Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

Здравейте! Аз съм и частен и корпоративен клиент на Глобул от Пловдив, но т.к. някога подписах договора си с Глобул в БИЛЛА Пазарджик оттогава(вече 5 години) ходя в Пазарджик да си плащам сметките и да си подновявам договорите. Тогавашната управителка на щанда в БИЛЛА, която впоследствие беше станала и управителка в един магазин на Интернити в центъра на града беше най-компетентния служител с които се бях срещал някога и сигурно единственият човек който за тези години в които бях неин клиент никога не ме излъга и никога не ми "набута" каквото и да било, което не отговаря на потребностите ми. Чест и прави отношението към хората и начина на продажбата!!!
За мое голямо съжаление обаче, преди около година този кадър напусна тази работа и аз започнах да си плащам сметките в Пловдив(пак в магазин на Интернити в центъра на Пловдив), но не мога да разбера как хора с уж едно и също обучение могат да бъдат с толкова различна компетентност по всички въпроси, свързани с работата им. Исках да сменя собственността на 2 от картите си, а излезна, че никой не може да ми каже как да го направя и ме пренасочиха в магазин Кауфланд или БИЛЛА, където щяли да ми дадат по-пълна информация. При запитването ми и в двата обекта обаче ми беше казано да отида в офис на на Глобул където щяли да ми помогнат, а те пък от своя страна ме върнаха в Интернити и така вече 2 месеца ме мотаят и не знаят какво да ми кажат......
Преди няколко дни реших да отида в Пазарджик и да попитам за телефонният номер на г-жа Рангелова, за да ми даде информация как да си оправя картите. За мой огромен ужас в магазина стоеше едно русо подобие на фолкпевицата Гергана, която не стига че не можеше да говори правилно, ами и се нарече регионален мениджър......мениджър, от който дори аз знам повече относно прослувутите процедури на Глобул. Та....т.к. тази "изискана" дама не пожела да ми помогне нито с телефонен номер, нито с начин да си оправя картите, моля ако някой от служителите в Пазарджик знае телефонният номер на Веселка Рангелова да го напише.
Стоя сега и след написаното си мисля как уважаеми работодатели изпускате най-качествените си кадри, а слагате за мениджъри хора, които изобщо нямат и бегло понятие какво работят?!

Утре са ме поканили на интервю, някой може ли да ми каже нещо актуално към този момент за фирмата! Заплата, колеги, шефове?
Благодаря

Моето мнение за фирмата е че изобщо не са коректни към служителите си,бях Управител 6месеца когато трябваше да преподпиша договор с тях нарочно ме прецакаха и ми казаха че съм уволнен и не ми казаха каква е причината.
Не ходете да работите там за мизерни пари "УЖ УПРАВИТЕЛ" а никви пари насреща
...... Некоректни !!!
Иначе за персонала мога да кажа че колегите бяха на 6+
Също така никакви фирмени привилегии нямат и недават :)
Никъкъв потенциал за развитие !

На всички които са се запътили към Авенир Телеком, мога да им кажа да се заредят с дебели нерви, да знаят че ще работят за без пари, ще се изисква от тях всичко на макс, и в края на целият този цирк, ще получат безкрайно некоректно отношение! Тази фирма точно за 2-3 години стана страшно зле! Даже още се чудя как функционира изобщо! На витрината имат по 4-5 смешни телефона , които се повтарят по цялата витрина! Абсолютна трагедия! Да не говорим че персонала се сменя през месец или най-много два! Служителите са некомпетентни предвид текучеството! А в следствие на пълната демотивация на служителите, когато влезиш вътре , даже не те и поздрявяват, а стоят и си чаткат на компютрите! С една дума слаб 2! И това всичко благодарение на наглите и некомпетентни управители! Желая на всички успешна кариера в Авенир!

Хора, истината е, че където има гърци, винаги ще има и мръсно!!! Затова един съвет от мен- видите ли обява на гръцки "работодатели" БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!!!!!

като цяло фирмата не е зле имаш основна заплата на която те осигуряват 600 лв. ката че чисто 480 лв. взимаш и всичко над заплатата е във вид на бонус от договори, продадени касесоари, телефони и др. след известно време ще съм вече бивш служител и вярвайте ми тези навиквания, писане на обяснения, психическото напрежение от тсрана на ръководни кадри, глупавите да не кажа но няма да сбъркам малоумни клиенти и глобите при нехванат таргет изобщо ама изобщо няма да ми липсват. таргетите се хващат все по трудно да не кажа и невъзможно,изискванията стават все повече и 10 дни преди края на месеца като ти израсят ако не хванете таргета на 80% глобааа...и какво отново този месец аз ще работя пак за 480 лв. а съм си панала дупето и съм лагала и предлагала на кой какво ли не...
липсата на телефони няма да я коментирам идва доставка 5 телефона най нисък клас и 1 телефон от по добрите да кажа средна работа и това е в най добрия случай доставката...и айде работи прави договори...ало хората там горе дет ни спускате таргетите така не може глобул и германос имат доста по голям асортимент за телефони аз какво да предложа...и без това ни е трудно да прелъгваме народа и номера с "вие печелите безплатна карта" вече не минава.... :(
никаква толерантност и никакво разбиране от страна на мениджъри към нас обикновенните хора който им правим заплатите...
непрекъснато сплашвания че чеовека с най- слабия резултат или управителя ще си тръгне така персонал не се стимулира....текучеството е нямам думи...това определено не е желаната работа за мен.
Искам сигурност на работното място искам както да нямам бонуси така да нямам и глоби и липси...не искам да ходя на работа с мисълта днес коя баба или кой залюхам ще влземе в магазина че да го прилъжа за карта и нестига че съм се потила и съм се правила на маймуна за тази 1 карта ами и после защо е само една....
не определено имам себеуважение и съм достатъчно интелегентна за да знам че мога и заслужавам по- добро!
всеки сам за себе си отговаря!

Здравейте на всички!
Първо се обръщам към всички настоящи служители, които плюят фирмата и нейното управление - какво правите още в тази фирма, след като не сте удовлетворени от условията и заплатата, която получавате? Нали сте много кадърни; нали сте многознаещи и всеможещи! Потърсете си друга работа тогава!
Второ - обръщам се към всички, който искат да започнат работа в магазини "Интернити" - не започвайте, ако не сте сигурни, че наистина искате тази работа! Ако обаче се чувствате достатъчно мотивирани и сте достатъчно целенасочени да се докажете и да постигнете резултати, то гарантирам ви, че ще имате успех тук и ще бъдете уважавани и зачитани, като личности!
Вярно е, че и тук, като навсякъде има проблеми, съпровождащи ежедневната работа, но ако всички помагат за разрешаването на проблемите, а не да чакат само помощ от страна на офиса, то всичко се решава в разумни времеви граници.
И последно - пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи служители на фирмата, като това можете да го постигнете единствено и само с много амбиция и труд, което повярвайте ми ще бъде оценено!
За себе си мога да кажа само едно, като бивш вече служител - обичах фирмата, обичах работата си и се гордея, че бях част от този екип!

И аз да се включа.Преди да се явя на интервюто реших да проуча фирмата.Изчетах почти всичко и не останах особено очарована,но реших да се абстрахирам от прочетеното.За съжаления останах страшно разочарована.Съжалявам,че не запомних името на итервюиращия,но беше регионалния мениджър за Русе.Ужасно нагъл човек.Ходила съм на доста интервюта за работа,но никой не се  държал толкова нагло с мен..През цялото време ме гледаше отвисоко,мънкаше под носа си,нервничеше и т.н.С две думи от самото начало ми даде да разбера,че няма да се класирам.Добре аз не споря че съм за там или нещо такова,но товамли е начина да се държиш с хората.Определено на господина му липсват първите 7г от възпитанието.Незнам как са го взели на работа и как се държи с подчинените си, но аз лично никога не бих работила за такъв човек.Немисля,че би могъл да ме мотивира с каквото и да било,особено с държание.Доста му куца комуникацията с хората.Може да е менъджър на 14 магазина,както ми се представи,но това не му дава право да се държи с хора,които непознава като с по низши.Все пак аз не съм ВИ подчинена.Това е от мен.Ако някой има въпроси да пита.

Работих във фирмата около 2 месеца и всички бяха много доволни от мен,но една сутрин като отидох ми беше казано че сам уволнена.Така и не ми беше даден точен отговор каква е причината да ме отстранят.Ако трябва да съм честна съм много разочарована от фирмата и колектива с който работех,меко казано некомпетентни.Да работиш 1 месец и да не знаеш какво предлага една елементарна програма GLOBUL UNLIMITED е доста лоша представа за това какви хора работят в магазините.Не казвам за къде става въпрос защото е малък град,неискам и да се засягат колегите с които не се познавам и не съм комуникирала.Успех на всички и на тези които ще се прежалят да бъдат част от целия този цирк!

Работата е кофти.Занимаваш се с какво ли не,викат,мрънкат,недоволстват.За коректност не може и да се говори.Всеки прави каквото си иска,без да се съобразява с никого.И в краен случай взимаш някаква мизерна заплата на базата на не знам какво...Като цяло съм крайно разочарована и поради тази причина не съм служител на фирмата.