да било!

кажете какво става по благоевград намериха ли персонал

Не мога да разбера управление на хора = тормоз .И защо да очаквате друго в подобните фирми като на интервю гледат -ако си работил за конкурента и те взимат .Еми ти нищо ново не можеш да измислиш просто прилагаш опита си "управление на хора = тормоз ".

Привет на всички.Аз не съм работил във фирмата но приятелката ми работеше там.От това което съм наблюдавал от страни нямам добро мнение за самата фирма.Много пъти съм я карал да напуска но тя все не искаше.Беше управител на един магазин,звъняха и през 20мин. за всякакви глупости а да не говоря за РМ които искаха резултати на всеки 30мин. Не е имало момент в който да може да остави телефона.Пълен тормоз и пълна ангажираност 24ч. в денонощието трябваше да е на линия.Аз лично се радвам че вече не работи там.Относно заплащането биваше понеже си хващаха плановете не знам точно на какъв % не съм толкова запознат , но иронията беше в начина по който трябваше да напусно,сами можете да се сетите поне тук виждам , че не е била единственият случай.

След като прочетох доста в този форум ,мисля ,че мениджърите трябва да се замислят .Най-вече висшия мениджмънт .Толкова негативизъм и демотивация лъха от писаното до тук .това не говори никак добре за фирмата .да наблегнат повече на подбора на мениджъри .Не да гледат да е младичък та да не иска много пари ами да платят повечко заплата на опитни хора ,които разбират от управление на хора.