ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Господин  Чолаков вие какви наркотици вземате ? Или сте един от всичките лизачи в тази долна фирма ? Народът ви се смее със г*зът си на това което сте написали ... Какво си мислите вие,че като напишете разни добри глупости за тази пумиярската фирма някой ще ви се върже ли ? Всички безработни в България да минат през тази фирма всичките ще напуснат,защото никой пишман "шеф" не уважава тези които му изкарват заплатата за лизингите.Точно 3 месеца изтърпях тази нещастна фирма със всичките и мръсни долни номера ! Съветвам ви да си изтриете коментарът,защото ако ви познава някой под това име ще ви сочи с пръст и ще ви се смее ! Една от много лайнарски фирми в България е Европът !

Казвам се Петър Чолаков и съм от служителите, които работят от години във фирмата, ще спестя уточнението за длъжността си поради факта, че съм заемал различни позиции в предприятието и мога да твърдя, че имам ''различен поглед'' за ''Европът-2000''АД като работодател. Мога спокойно да Ви потвърдя, че по-голямата част от мненията за фирмата са от служители, които първо, както те самите споменават са с малък трудов стаж в компанията и второ хора с ниско образование, както си проличава от начина им на писане и структуриране на изказа. За мнението на тези хора за мен важи сатиричната пиеса на Добри Войников - ''Криворазбраната цивилизация'', за съжаление те са постъпили на работа, натрупали са опит, но са се подвели по ''лошите думи'' на напускащи или вече напуснали бивши служители. Няма фирма и личност, която да се защити от натрупани негативни мнения и криворазбрани факти и случки. Виждам, че най-вече се набляга срещу системата за управлението на качеството, срещу контрола и проверките, сега аз искам тези хора да ги попитам, тъй като всеки един от нас в даден момент е и клиент, когато те изпратят пратка дали искат тя да пристигне навреме, на точно посоченият адрес на точно посоченото лице и да се изпълнят всички изисквания вписани по товарителницата?! Защо този въпрос не се задава и защо не се уточни, че в ''Европът-2000''АД си има точно определени стандарти за работа, защо не се уточни, че всичко е описано в работни инструкции, които явно бившите колеги дори не са прочели. Другият ми съвет към кандидатстващите за работа е преди да заповядат на интервю нека да влезнат в сайта : www.evropat.com, нека да се запознаят с името, с обхвата с позицията на предприятието на пазара. Масово хората, които кандидатстват за работа в куриерските фирми не са настроени за подобен тип работа. Искам да уточня, че работата в сферата на куриерските услуги е динамична и натоварена, тя е работа, която всеки ден те изправя пред нови и нови ситуации и дилеми и е неоходимо да си креативен и готов да вземаш решения във всеки един момент. За съжаление масово хората не са подготвени за този тип работа и им е доста трудно и вместо да признаят, че това не е ''тяхната работа'' търсят причините на друго място. Искам да се обърна и към всички кандидатстващи за работа в компанията, които са решили да ''проверят фирмата'' именно тук, заповядайте ако искате да работите в екип, да се обучите в една нова професия, да изградите нови знания и умения и ако смятате, че искате да ПРАВИТЕ НЕЩАТА ВЪЗМОЖНИ!

С уважение,

Петър Чолаков

По-глупави шофьори/куриери/ от този на Европът не съм срещала! Днес едно нагло и глупаво парче реши, че е голямата работа..... Днес 07.11.2014 г. в гр. Стара Загора на ул. Ст. Караджа 88 се случи следното..... Бус на Европът се движеше на север по улицата м/у ул. Свети Княз Борис и ул. Граф Игнатиев, а аз по същата улица, но в обратна посока. На улицата от източна страна са спрени автомобили и той трябваше да изчака да мина и тогава да продължи, но не.... пича реши, че трябва да мине. Аз си продължих движението, защото колите не са от моята страна и като се срещнахме по средата спряхме, а той ми показва с движение на ръката да дам назад. Отворихме си прозорците и двамата и му казах, че аз съм с предимство и той трябваше да спре и да изчака, а пича ми каза, че ПРАВОТО БИЛО НА ПО-ГОЛЕМИЯ. По кой правилник ги обучавате?!?!?! Такова нещо не съм срещала никъде, а имам над 10 год зад волана и нито една катастрафа или акт. В крайна сметка около 5 мин. стояхме, направихме задръстване и той си заобиколи, но след като тръгнаха две спряли коли. Моля ви се, много ви се моля..... следете какви шофьори наемате, че по този начин се излагате. Проверете им знанията по ЗДП. Като чета коментарите от ваши бивши служители... не се и надявам, но все пак съм длъжна да ви кажа.
Теменужка Динкова

Работих за фирмата 3 месеца :) това са ми вижданията за кратко време за повече може би щяха да ми се променят към лошо.
 Отткъм заплащане фирмата е точно всичко ти дават до стотинка дори и да напускаш или уволнение поне при мен беше така. Заплатите са ги давали почти навреме 1/2 дена закъснение, но това си е нормално за българска фирма. Документи, както някои твърди всичко си дават поне при мен всичко си беше точно. Доволен съм и от Татяна Колева винаги е била отзивчива когато имаш проблем или нещо ти трябва. Повечето колеги са пичове винаги са помагали когато на някой нов нещо не му е ясно и са му помагали. Минуси, който мога да изброя са остарялата техника в самият склад примерно компютри, принтери(1-2), който не знаеш днес дали ще има мастило няма ли да има, дали ще работят. Имаше и липса на четци, но този проблем се реши в последното време. В самият склад е доволно студеничко в зимно време. И най-големия проблем е глобите 5лв. на грешка винаги си на страх да не изгърмиш, защото може само за една вечер да направиш грешки колкото да ти замине цялата заплата. Може да не е твоя грешка, а техническа, но пак си се води твоя или пък от Пловдивския офис ти измислят някакви грешки колкото да не е без хич. Абе, който има желание да работи да се пробва в фирмата има добри условия за студенти.

Идете на интервю, за да видите простотията и посредствеността на "ръководителите" на офиса. Поговорете и с някой от работниците. Вероятно няма да ви излъжат. Те (работниците ) или нямат избор за момента, или толкова си могат, щом търпят празноглавци да ги управляват.

Много,ама много точно ДИВА СЕЛЯНКА-ТАКОВА Е И МУТРАТА И ДЪРЖАНИЕТО.ДИВА,ДЕВА И ПАК ДИВА ГРОЗНА СЕЛЯНДУРКА.

нагли крадци ... крадат от персонала, крадът от клиентите, крадът се един друг... самозабравила се "дива селянка" (с извинение към трудовите хора) за изпълнителен директор...

Прочетох всички мнения написани тук за въпросната фирма Европът но така и не научих нещо повече за офис Варна ,вярно че като цяло отдзивите тук не бях добри и ми се иска да знам малко повече за позицията и упрвлението в Варна тъй като днес бях на интервю за посочените по горе позции интервюираха ме една дама и един малдеж казвам младеж защото си беше доста млад така и не си казаха имената,което не ми направи добро впечтеление и самото интервю беше малко нескопосано сякаш и те незнаеаха и не разбираха много от длъжноста си.
Ще бъда благодарна ако получа обективно мнение по въпроса си.

Моля, НЕ използвайте услугите на тази фирма.Освен ако не ви се чака доставка отдавна пристигнала в Бг по 15 дни.Лошото е че няма на кой да се оплачеш.Сайта от който поръчваме е в страна от Евр.съюз и работи с тях.Лоша работа

Здравейте, мисля от сряда да започна работа към "Европът" , но само като товарач на пратки линия Кърджали-София-Кърджали , какво ще ме посъветвате да започна ли работата или не?