ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Много мизерно,много натоварващо и абсолютно безсмислено преживяване е да работиш в Европът 2000 АД,пиша това да предпазя всички който поради една или друга причина,въпреки отзивите,че това е всичко друго но не и куриерска или изобщо работеща фирма,решават да пробват,НЕДЕЙТЕ,ЩЕ РАБОТИТЕ В ЛОШИ,СТУДЕНИ И ОСТАРЕЛИ ВЪВ ВСЯКАКЪВ СМИСЪЛ ПОМЕЩЕНИЯ,СТАРА ТЕХНИКА,ЛЪЖИ И ИЗМАМИ КЪМ КЛИЕНТИ,АКО МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМАТ ПОВЕЧЕ ПАРИ ОТ КЛИЕНТА-БРАВО!НЯМА ДА ВИДИТЕ ЗАПЛАТА ПОВЕЧЕ ОТ 800-1000 ЛВ,НО ЩЕ ВИДИТЕ МНОГО ИНТРИГИ АКО НАПРАВИТЕ ЗАБЕЛЕЖКА.

Мисля,че осъзнават своята некомпетентност и невъзможност да оцелеят още няколко години-подозирам че са по европейска програма и затова всичките им помещения са под наем,възможно най-мизерни и евтини,заплатите най-ниски за да остане нещо след като като приключи и малкото което остава като печалба.

Думата 'професионализъм' липсва в тази фирма,

В СТАРА ЗАГОРА ЦЯЛО ЛЯТО ТЪРСЯТ ШОФЬОРИ КУРИЕРИ ЗНАЧИ ЗАПЛАТАТА Е 1000 ЛЕВА И ЗДРАВНАТА ОСИГУРОВКА Е НА 610 ЛЕВА ТАКА ДРУГОТО РАБОТИШ КАТО РОБ,СТУД МРЪСОТИЯ ЛАЙНА ИЗОБЩО НА МАЙНАТА СИ Е ОФИСА ИМ В СТЗ !! В ЕДНИ БАРДАЦИ И СЪБОТА НЯМАЛО ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД БИЛИ МЕГА КОРЕКТНИ !! МЕГА ИЗМАМНИЦИ И МОШЕНИЦИ СА ТИЯ !! МХММ НИКОГА ТАМ, ТИЯ ЕВРОПЪТ 2000 СА МИ 30 ФИРМА В СТЗ ДЕТО ОБИКАЛЯМ

В началото на месеца ми се обадиха във връзка с обява за мениджър на офисът им във Варна.
Не мога да кажа нищо за персонала или жената, с която се срещнах. - Изглеждаха на нормални хора...
Друго искам да Ви споделя!
Такава мръсотия и откровена кочина не бях виждал отдавна!
Най- мръсният подлез, който сте виждали вероятно изглежда по- добре от това работно място. Тези хора са принудени да работят в някаква съборетина с лош достъп. Това не е работно място! - Това е наказание за персонала и безхаберие на мениджмънта! Все едно сте влезли в изоставена сграда, обитавана от клошари.
Отвратително място!

Не се лъжете да започвате работа там. Осигуровки на 610лв. заплата 900-1000лв. НЕ СЕ изплаща извънредния труд не се лъжете! Отношението към служителите е под всякаква критика! Персонала се сменя ежедневно както е написал и друг коментиращ.Сменя се,защото на интервюто ви казват едно,а реалността е друга! ПАРОДИЯ НА КУРИЕРСКА ФИРМА!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Втора година съм служител в тази фирма. До сега не съм се сблъсквал с нищо, което да породи в мен негативи за Европът 2000. Работното време се спазва, работната среда е приятна, автомобилите са поддържани в оторизиран сервиз. Относно заплащането - коректността е на ниво, извънредният труд се заплаща допълнително (в редките случаи, в които се налага). Макар всички негативни коментари написани тук е ФАКТ, че фирмата се сдобива постоянно с нови клиенти и се издига нагоре.
Мога да им пожелая да продължават да се изкачват нагоре все така устремено е никога да не спират да превръщат мотото си в реалност.

Единствената причина да работите в тази фирма е ако сте МАЗОХИСТ. Заплащане 1000 лв, осигуряване на 610 лв, работа по 12-14 часа всеки ден + 2 съботи в месеца (без допълнително заплащане). Условията са потресаващи - стари неработещи изпочупени устройства а отчитане, постоянно текучество, порутени мръзни халета с бездомни кучета ровещи се в боклуци разхвърляни навсякъде, тоалетните : не влизаш вътре, вода няма, отопление и климатизация няма. Персонала се сменява ежедневно, защото всеки излъгал се да подпише договор с тази фирма, се маха до месец. Като казах договор, освен че лъжат държавата и те осигуряват на 610 лв, има 3 месечно предизвестие в тяхна полза, което значи, че подпишеш ли веднъж, не очаквай ако напуснеш да ти платят някакви пари. Идваш, работиш като роб, и си тръгваш без стотинка получена от тези мошенници.Това е накратко, ако искате да работите като куриер насочете се към утвърдените фирми като Спиди, и Еконт, забравете за тези криминални престъпници. Успех, измекяри, с намирането на баламурници.

Имах дългогодищни отношения с куриерска фирма Европът, като франчайзинг. Но както често се случва в живота се наложи да прекратим отношенията си. Нямам забележки към фирмата и управителката Светлана Костова.
Колективът е готин и се работи добре. Просто прецених, че е крайно време да затворя тази страница и да продължа да се развивам в друга посока.
Що се отнася до куриерската дейност на фирмата винаги има какво още да се желае. Имам забележки разбира се, но забележки има и към конкуретните фирми Спиди и Еконт.
Продължавам да използвам услугите на Европът при изпращане на пратки и нямам намерение да ги сменям!

Искам да изразя възмущението и недоволството си от куриерска фирма ЕВРОПЪТ.Не ползвайте услугите им ,некоректни,абсолютни непрофесионалисти ,изгубиха ми 4 часа заради доставка,забавена поради техни грешки ,които смятат за нормални...нямам думи .Куриерът им ,ми каза ,че всеки трети техен клиент е недоволен от услугите им...Питам се как съществуват такива фирми?80% от нужните ми неща поръчвам онлайн-такова нещо не ми се беше случвало.Да ти доставят със закъснение пратката и да не предоставят НИКАКЪВ документ ,че си си платил пратката.Нормално ли е това?След 2 часа идва нервно човече и започва да размахва някакво листче с невярна информация...и когато искаш нормални неща и документи става проблем-започва да обижда и да ме заплашва!Без думи съм!Касае се за гр.София.

Фирма Фантом! Не коректни в нито едно отношение! Пълни престъпници и експлоататори на човешки труд без заплащане! ФЕНОМЕНАЛНА ФИРМА!!!