ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Бивш служител съм на Европът от скоро. Като цяло имам доста добро мнение за самата фирма и за управляващите. Поне при мен е така. Спазват си обещанията, осигуровките са реални и дори мисля, че биха подобрили много неща относно работата и безопасността на служителите си, ако знаеха какво се случва в отделните офиси. И така за началството казах, че съм доволна.
Сега да кажа какво куца в тази фирма!
За съжаление, никой не знае какво се случва в офисите по градовете. Аз ще кажа за офис Стара Загора, понеже съм работила там и имам преки наблюдения. Така наречената офис шефка си има помощничка понеже работата и била много.Само, че ако някой от шефовете прегледа камерите, ще види как тя 90% от денят и минава във Фейса в разглеждане на котки. Другата пък диспечера по цял ден е на телефона и приказва с гаджето си, през другото време или не прозореца отвън и пуши, или яде. Странична работа не бара, понеже за това никой не и бил плащал. Офис шефката не дава пратки на клиентите ако е 6 без няколко минути, защото според нея който дойде последният момент е идиот и изобщо не я интересува какви причина и за това. Държи се грубо с клиентите, да не кажа вулгарно. Лично присъствах в офиса когато самата тя хвърли служебният си телефон в краката на клиента. Това може да се види на камерите. Всички куриери са и криви идиоти, простаци и какви ли не ги нарича зад гърба им. Пред мен е наричала с най различни обидни епитети останалите куриери, следователно и мен ме нарежда така пред тях. Държи само на един, който повече от 15 пратки не кара на ден, понеже карал бус. Когато някой от нас излезе в отпуск или в болнични работата не отсъстващият не се разпределя между останалите 2 ма куриера, а само на единият. Бус куриера Жечи не бара чужди пратки. Използва думите "Аз няма да си е..а душата. Който иска да ги кара." И така натоварени са само двама куриера в града и един в Казанлък, останалите бус Жечи куриер, шеф офис Вени и диспечер Петенци лежат на гърба на останалите. Точно поради тази причина напусна другият куриер и аз. Ако началството иска да им вървят нещата, нека провери думите ми и да отстрани служителите си които не им вършат работа, напротив затрудняват фирмата и губят ценни и съвестни служители заради такива като тях.
От мен това и успех на Европът.

Не са сериозна фирма,чакам една пратка и трябваше да я доставят преди два дни а ще я получа в понеделник.

Здравейте, прочетох доста отрицателни коментари относно фирмата. Няма да се впускам в обяснения и оборвания относно Вашите мнения и виждания за Европът. Искам да коментирам следното: в повечето коментари се пише за дълго работно време, за глоби, за рязане от заплати и т.н. Ще Ви кажа следното, ако Вие си вършите работата съвестно и добре, така че да се доближава до стандартите и правилата на фирмата ще е супер. Ако малко поне се опитате да си напрегнете мозъците и да сте отворени към нови знания,към стриктно изпълнение на поставените задачи относно Вашата работа ще сте добре. Ако се опитате малко поне да видите вината и в себе си, а не само във Вашите колеги, шефове, управление, то Вие ще сте добре и няма да се изказвате мнение неподготвени. Също така искам да кажа, че не може да си работил по - малко от месец в Европът и да изказваш мнение относно заплати, работно време, уважение и т.н.
В Европът имат място хора, които са отговорни, съвестни и отворени към нови знания като тук винаги е имало, има и ще има възможности за развитие стига да покажете, че го искате.

Дългогодишен служител съм във фирмата.
Четейки коментарите съм меко казано втрещена. Как служител назначен преди 1 месец прецени, че заплатите не се изплащат с месеци ? Как прецени организацията във фирмата, като идва като парашутист и с никаква организация не е наясно ?
Като сте много кадърни всички и компетентни, защо не доказахте какво можете ? Или само сте силни да изливате злобата си от това, че не можете да намерите себе си и всеки за всичко Ви е виновен освен вас ? :):):)
Текущество ще има-от некадърни, необразовани и неграмотни хорица с големи претенции :(

Всеки, който може да покаже какво може го е направил ! И всеки, който е некадърен е влезнал в БГ.Работодател и е излял злобата си, неграмотността си, защото друго не може да направи.
Мисля, че един средно интелигентен и образован човек, може да прецени от какви хора са написани коментарите, само по правописните грешки.

Работя във фирмата от 5 години.Ако всичко написано тук беше вярно щях ли да работя толкова време?!Фирмата е с много добре организирана структура , в по-голямата си част служителите са много съвестни , отговорни и достойни хора.Интересно защо злобни коментари са написани от хора , които са работили при нас месец - два?Опита ми сочи ,че това са ниско образовани хора с големи претенции, които не могат да предложат нищо на който и да е работодател и сменят работата си почти ежемесечно.Прочетох в някой от предните постове ,че се бавели заплатите?! Това са пълни глупости!!! Всичко се изплаща навременно и коректно!

Очевидно подбират кадрите си с конкурс кой може да прояви най-малко уважение към клиенти. Съжалявам искренно нормалните хора във фирмата и ги съветвам да потърсят работа в конкуретна фирма или въобще - в друг бранш.

Здравейте мисля скоро да си подам СВ за куриер в европът.Искам да попитам настоящи или бивши служители на фирмата как е като заплащане и работно време.Също ме интересува работи ли се с касов апапар ?

Ако копнеете да ви унижават, да работите извънредно, да не ви плащат, да не знаете какво е почивка, да не смеете да се разболеете, да не ползвате полагаема отпуска, да ви обвиняват несправедливо, да нямате право на нищо, да не ви осигуряват на реална заплата, да чакате заплата с месеци, да се отнасят с вас като с роби, началниците да харчат вашите пари...., "Европът 2000" е вашето място!

Подписваш договор на минимална заплата.По тази причина ако излезеш болнични или отпуска взимаш нищо.Договорът е с 3-месечен срок на предизвестие ако пожелаеш да напуснеш.Така че,който реши да работи там хубаво да си помисли.Работи през събота.Излизах за работа в 7 часа и се прибирах към 22 часа.Така че един работен ми се връзваше към 14-15 часа.

Знам как Европрът може да стане конкурентна фирма, но като начало...хм...нека другарката Костова да каже за колко стотинки ще продаде кочината.