Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

От 4 години съм във фирмата. Развитието е само в положителна насока. От тази година заплатите са увеличени, таргета постижим, като това носи големи бонуси към заплатата. Плаща се редовно. Никога не се закъснява. Всички са разбрани. Работното време си е нормален 8 часов работен ден, с почивки по график. Има си отпуски и болнични. Екипите са разбрани и се работи в приятелска атмосфера като се правят много компромиси. Не е казармено положение. Иска се само воля и хъс за работа и стремеж за постигане на целите. Винаги са подхождали супер етичо към.

Здравейте, моля ако някой има представа за заплатите в централен офис да пише. Благодаря предварително!

Меко казано съм разочарована. Една година работех като вол! Ходех болна,болничен не може да се взима, ходех извънредно, защото постоянно някой напускаше или, за да хванем таргета. Никой не ти обяснява, че след 4-тия месец започват да ти усържат пари понеже някой не си е пратил таксите. Лицемерието там е на почит. Колегите, които бяха работливи и свесни се махнахме- не си заслужаваше нервите. Първите 8 месеца при хванат таргет вземахме около 900 лв., но изведнъж ни намалиха парите на около 700 лв./ така и не се разбра защо намалиха парите/ Не се хващайте при тези използвачи. Вярвайте в себе си и си намерете добра работа, на която да ви уважават. А и в допълнение дължът ми 150 лв., които обещаха да ми оправят, но пак лъжи и обещания-чаках ги 2 месеца и пак не ми ги възстановиха

Доста неща изчетох в този сайт.Аз съм от близо вече 4 години в тази фирма и да работата е много /нормално, както е във всеки оператор/ НО:
колектива е СУПЕР ЯК,
регионалните също,
Таргетите вече са достижими,
Бонусите си заслужават.
Не си мислете,че като сте в VIVACOM или Мтел ще бъдете добре,защото навсякъде си има плюсове и минуси.
Хубавото е че тук поне имаш свободата да изразяваш себе си.Да , натискат те за резултат,но в край на сметка си дошъл да работиш и да вадиш пари.
Така че не се колебайте,все пак човек докато не опита няма как да разбере.Всеки си има мнение,на мен ми харесва щом съм тук,а повярваѝте ми мога да съм на още много места :)

Аз лично напуснах фирмата преди два месеца по семейни причини. Като цяло си харесвах работата и ако имам възможност бих се върнала отново. Най-хубавото беше, че се разбирах с колегите си в магазина, регионалния ни влизаше в положение и никога не закъсняваха с превеждането на заплатите. В края на месеца ставаше доста напечено, но пък се компенсираше с бонусите, които си изкарвахме и с игрите, които ни пускаха и печелихме. :)

Здравейте кандидатсвам за работа в Компанията за работа в магазин , може ли някой да ми каже какви са условията , атмосферата , заплащането ?

"Авенир Телеком" ЕООД е една от водещите компанни занимаващи се с телекомуникационна дейност и един от основните представители на "Теленор България"ЕАД. Аз лично съм служител със стаж на 5-т години във фирмата.Авенир предлага сигурност,добър колектив и сигурно трудово възнагражение без закъснение!
Целите ,който се поставят на база магазинна мрежа и служител са изцяло съобразени със възможностите на даденият офис и служител,като бонусната политика е изцяло съобразена с това всеки служител да получава допълнително възнаграждение,спрямо постиженията му.

Като консултант във фирмата, реших да отделя 5 минути и аз да напиша моето мнение.
Работата не е от най-спокойните, защото постоянно се променят нещата, но на мен това ми харесва – не ми допадат скучните професии  Таргетите се хващат, шефовете са ок (с леки изключения), има игри от които можеш да си докараш още пари, освен бонусите и парите си ги получаваме на време всеки месец. Колегите са страшни и в началото разчитах точно на старите докато вляза в час.
Който иска спокойна и лежерна работа - да, това не е за него, но който иска да има тръпка в работата и да изкарва пари със сигурност ще му хареса.
В крайна сметка разни хора, разни идеали! :)
Успех на всички!

А

До всички сътрудници и управители в Интърнити!!
Ако ви се работи.....кандидатствайте във Vivacom или Мтел и ще можете да взимате два пъти повече пари и бонуси от тук. Освен това ще ви осигуряват на цялата заплата, ще получавате ваучери за храна, доп. здравно осигуряване и всеки месец ще можете да спечелите от таргет игрите с големи парични награди, устройства или екскурзии.
Добри търговци във Vivacom работещи във Варна изкарват над 1000 лв чисто на месец+60 лв ваучери, по 100лв доп. от всяка продажба на оптичен интернет и спечелиха преди няколко месеца по един таблет от таргет игра и т.н.
Във Vivacom и Мтел постоянно имат обяви за техните магазини, не мрънкайте,ами кандидатствайте:)