ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Работих за фирмата 3 месеца :) това са ми вижданията за кратко време за повече може би щяха да ми се променят към лошо.
 Отткъм заплащане фирмата е точно всичко ти дават до стотинка дори и да напускаш или уволнение поне при мен беше така. Заплатите са ги давали почти навреме 1/2 дена закъснение, но това си е нормално за българска фирма. Документи, както някои твърди всичко си дават поне при мен всичко си беше точно. Доволен съм и от Татяна Колева винаги е била отзивчива когато имаш проблем или нещо ти трябва. Повечето колеги са пичове винаги са помагали когато на някой нов нещо не му е ясно и са му помагали. Минуси, който мога да изброя са остарялата техника в самият склад примерно компютри, принтери(1-2), който не знаеш днес дали ще има мастило няма ли да има, дали ще работят. Имаше и липса на четци, но този проблем се реши в последното време. В самият склад е доволно студеничко в зимно време. И най-големия проблем е глобите 5лв. на грешка винаги си на страх да не изгърмиш, защото може само за една вечер да направиш грешки колкото да ти замине цялата заплата. Може да не е твоя грешка, а техническа, но пак си се води твоя или пък от Пловдивския офис ти измислят някакви грешки колкото да не е без хич. Абе, който има желание да работи да се пробва в фирмата има добри условия за студенти.

Идете на интервю, за да видите простотията и посредствеността на "ръководителите" на офиса. Поговорете и с някой от работниците. Вероятно няма да ви излъжат. Те (работниците ) или нямат избор за момента, или толкова си могат, щом търпят празноглавци да ги управляват.

Много,ама много точно ДИВА СЕЛЯНКА-ТАКОВА Е И МУТРАТА И ДЪРЖАНИЕТО.ДИВА,ДЕВА И ПАК ДИВА ГРОЗНА СЕЛЯНДУРКА.

нагли крадци ... крадат от персонала, крадът от клиентите, крадът се един друг... самозабравила се "дива селянка" (с извинение към трудовите хора) за изпълнителен директор...

Прочетох всички мнения написани тук за въпросната фирма Европът но така и не научих нещо повече за офис Варна ,вярно че като цяло отдзивите тук не бях добри и ми се иска да знам малко повече за позицията и упрвлението в Варна тъй като днес бях на интервю за посочените по горе позции интервюираха ме една дама и един малдеж казвам младеж защото си беше доста млад така и не си казаха имената,което не ми направи добро впечтеление и самото интервю беше малко нескопосано сякаш и те незнаеаха и не разбираха много от длъжноста си.
Ще бъда благодарна ако получа обективно мнение по въпроса си.

Моля, НЕ използвайте услугите на тази фирма.Освен ако не ви се чака доставка отдавна пристигнала в Бг по 15 дни.Лошото е че няма на кой да се оплачеш.Сайта от който поръчваме е в страна от Евр.съюз и работи с тях.Лоша работа

Здравейте, мисля от сряда да започна работа към "Европът" , но само като товарач на пратки линия Кърджали-София-Кърджали , какво ще ме посъветвате да започна ли работата или не?

незнам защо мнението ми е изтрито моля ви не трийте мненията на бившите служители докато аз работих във тази фирма за 8 месеца се през офиса да работятсе смениха 32 ма души /персоналае от 3 ма/ каквото и да чуете за тях е вярно

Ами аз нямам какво да добавя за въпросната лъжа,фирма немога да кажа защото там такава няма всичко е лъжа.Работих извесно време там и аз както всички други само за 3 месеца и мога да кажа.че това което са написали всички е вярно.Всичко съм проучил и мога да кажа че наистина при тчях всичко е лъжа и смях.Нмяма да изпадам в подробноти защото хората по долу са ги написали и всичко дума по дума е вярно.Моя съвет е НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА ТАМ това е губене на време и печалба за собстевниците

Здравейте,пиша това мнение за хора който мислят да започват работа в тази фирма ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ фирмата е много не сериозна от към отношение на към заплатите не ги дават редовно удръжките са големи и трупат страшно много грешки за който удържат по 5 лв на всяка грешка работно време ненормално и изобщо мога да пиша още хиляди работи но мисля че това стига все пак всеки сам си решава аз лично се радвам че се отказах !