ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

За тези, които мислят да започват работа, ако си пенсионер и те "сърбят ръцете" за работа, ако си в семейното жилище с родителите си и те се грижат за зареждането му с продукти, плащат ежемесечните разходи за ток, вода, отопление, данъци и такси, това е Вашата работа. Дори ще можете да си позволите на заплата да почерпите приятели, ще имате за кафе, парцалки и до тук. Едва ли ще можете да спестявате.
Но ако искате да живеете самостоятелно на квартира или сте семеен с дете или деца и не отговаряте на горното описание, просто забравете. (420лв.+ бонуси) - наказания = не се знае на колко?-това е уравнението. Преди мен някой беше писал с каква заплата се е прибирал. Парите които ви дават, най-вероятно ще ви стигат до края на първата седмица след заплата. През останалите три седмици ще се наложи да минете на банички с кисело мляко. Ако пушите ще трябва да водите по-здравословен начин на живот.
Това е от мен, който разбрал, разбрал, който не е, може да пробва.

Като бивш служител искам да споделя,че да не съм част от тази фирма бе най-хубавото нещо,което ми се е случвало.Хора недейте да си го причинявате.Повече пари,ще дадете са ядене на банички и гориво.Бях техен служител един месец.Пълен хаус,никаква организация.Бусовете и колите са под всякаква критика за техническо състояние.Работното време трябваше да бъде 8 часа,ние започвахме от 8:00 - 8:30 до 22:00 - 00:00 понякога.За един месец взех 250лв.,при 170 одръжки,които така и си останаха неизвестни.При въпроса,защо са толкова малко,се отговаря.Ти колко искаш с поглед едва ли не,че ти си много нагъл и алчен да искаш адекватно заплащане на труда си.Който не е хич малък.От сутрин до вечер,телефона прегрява от недоволни клиети,на които им е обещано едно а не се случва нищо.Досега не съм попадал на по-несериозна фирма,а те не са малко.Съветвам ви да не си го причинавате.Ако някой помисли по-добре там,от колкото вкъщи.Повярвайте,мноооого по-добре е вкъщи.

Само да уточня че от днес вече не съм техен служител ако бях прочел преди да почна никога нямаше да бъда техен служител.

НИКОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА САМО ЛЪЖИ И ИЗМАМА ПРЕЗ ПЪРВИЯ МЕСЕЦ СЕ ИЗПОЛЗВАТ ДУМИТЕ СЛЪНЦЕ И НА ОЦЕНКА ЗА СВЪРШЕНА РАБОТА 7 ПОСЛЕ ЗАПОЧВА КОШМАРА СЛЕД 21Ч. ТЕ ПРАЩАТ НА РАЗНОС БЕЗ СА ТИ БЪДЕ ПЛАТЕНО ИЗВЪНРЕДНО НЕ ЧЕ ТИ ДАВАТ РЕАЛНА ЗАПЛАТА. КЛИЕНТИТЕ СА ПРАВИ ЗАКЪСНЕНИЕ НА ПРАТКИ ОТ 15 ЧЕ ДО 30 ДНИ. А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА УДРЪЖКИТЕ КОИТО СЕ ПРИБИРАТ ОТ ЗАПЛАТАТА. ПОДРЪЖКА НА АВТОПАРКА И КРИТИЧНО ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ФИРМИ Е ГОЛЯМО. КОЛИТЕ СА ПОД КРИТИКА ОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКО Е .......

За мое най-голямо съжаление се налага да ползвам услугите на тази пишман куриерска фирмичка. В нашия град има само един офис на фирмата. Не мога да изразя възмущението си от отношението на някои служители, толкова наглост не съм виждала в съзнателния си живот. Ако им се обадите по телефона няма да чуете дори "добър ден" , както е редно мисля. Да не говоря за непрекъснатите лъжи, които се сипят относно закъснението на пратките , а това е ежедневно. Не мога да повярвам , че съществуват подобни хора. Жалко е колегите им в някои други градове, защото сигурно има и съвестни и любезни от тях, но за съжаление тук се стараят всячески да подронят имиджа и рейтинга /ако има такива/ на фирмата. На никой няма да препоръчам да ползва Европът като куриер.

Здравейте, бъдещи и настоящи служители на фирмата. Обръщам се към бъдещите служители с молба да прочетът внимателно написаното от мен, текста е с огромна полза за тях. Та на въпроса, работя куриер в фирмата от 4 месеца, уговорената заплата бе 450лв чисто нетно възнаграждение. Връчват ми договор за мин. работна заплата 360лв. е на зор съм подписах с уговорката че това е за данъците и така. Работя здраво исвършам задълженията си в срок, но изглежда не е достатъчно. Защото за първия ми пълен работен месец взех заплата 340лв. е каде са 450лв. Нямам раво да отпуск, болничен нищо бре хора...нямам думи просто...постоянно ми удържат за разни грешки по 5лв. за гориво за надвишен лимит по служебния тел. казвам Ви не се захращайте с тези измекяри от тая фирма, няма смисъл търсете работа и не се предавайте, но с Европът не се занимавайте...
Благодаря за отделеното време, пожелавам на фирмата скорошно фалиране. Нека това, което причинявате на служителите да ви се върне петорно!!!

Преди да започнете работа(което не ви препоръчвам) попитайте за Стойчо Георгиев и Николай Бакларов, ако работят там още НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА.

Господин  Чолаков вие какви наркотици вземате ? Или сте един от всичките лизачи в тази долна фирма ? Народът ви се смее със г*зът си на това което сте написали ... Какво си мислите вие,че като напишете разни добри глупости за тази пумиярската фирма някой ще ви се върже ли ? Всички безработни в България да минат през тази фирма всичките ще напуснат,защото никой пишман "шеф" не уважава тези които му изкарват заплатата за лизингите.Точно 3 месеца изтърпях тази нещастна фирма със всичките и мръсни долни номера ! Съветвам ви да си изтриете коментарът,защото ако ви познава някой под това име ще ви сочи с пръст и ще ви се смее ! Една от много лайнарски фирми в България е Европът !

Казвам се Петър Чолаков и съм от служителите, които работят от години във фирмата, ще спестя уточнението за длъжността си поради факта, че съм заемал различни позиции в предприятието и мога да твърдя, че имам ''различен поглед'' за ''Европът-2000''АД като работодател. Мога спокойно да Ви потвърдя, че по-голямата част от мненията за фирмата са от служители, които първо, както те самите споменават са с малък трудов стаж в компанията и второ хора с ниско образование, както си проличава от начина им на писане и структуриране на изказа. За мнението на тези хора за мен важи сатиричната пиеса на Добри Войников - ''Криворазбраната цивилизация'', за съжаление те са постъпили на работа, натрупали са опит, но са се подвели по ''лошите думи'' на напускащи или вече напуснали бивши служители. Няма фирма и личност, която да се защити от натрупани негативни мнения и криворазбрани факти и случки. Виждам, че най-вече се набляга срещу системата за управлението на качеството, срещу контрола и проверките, сега аз искам тези хора да ги попитам, тъй като всеки един от нас в даден момент е и клиент, когато те изпратят пратка дали искат тя да пристигне навреме, на точно посоченият адрес на точно посоченото лице и да се изпълнят всички изисквания вписани по товарителницата?! Защо този въпрос не се задава и защо не се уточни, че в ''Европът-2000''АД си има точно определени стандарти за работа, защо не се уточни, че всичко е описано в работни инструкции, които явно бившите колеги дори не са прочели. Другият ми съвет към кандидатстващите за работа е преди да заповядат на интервю нека да влезнат в сайта : www.evropat.com, нека да се запознаят с името, с обхвата с позицията на предприятието на пазара. Масово хората, които кандидатстват за работа в куриерските фирми не са настроени за подобен тип работа. Искам да уточня, че работата в сферата на куриерските услуги е динамична и натоварена, тя е работа, която всеки ден те изправя пред нови и нови ситуации и дилеми и е неоходимо да си креативен и готов да вземаш решения във всеки един момент. За съжаление масово хората не са подготвени за този тип работа и им е доста трудно и вместо да признаят, че това не е ''тяхната работа'' търсят причините на друго място. Искам да се обърна и към всички кандидатстващи за работа в компанията, които са решили да ''проверят фирмата'' именно тук, заповядайте ако искате да работите в екип, да се обучите в една нова професия, да изградите нови знания и умения и ако смятате, че искате да ПРАВИТЕ НЕЩАТА ВЪЗМОЖНИ!

С уважение,

Петър Чолаков

По-глупави шофьори/куриери/ от този на Европът не съм срещала! Днес едно нагло и глупаво парче реши, че е голямата работа..... Днес 07.11.2014 г. в гр. Стара Загора на ул. Ст. Караджа 88 се случи следното..... Бус на Европът се движеше на север по улицата м/у ул. Свети Княз Борис и ул. Граф Игнатиев, а аз по същата улица, но в обратна посока. На улицата от източна страна са спрени автомобили и той трябваше да изчака да мина и тогава да продължи, но не.... пича реши, че трябва да мине. Аз си продължих движението, защото колите не са от моята страна и като се срещнахме по средата спряхме, а той ми показва с движение на ръката да дам назад. Отворихме си прозорците и двамата и му казах, че аз съм с предимство и той трябваше да спре и да изчака, а пича ми каза, че ПРАВОТО БИЛО НА ПО-ГОЛЕМИЯ. По кой правилник ги обучавате?!?!?! Такова нещо не съм срещала никъде, а имам над 10 год зад волана и нито една катастрафа или акт. В крайна сметка около 5 мин. стояхме, направихме задръстване и той си заобиколи, но след като тръгнаха две спряли коли. Моля ви се, много ви се моля..... следете какви шофьори наемате, че по този начин се излагате. Проверете им знанията по ЗДП. Като чета коментарите от ваши бивши служители... не се и надявам, но все пак съм длъжна да ви кажа.
Теменужка Динкова