ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

В момента все още работя в Европът.Това е компания ,която безкрайно уважавам,както и г-жа Костова.И още някои служители,които продължават да се борят с вятърните мелници,както по горе някой каза.Но от известно време има нови кадри във фирмата,които са решили,че са открили топлата вода.Толкова стремглаво дърпат фирмата надоло,че не знам кога ще се згромоляса.Съжалявам само за всички нас,които направихме толкова много за тази фирма.Останахме неоценени и никой не видя трудя ни.И то благодарение само на шепа хора ,както казах.Г-жо Костова обръщам се към вас,отворете ги тези оче най после,премислете,направете си една равносметка,как сте започнали,с кои хора сте тръгнали,кого сте избрали по пътя си.Не може двама трима да диктуват правилата.Тази компания е все пак ваша.Вие сте я създали и не би трябвало да ви диктувят прявеля.Вие сте шефа.Ако не го направите,както е тръгнало скоро ще ви съсипят,а много качествени хора ще си тръгнат.

Незапочвайте в тази фирма!!!!!Няма добро отношение към служителите,заплатите вече се чудят как да ги дават винаги те прецакват като напускаш или те махат ти дават заплатата по договора.В управлението се крият като мишки при проблеми.Не съм такъв човек да говоря така, но така както постъпиха при мен не заслужават да са на пазара въобще.НЕКОРЕКТНОСТ,НЯМА СИГУРНОСТ НА РАБОТНОТО МЯСТО,ЗАПЛАТИ НИСКИ И МНОГО ДРУГИ.
НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА!!!(ако все пак някои започне там по някаква случайност да се маха при първа възможност,защото те ще го махнат)
В България е такова положението,че такива фирми като тази вече трябва да започват да изчезват!!!

ЗДРАВЕИТЕ РАБОТЯ ЗА ФИРМАТА ОТ 1 ГОДИНА ЗАПЛАЩАНЕТО Е ДОБРО И РЕДОВНО НЕ КАТО В ДРУГИТЕ ФИРМИ ДА СЕ ЗАБЯВА С МЕСЕЦИ :) КОЛЕГИТЕ СА СТРАХОТНИ И КОЛЕЖКИТЕ ЕСТЕСТВЕНО ЗА КЪДЕ БЕЗ ТЯХ ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ КУРИЕРИ ОТ ЕВРО ПЪТ 2000 АД

искам да кажа че г-жа Радка Димова няма представа как се презентира една ф-ма а изисква невъзможни неща от служителите си човек не може да се бори с "вятърни мелници" и първо да си проучат има ли нужда от човек или не а не да назначават хора и след два месеца да ги махат сякаш са ненужна вещ а не Личност това си е чиста подигравска с хората

Защо ли госпожа Анета Стоянова е толкова "запозната" с нашата фирма , в качеството си на "клиент"?! и като е толкова "кофти" работата, защо тя все още е клиент, а не "бивш"?! Вероятно въобще не става върос за изказване от клиент, а от бивш служител, опитвал се да краде, от когото се търси финансова отговорност.....

В тази фирма понятие "лично време" не съществува. Под предлог, че има финансова криза, се намалява драстично персонала, а ангажиментите порастват. Куриозът е в това, че в същото време се измислят всевъзможни поводи за глоби и орязване на заплатите. Напускането, по каквито и да е причини, е съпътствано с огромен брой опити да бъде ощетен работника, повечето от които - успешни. Текучеството е огромно, а "дупките" в персонала (от немай-къда) се запълват с неквалифицирани и рядко-неграмотни хора, което води до поредица от грешки. Голямото натоварване прави хората нервни и това води до конфликти вътре в самата фирма, персоналът е структуриран на принципа "коалиции по симпатии". Работи се на парче, липсва цялостна визия за развитието на фирмата, подходът е по-скоро "кърпене на съдраната черга", отколкото базиран на някаква концепция, а ръководството се клатушка от едно към друго личностно влияние. Ако започвате работа в тази фирма - ЧЕСТИТО!

Здравейте, казвам се Татяна Колева и съм служител в Европът офис София.Отдавна искам да напиша нещо тук, не защото съм любител на форумите, а защото се чуствам засегната от мненията написани тук за фирмата за която работя.Няма да крия, че обичам работата си.
Написаните по горе мнения от "бивши" колеги са обидни за мен, те са написани от сърдити на "себе си" хора , които не са оценили това което им е било дадено като работа , заплата и възможност за реализация.Пишат се лъжи ,защото е по лесно да нападаш вместо да поемеш своята отговорност като "неуспял".Много от напусналите колеги после се обаждат и питат дали ще ги приемем отново и в повечето случай ние го правим.Фирмата дава чудесна възможност да се реализират амбициозни и работливи хора,всеки има шанс да покаже и развие своите качества, но явно не всички са разбрали това.Накрая бих искала да кажа, че в Европът всички работим като екип и затова ПРАВИМ НЕЩАТА ВЪЗМОЖНИ и ако за някой това е било само лозунг , а не идея за която да работи - наистина мястото му не е при нас.
Желая на всички успех!

Наскоро се явих на интервю за работа във въпросната фирма.Интервюиращата закъсня и на всичко това не бе се запознала с автобиографиите на кандидастващите за работа. Интервю не бе проведено, макар че седнахме да разговаряме .Единственото, което бе съобщено, е заплащането за длъжността. След като порових в нета, установих, че офисът, за който кандидаствах, не работи пълноценно и много често се сменя екипът му. Оставам с мисълта за нагласени интервюта.

Здравейте,все още съм служител на Европът 2000 АД,Мога да кажа,че фирмата е коректна с клиентите си на 95%,което не пречи всичко,което бе казано до тук в сайта да е вярно.Наистина сме бързи,точни и гледаме да обслужваме с усмивка.Няма закъснели и объркани пратки,клиентите са доволни и получават пратките си навреме.До тук с плюсовете.
Започваме с минусите:Знам само,че в София куриерите са толкова неграмотни,че не знаят да пишат и да смятат правилно.Управлението не държи на персонала.Заради финансовата криза намаляват персонала и принуждават служителите си да напускат,това е вярно.Запомнете,хора,ФИНАНСОВА КРИЗА В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!!!!Поне не все още.Ще я усетим към април/ако дойде/.Представям си тогава как ще сме,дано да издържим!!!
Харесвам фирмата и изобщо не ми се напуска,имам ли избор?

Името ми е Пламена Ангелова и работя във фирма,която ползва услугите на "Европът" .Бих искала да изразя своето мнение,относно екипа,който работи в офиса на фирмата в град Сливен.Впечатленията ми като цяло са супер-добри.Имала съм възможност да работя и с други куриерски фирми,но никога не съм попадала на толкова усмихнати,любезни и точни хора.Държа да отбележа,че нямам лични отношения с нито един от служителите в "Европът",което мисля че гарантира обективността на мнението ми.Днес разбрах,че има вероятност екипът да бъде отстранен от работа.Не знам какви са мотивите за това,но искрено се надявам,това да не е свързано с подмолни игри и шуробаджанащина,на която в последно време всички сме се нагледали достатъчно.Идея си нямам дали някой от ръководството на фирма "Европът" чете тези коментари,но ако е така,вярвайте ми,в офис Сливен имате супер екип.Поне моите впечатления са такива! Успех на фирмата и силно се надявам момчетата от сливенския офис да продължат да ни облужват по начинът,по който го правеха досега,.Аименно-много точни,много коректни,винаги навреме взети поръчки и с неизменната усмивка,която прави денят на всички ни по-добър!