ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

незнам защо мнението ми е изтрито моля ви не трийте мненията на бившите служители докато аз работих във тази фирма за 8 месеца се през офиса да работятсе смениха 32 ма души /персоналае от 3 ма/ каквото и да чуете за тях е вярно

Ами аз нямам какво да добавя за въпросната лъжа,фирма немога да кажа защото там такава няма всичко е лъжа.Работих извесно време там и аз както всички други само за 3 месеца и мога да кажа.че това което са написали всички е вярно.Всичко съм проучил и мога да кажа че наистина при тчях всичко е лъжа и смях.Нмяма да изпадам в подробноти защото хората по долу са ги написали и всичко дума по дума е вярно.Моя съвет е НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА ТАМ това е губене на време и печалба за собстевниците

Здравейте,пиша това мнение за хора който мислят да започват работа в тази фирма ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ фирмата е много не сериозна от към отношение на към заплатите не ги дават редовно удръжките са големи и трупат страшно много грешки за който удържат по 5 лв на всяка грешка работно време ненормално и изобщо мога да пиша още хиляди работи но мисля че това стига все пак всеки сам си решава аз лично се радвам че се отказах !

Здравейте на всички, които четат тези мнения и коментари за куриерска фирма Европът. Сам по себе си факта, че четете в момента коментарите означава, че може би сте кандидатставали или ще кандидатствате за работа в тази фирма. Аз съм бивш служител един от многото такива със стаж във фирмата по малко от 2 месеца. Ще ви кажа, че тази фирма трябва да се казва ЕвроПрът или Евроскръп. Имах много голямо желание за работа като куриер. Бях куриер с личен автомобил. Беше ми малко странно че всички в офиса ( администратори, диспечери и куриери) бяха новоназначени на по максимум месец. Казах си нищо - нов екип по - успешно ще се представим от предишните. Още от първите ми дни на обучение, започнах да разбирам за какво става въпрос от колегата когото трябваше да заместя. Той беше служител във фирмата около година. Прекарах с него седмица. Автомобилът му беше потрошен. Не му работеше километража, ел пакета не работеше, накладките ги нямаше изобщо и когато спираше звука беше уникален ( чуваше се на 100 метра разстояние свирене на липсата на накладки). Попитах го защо не го поддържа и той ми, че няма средства и че 60те лева, които в крайна сметка са 54 лева не стигат нито за масло нито накладки нито за нищо.Като се раздели средно за ден се падат дори по малко от 2 лева. Попитах го каква заплата е вземал и каква аз да очаквам. Отговорът му беше, че за повече от 400 лева неможе да си мисля. Обясни ми как постоянно начисляват някакви грешки (2 лева 5 лева), как бавят заплатите, как работиш екстра часове които нито ти се заплащат нито те осигоряват за тях. Започнах сам без него и още в първите дни колегите ми, които бяха на месец - два стаж преди мен, си получиха заплатите. Диспечера, получи 304 лева като това е заплащането му за месец без 4 дни от месеца. На въпрос към областния защо толкова малко пари е получил, отговорът и е бил защото е нямал пълен месец :D :D :D може би ако беше работил и първите 4ри дни от месеца щеше да успее да стигне до 310 лева :D . А диспечера и офис администратора работят най-много по 12-14 часа на ден и събота по 5-6 часа. Идват в 8 часа, и си тръгват в 8-9 часа вечерта. Една от клаузите, която е написана в договора за наем на личния автомобил ( хубаво е да се знае от теаи които го подписват без да го четат ) е ,че при незправност в автомобила всеки един ден в който той неможе да се ползва за служебни цели ( за разнос) се таксува собственика от фирмата с по 60 лева. (60 лева на ден докато небъде поправен). Служебните автомобили се чупят през ден. Те са 2 :) бус и пикап. Бусът ни дълго време нямаше клаксон не се и заключваше лесно. Ако изчезне пратка куриера носи материалната отговорност. На въпрос на диспечерката към областаната кочто този ден беше в Русе '' Как ще работим без буса, който е в сервиз'' тя получи отговор '' ами личните автомобили '' . Тука си говорим за пратки които могат да тежат дори и 50 килограма. Поработих седмица и започнах да си проверям въпросните начисления за грешки. Вечер след работа влизах в сайта за служители и там постоянно имах някакви начисления в минус за мен от грешки които не съм направил. Бързо разбрах че няма смисъм да си губя времето в тази фирма и си пуснах молбата за напускане. Месечно предизвестие които изработих от начолото му, до края. Когато трябваше да си взема парите които съм зароботил се подписах на 290 лева а получих 270. Така и не разбрах защо. Не ми се занимаваше достатъчно бях омерзен от всичко за да се разправям за 20 лева. Колегата който работеше с буса, получи 390 лева при което каза на момента, че си пуска молбата за напускане. Видно притеснена областната шефка която тогава даваше заплати, му каза изчакай малко ще видя защо толкова. Три - четири часа по късно той получи още 80 лева, които никой не разбра от къде дойдоха и защо ако той не се беше отнесъл така към малките пари щеше да остане с 390 лева. Явно че трябва да вземе още 80 или кой знае може би и повече лева които някой друг си ги прибира. Мога да ви пиша още много упсурди но смятам че за умните и сериозните хора това е достатъчно. Който толкова много държи да ме опровергае - нека се пробва. Пожелавам му късмет ;)

Отивам аз на интервю само, за да ми каже въпросната Г-жа, че разбираш ли вече си били наели хора ... е нямам думи - трябваше да пропътувам целият град, за да ми кажат, че позицията не е свободна вече и да ми предлагат място като Търговски представител. Те работели на минимална заплата ама се случвало да си докарат до 800лв без много да се напъват .... Даже не ми се извиниха, че ме разиграват по този нагъл начин при положение, че два пъти говорихме по телефона и да беше казала поне! Първо ми каза, че била много впечатлена от моята Автобиография и после ме пита как се казвам :D и на въпроса кое толкова я е впечатлило и как така името ми не знае, а автобиографията да, започнаха да ми обясняват, че много се надявали да работим заедно .... кво им пука на тях, че разиграват хората. Да не говорим, че ти казват един адрес, а после се оказва, че са на друг и трябва да ходиш да обикаляш два часа докато ги намериш .... Изобщо да са живи и здрави и дано повече да не чуя за тях! :)

Никога не съм бил в някакви отношения с Европът 2000, но четейки изразените становища на нейини Бивши служители мога да направя само един извод: основателно са ги махнали, защото видимо са неграмотни!
Поздрави и успех на Европът2000 и Честита Баба Марта!

До ден нешен на който съм казал,че в тази "фирмичка" се заплаща някакъв си преразод ми се смеят и ми казват,че това е невъзможно:) аз лично много съм разочарован от тази фирма и не бих препоръчал някой да се набута там

Радвам се че напуснах въпросната фирма, започнах със страхотно желание за работа "мойте" клиенти останаха толко доволни от начина ми на работа с тях, Пловдив това неги интересува те си ПРАСКАТ глобите за глупости и най-тъпото е как може фирма коята претендиза за конкурент на титуляр като "Спиди", "Еконт", "DHL" да нямат дори служебни коли а използват безработицата в страната и трошат на хората колите заштото аз бях един от тях за някакво мизерно наемче от 60 лв. даже вече е 54,60лн (маи ако не се лъжа) нали разбирате че само смяна на масло е средно толко.Г-н Бакларов..."еми сега на този етап няма как да бъде отпуснат пикап", регионалния "малко пратки имате" а в същото време град който има на половината наши пратки си карат пикама и си няма ни една. Хора ако поне малко се уважава те не почваите защото там няма кой да ви уважава. те печелят от хора като нас за няколко месеца.Има мн изпълнения с фирмата но това за сега.УСПЕХ, но не в "Еврапът 2000 АД"!!!!

Тази ''фирмичка" долна за нищо не става. Заплата 200 лв - всичко е удръжки, работиш по 12-14  часа всеки ден, не се плаща извънреден труд,,не те пускат отпуска, не плащат редовно, бусовете са без колани и клаксони, ключалките не им работят, нямат радио и климатик,Всеки качил се на тези коли е потенциален убиец на пътя.
 Поздрави на Руменчо - жив и здрав да си ;))))))))))))))))))))
Все така да се справяш и да държиш на хората си

Здравейте ! Искам да кажа ,че отдавна кандидатствам във тази фирма като куриер или търговски представител и съм крайно недоволен от обявите за работа ! Наприметно оня ден беше пусната обява за Търговски Представител Бургас , следователно в обявата е даден невалиден и фалшив имейл ! Това ме навежда на мисълта, че се правят някакви номера в офиса в Бургас и се взимат техни хора ! Това е