Авенир Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Авенир Телеком ЕООД

Заплатата е една от най-ниските за бранша. Бонуси почти не се получават. А за уважение въобще не можем да говорим. Работиш под постоянна заплаха от уволнение, работното място, особенно през този сезон е изключително студено. Дори навлечен с няколко чифта дрехи пак замръзваш. Работното място е на течение, в следствие на което си постоянно болен и ринеш повече пари за лекарства отколкото получаваш. Работния ден е 14 часа без обедна почивка. За заплащане на извънредния труд изобщо не може да се говори.
Ако случайно се оплачеш от нещо, те заплашват с уволнение. Не просто трябва да търпиш и да си мълчиш, но трябва да си горд, че работиш в тази многоуважавана френска фирма. Нищо чудно, че има такова голямо текучество на персонал.

Много си е добра фирмата. Сменил съм 2 фирми в бранша и тук се чувствам доста добре вече година. Ужасно трудное, както навсякъде в тази сфера и малко хора могат да го работят това. Оттам е проблема - никой няма да си признае че не се справя, а фирмата ще му е виновна. Има някои неуредици, но вече съм управител и се развивам. Това едва ли щеше да стане в Германос, 2be, М тел. Всяко начало е трудно и ако не мрънкаме а работим ще стане.

Здравейте!Преди два месеца се варнах от 4ужбина,кьдето бях 10 месеца.След като реших,4е ще остана да живея и работя за постоянно в Бьлгари,запо4нах и да си тарся работа.Кандидатствах вьв вьпросната фирма.Поканиа ме на интервю за работа в Била.Госпожата ме нтервиюира,зададе ми баналните,зау4ени вапроси и ми обеща,4е на следващият ден до обяд ще ми се обади да ми сьобщи резултата.Това беше преди две седмици,в Димитровград,а аз все още 4акам да ми се обадят да ми саобщят резултата.Що за квалифицирани кадри са това и то в компания,която претендира,4е има някакви позиции на пазара.В самото на4ало демонстрират неуважение кьм евентуалните си работници,а какво остава след това.Ако са компания,за която се представят,не е ли редно да ми се обадят и уведомят,4е не сам удобрена както се прави в цивилизованите дьржави или отдел ''4овешки ресурси'' и по то4но подбор кадри не са достать4но квалифицирани и подготвени за тази дейност,оставям вие да прецените.И в крайна сметка се радвам,4е не ми се обадиха,защото не мисля,4е си струва да работиш за хора,които от самото на4ало демонстрират неуважение и пренебрежение кьм хората.

Към момента напускам фирмата по няколко причини - некоректно заплащане и невероятно грубо отношение от страна на "висшестоящите". Фирмата има практиката да "лъже" служителите си, така че да не вземат полагащото им се заплащане. Лъженето започва от самото интервю за работа с обещания за високо заплащане, следва изпълнение на нереално завишения таргет, при което фирмата намира начин да не изплати обещаните бонуси. При напускане правиш ревизия и не откриваш никакви нередности, два-три дни след което се оказва, че в офиса са ти направили ревизия и има липси точно колкото последната ти заплата. Като цяло, фирмата е некоректна и не бих я препоръчал на никого.

какво да ви кажа за фирмата?!? Като цяло може и да е много по добре, но по отношение на заплащането, то е под всякаква критика обещават бонуси но слагат неизпълними таргети, за да не вземеш бонус. И като доиде края на месеца и ти се чудиш защо си се мъчил да продаваш тези телефони който са модели от 2005-6 и нищо не взимаш и започваш да се замисляш дали да си правош труда другия месец или да си седиш и да си почиваш, защото и да продаваш и да не продаваш парите са едни и същи, а за уволнение не ме страх мисля че няма как да го направят или ако се опитат ще си потърся прават и ще ги осъдя. Не може безпричинно да ъволняват хора и да си мислят, че някой ще им върши толкова работа за никакви пари.
Потенциал за развите: да от продавач- консултант може да станеш управител, но не си заслужава разликата в парите е няма и 50.00лв.и цял ден ти пеят по главата за по високи резултатиИ трябва да се обясняваш като ученичка.
Единственото което ми харесва в тази фирма са коегите и само заради тях съм още тук.
Ако искате да работите тук по добре си помислете добре!
Успех:)

Kolegite po magazinite sa mnogo svesni,ima golegi ot ofisa sashto svestni,no upravata e mnogo obarkana i neznae kakvo iska,kato cqlo v centralata e problema!!!

заплатата е добра ако получиш това, което ти се полага, в повечето случаи те режат яко с бонусите. какво уважение? на никой не му дреме всеки се прави на шеф. привилегии- само на приказки....работното време от 8 до 22ч, може да бъде нормално ако има достатъчно колеги, но тъй като постоянно някой напуска се утрепваш от работа. магазините са на много хубави места и има доста работа. колегите са готини хора, но за по високите нива нищо хубаво не мога да кажа :(

Жоро има много време до пенсия, стегни се.
Ако има нещо мъжко в теб си признай грешките и почни отначало. С правилни хора а не с боклуци. Ако имаш право на втори опит.
--------------------------------------
Работната среда беше добра заради колегите а не заради шефовете.
Униформите наистина пристигаха с месеци закъснение като списанията и рекламата.
Заплащането? Има не е да няма. Но не за всеки.
Тук се калих за живота.
Който сега се чуди - струва си като за начало.

Заплащането на магазините в момента е на ниво. Има какво още да се иска, като социални придобивки и уважение, което куца на много високо ниво. Привилегии няма никакви и скоро няма да има, защото бюджета не го позволява. Фирмената сигурност е под всякаква критика. Съотношение работа - свободно време няма. Работи се на ненормирано работно време от 8.00 часа до към 22.00 като това не ти се заплаща, напротив това трябва да бъде "чест" за работника. Накрая орязват бонусите, все едно трябва да сме благодарни на фирмата, че ни държи на работа. Къде ще намериме такава "невероятна" работа? Потенциал за развитие има, като при добри продажби за 6 месеца можеш да станеш регионален. Колегите са невероятни. Те са единственият плюс във фирмата. работната среда не е много добра. Да не говориме, че униформите им идват в края на сезона, когато нямат нужда от тях. Резил!

Заплащането в магазините на Интернити е доста мизерно.Уважение или похвали съм получавала единсвено от Регионалния, другите хора от офиса са доста груби и надути.Привилегии за нас в магазините нямаше,а за Централен офис,не знам сигурно има.Фирмена сигурност има само ако си правиш таргета или не и Регионалния ти показва вратата, а има и трети вариант умираш от глад.Свободно време нямах много, защото работехме двете с колежката в магазина при условия, че преди са работели 4 човека!Потенциал-има така ми казаха на интервюто,ама аз не го дочаках.
Моя магзин беше наблизо, но съм чувала, че има колеги които пътуват доста.Колегите са млади и готини хора(в магазините)за офиса казах.Работна среда-постояно някакви проблеми с инкасо,оригинали,системи,таргети, и др. играчки-зкачки!