ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Имах дългогодищни отношения с куриерска фирма Европът, като франчайзинг. Но както често се случва в живота се наложи да прекратим отношенията си. Нямам забележки към фирмата и управителката Светлана Костова.
Колективът е готин и се работи добре. Просто прецених, че е крайно време да затворя тази страница и да продължа да се развивам в друга посока.
Що се отнася до куриерската дейност на фирмата винаги има какво още да се желае. Имам забележки разбира се, но забележки има и към конкуретните фирми Спиди и Еконт.
Продължавам да използвам услугите на Европът при изпращане на пратки и нямам намерение да ги сменям!

Искам да изразя възмущението и недоволството си от куриерска фирма ЕВРОПЪТ.Не ползвайте услугите им ,некоректни,абсолютни непрофесионалисти ,изгубиха ми 4 часа заради доставка,забавена поради техни грешки ,които смятат за нормални...нямам думи .Куриерът им ,ми каза ,че всеки трети техен клиент е недоволен от услугите им...Питам се как съществуват такива фирми?80% от нужните ми неща поръчвам онлайн-такова нещо не ми се беше случвало.Да ти доставят със закъснение пратката и да не предоставят НИКАКЪВ документ ,че си си платил пратката.Нормално ли е това?След 2 часа идва нервно човече и започва да размахва някакво листче с невярна информация...и когато искаш нормални неща и документи става проблем-започва да обижда и да ме заплашва!Без думи съм!Касае се за гр.София.

Фирма Фантом! Не коректни в нито едно отношение! Пълни престъпници и експлоататори на човешки труд без заплащане! ФЕНОМЕНАЛНА ФИРМА!!!

Не съм доволна от вашата куриерска фирма! Получавам смс в 10 ч на вайбър,че ще получа пратка на деня и номер на служителят. Звъня за да имам ясното по кое време ще мине,дали преди обед или следобед....нищо. След 3 неуспешни опити да се свържа с куриерът Стефан И.звъня в офиса. Казват ми че и на тях не вдигал ,не знаели кога ще мине. Е питам аз как другите фирми наложени на пазара могат да ми кажат час или поне куриерът да вдигне и да се разберем с него? Не препоръчвам! Аз и никога не съм ги избирала,емаг ми ги натресоха!

Ужасна фирма с увъртащи куриери който те ангажират по няколко пъти. Само за пояснение, 'няколко пъти' преди изобщо да съм получил доставката си. В случай че имате избор на доставчик не избирайте тях. А за фирми който решават да ги използват.

Защо трябва да ви асоциират с подобна сган?

Често получавам пратки по тази фирма не защото ми харесва,а просто ми ги пращат по тях.Изключително нагли,арогантни и прости служители!Звъня в офиса по 10 пъти и ако изобщо някой се обади,почва да се звери и крещи по телефона.Само да уточня,че става дума за офис Ст.Загора.Куриерът който идва в Казанлък се държи супер нагло ,Ако не успея да си вдигна телефона в момента в който той ми звъни,после като му звъня ми затваря.След 1-2 дни успявам да се свържа с него и той нагло ми казва че ще ми донесе пратката другата седмица.Говори ми на "ти" през зъби,от устата му виси цигара,и ако рестото е 1-2-3 лв все се прави че няма дребни ,увърта се да му го оставя.Явно заплатите им са доста ниски щом служителите са толкова жалки.Добре че затвориха офиса в Казанлък защото толкова мизерно и гнусно място не бях виждала.Съжалявах служителката която мръзнеше в нечовешки условия и се чудех защо...между другото тя беше единствения нормален служител на фирмата който съм срещала- мила и интелигентна,нищо общо с куриера и служителката в офиса в Ст.Загора,която явно има психични отклонения щом се държи така.
Ако затворят фирмата ще направят огромна услуга на клиентите и на голяма част от служителите.

Пратката е приета на 28 11 2019г. в гр.Ямбол. Днес 16.12.2019г. пратката не е пристигнала в София.Направете си сами извода каква фирма са.

Бивш служител съм на Европът от скоро. Като цяло имам доста добро мнение за самата фирма и за управляващите. Поне при мен е така. Спазват си обещанията, осигуровките са реални и дори мисля, че биха подобрили много неща относно работата и безопасността на служителите си, ако знаеха какво се случва в отделните офиси. И така за началството казах, че съм доволна.
Сега да кажа какво куца в тази фирма!
За съжаление, никой не знае какво се случва в офисите по градовете. Аз ще кажа за офис Стара Загора, понеже съм работила там и имам преки наблюдения. Така наречената офис шефка си има помощничка понеже работата и била много.Само, че ако някой от шефовете прегледа камерите, ще види как тя 90% от денят и минава във Фейса в разглеждане на котки. Другата пък диспечера по цял ден е на телефона и приказва с гаджето си, през другото време или не прозореца отвън и пуши, или яде. Странична работа не бара, понеже за това никой не и бил плащал. Офис шефката не дава пратки на клиентите ако е 6 без няколко минути, защото според нея който дойде последният момент е идиот и изобщо не я интересува какви причина и за това. Държи се грубо с клиентите, да не кажа вулгарно. Лично присъствах в офиса когато самата тя хвърли служебният си телефон в краката на клиента. Това може да се види на камерите. Всички куриери са и криви идиоти, простаци и какви ли не ги нарича зад гърба им. Пред мен е наричала с най различни обидни епитети останалите куриери, следователно и мен ме нарежда така пред тях. Държи само на един, който повече от 15 пратки не кара на ден, понеже карал бус. Когато някой от нас излезе в отпуск или в болнични работата не отсъстващият не се разпределя между останалите 2 ма куриера, а само на единият. Бус куриера Жечи не бара чужди пратки. Използва думите "Аз няма да си е..а душата. Който иска да ги кара." И така натоварени са само двама куриера в града и един в Казанлък, останалите бус Жечи куриер, шеф офис Вени и диспечер Петенци лежат на гърба на останалите. Точно поради тази причина напусна другият куриер и аз. Ако началството иска да им вървят нещата, нека провери думите ми и да отстрани служителите си които не им вършат работа, напротив затрудняват фирмата и губят ценни и съвестни служители заради такива като тях.
От мен това и успех на Европът.

Не са сериозна фирма,чакам една пратка и трябваше да я доставят преди два дни а ще я получа в понеделник.

Здравейте, прочетох доста отрицателни коментари относно фирмата. Няма да се впускам в обяснения и оборвания относно Вашите мнения и виждания за Европът. Искам да коментирам следното: в повечето коментари се пише за дълго работно време, за глоби, за рязане от заплати и т.н. Ще Ви кажа следното, ако Вие си вършите работата съвестно и добре, така че да се доближава до стандартите и правилата на фирмата ще е супер. Ако малко поне се опитате да си напрегнете мозъците и да сте отворени към нови знания,към стриктно изпълнение на поставените задачи относно Вашата работа ще сте добре. Ако се опитате малко поне да видите вината и в себе си, а не само във Вашите колеги, шефове, управление, то Вие ще сте добре и няма да се изказвате мнение неподготвени. Също така искам да кажа, че не може да си работил по - малко от месец в Европът и да изказваш мнение относно заплати, работно време, уважение и т.н.
В Европът имат място хора, които са отговорни, съвестни и отворени към нови знания като тук винаги е имало, има и ще има възможности за развитие стига да покажете, че го искате.