ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

имам честта вече втори път да съм бивш служител на тази фирмичка от близо месец. Преди 10 години беше много приятно място за работа, имаше ред, имаше някаква дисциплина и всеки знаеше за какво работи. Обаче...явно нещо се случва на местно ниво, и причината не е в куриерите, които всеки ден обикалят улиците по 12-13 часа. Не говоря само за забавените с дни и седмици(а понякога и с месец) пратки. За това си има хора в един отдел, но явно и тях ги спъват да си вършат работата.
За заплащането...хм...това е много хубава тема. Не е такова, каквото трябва. Текучеството на хора и в последно време липсата на работна ръка в Европът го доказва.
И няколко думи към Вас, г-жо Костова. Огледайте се в хората, с които работите. Има стойностни, но има и мърша. От последните ви идват проблемите. А когато решите да не плащате за свършената работа...пожелавам ви да забогатеете, ама много ;) Но не се притеснявайте от това, възмездие има и конкуренцията не спи. Успех.

В тази фирма всичко е под всякаква критика. Няма никаква организация, няма уважение към служителите. Така наречените началници(визирам Стиляна Миткова и Светлана Костова) нямат никаква представа как да намерят и задържат персонал. Тези, които са започнали при тях, някои от които са с опит, ги набеждават е неща, които не са извършили и упражняват психически тормоз, а после се чудят защо няма кой да им работи.
Отделно - превозните им средства по-скоро приличат на самоходен ковчег, отколкото на нормална кола/бус за работа. Разпадат се по улиците. Могат да се заяждат за една изпаднала лайсна, но не им се отдава мисловният процес, че някои неща отдавна за са подмяна.
Хора, не се унижавайте да ходите в тази пародия на фирма. Ако имате уважение към себе си - спасете се, и не си давайте здравето за неблагодарни експлоататори.

Не може едностранно да се гледа на нещата. Вярно фирмата има доста проблеми но все пак за разлика от други поне си взимаш заплата с обосновани удържи. Има известна колективност и толерантност, така и трябва да бъде. Има много минуси, но къде ли ги няма!? Не бих им писал 6 но определено не бих ги причислил към фирми като "рапидо",мибм, старпост, е континентален и други, има останало малко човешко отношение

За тези, които мислят да започват работа, ако си пенсионер и те "сърбят ръцете" за работа, ако си в семейното жилище с родителите си и те се грижат за зареждането му с продукти, плащат ежемесечните разходи за ток, вода, отопление, данъци и такси, това е Вашата работа. Дори ще можете да си позволите на заплата да почерпите приятели, ще имате за кафе, парцалки и до тук. Едва ли ще можете да спестявате.
Но ако искате да живеете самостоятелно на квартира или сте семеен с дете или деца и не отговаряте на горното описание, просто забравете. (420лв.+ бонуси) - наказания = не се знае на колко?-това е уравнението. Преди мен някой беше писал с каква заплата се е прибирал. Парите които ви дават, най-вероятно ще ви стигат до края на първата седмица след заплата. През останалите три седмици ще се наложи да минете на банички с кисело мляко. Ако пушите ще трябва да водите по-здравословен начин на живот.
Това е от мен, който разбрал, разбрал, който не е, може да пробва.

Като бивш служител искам да споделя,че да не съм част от тази фирма бе най-хубавото нещо,което ми се е случвало.Хора недейте да си го причинявате.Повече пари,ще дадете са ядене на банички и гориво.Бях техен служител един месец.Пълен хаус,никаква организация.Бусовете и колите са под всякаква критика за техническо състояние.Работното време трябваше да бъде 8 часа,ние започвахме от 8:00 - 8:30 до 22:00 - 00:00 понякога.За един месец взех 250лв.,при 170 одръжки,които така и си останаха неизвестни.При въпроса,защо са толкова малко,се отговаря.Ти колко искаш с поглед едва ли не,че ти си много нагъл и алчен да искаш адекватно заплащане на труда си.Който не е хич малък.От сутрин до вечер,телефона прегрява от недоволни клиети,на които им е обещано едно а не се случва нищо.Досега не съм попадал на по-несериозна фирма,а те не са малко.Съветвам ви да не си го причинавате.Ако някой помисли по-добре там,от колкото вкъщи.Повярвайте,мноооого по-добре е вкъщи.

Само да уточня че от днес вече не съм техен служител ако бях прочел преди да почна никога нямаше да бъда техен служител.

НИКОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА САМО ЛЪЖИ И ИЗМАМА ПРЕЗ ПЪРВИЯ МЕСЕЦ СЕ ИЗПОЛЗВАТ ДУМИТЕ СЛЪНЦЕ И НА ОЦЕНКА ЗА СВЪРШЕНА РАБОТА 7 ПОСЛЕ ЗАПОЧВА КОШМАРА СЛЕД 21Ч. ТЕ ПРАЩАТ НА РАЗНОС БЕЗ СА ТИ БЪДЕ ПЛАТЕНО ИЗВЪНРЕДНО НЕ ЧЕ ТИ ДАВАТ РЕАЛНА ЗАПЛАТА. КЛИЕНТИТЕ СА ПРАВИ ЗАКЪСНЕНИЕ НА ПРАТКИ ОТ 15 ЧЕ ДО 30 ДНИ. А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА УДРЪЖКИТЕ КОИТО СЕ ПРИБИРАТ ОТ ЗАПЛАТАТА. ПОДРЪЖКА НА АВТОПАРКА И КРИТИЧНО ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ФИРМИ Е ГОЛЯМО. КОЛИТЕ СА ПОД КРИТИКА ОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКО Е .......

За мое най-голямо съжаление се налага да ползвам услугите на тази пишман куриерска фирмичка. В нашия град има само един офис на фирмата. Не мога да изразя възмущението си от отношението на някои служители, толкова наглост не съм виждала в съзнателния си живот. Ако им се обадите по телефона няма да чуете дори "добър ден" , както е редно мисля. Да не говоря за непрекъснатите лъжи, които се сипят относно закъснението на пратките , а това е ежедневно. Не мога да повярвам , че съществуват подобни хора. Жалко е колегите им в някои други градове, защото сигурно има и съвестни и любезни от тях, но за съжаление тук се стараят всячески да подронят имиджа и рейтинга /ако има такива/ на фирмата. На никой няма да препоръчам да ползва Европът като куриер.

Здравейте, бъдещи и настоящи служители на фирмата. Обръщам се към бъдещите служители с молба да прочетът внимателно написаното от мен, текста е с огромна полза за тях. Та на въпроса, работя куриер в фирмата от 4 месеца, уговорената заплата бе 450лв чисто нетно възнаграждение. Връчват ми договор за мин. работна заплата 360лв. е на зор съм подписах с уговорката че това е за данъците и така. Работя здраво исвършам задълженията си в срок, но изглежда не е достатъчно. Защото за първия ми пълен работен месец взех заплата 340лв. е каде са 450лв. Нямам раво да отпуск, болничен нищо бре хора...нямам думи просто...постоянно ми удържат за разни грешки по 5лв. за гориво за надвишен лимит по служебния тел. казвам Ви не се захращайте с тези измекяри от тая фирма, няма смисъл търсете работа и не се предавайте, но с Европът не се занимавайте...
Благодаря за отделеното време, пожелавам на фирмата скорошно фалиране. Нека това, което причинявате на служителите да ви се върне петорно!!!

Преди да започнете работа(което не ви препоръчвам) попитайте за Стойчо Георгиев и Николай Бакларов, ако работят там още НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА.