ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Здравейте мисля скоро да си подам СВ за куриер в европът.Искам да попитам настоящи или бивши служители на фирмата как е като заплащане и работно време.Също ме интересува работи ли се с касов апапар ?

Ако копнеете да ви унижават, да работите извънредно, да не ви плащат, да не знаете какво е почивка, да не смеете да се разболеете, да не ползвате полагаема отпуска, да ви обвиняват несправедливо, да нямате право на нищо, да не ви осигуряват на реална заплата, да чакате заплата с месеци, да се отнасят с вас като с роби, началниците да харчат вашите пари...., "Европът 2000" е вашето място!

Подписваш договор на минимална заплата.По тази причина ако излезеш болнични или отпуска взимаш нищо.Договорът е с 3-месечен срок на предизвестие ако пожелаеш да напуснеш.Така че,който реши да работи там хубаво да си помисли.Работи през събота.Излизах за работа в 7 часа и се прибирах към 22 часа.Така че един работен ми се връзваше към 14-15 часа.

Знам как Европрът може да стане конкурентна фирма, но като начало...хм...нека другарката Костова да каже за колко стотинки ще продаде кочината.

Меко казано съм бясна!!! Доставката ми е със закъснение повече от месец. След многократни неуспешни опити да се свържа с ЕВРОПЪТ - 2000, днес най-накрая успях. Скараха ми се, че бавно диктувам номера на товарителницата, а като се забързах, пак получих мъмрене. Дадоха ми телефона на офиса в Младост, който цял ден е изкючен. Пратката ми е със статус "В куриер за разнос" от 02.12.2018. Чудя се този куриер от къде пътува и с какво, та толкова се бави!!!

Тази фирма просто не трябва да съществува . Те са образец
за изключително бавна доставка - в рамките на седмица. Дори аз не мога да говоря за доставка, защото не се знае въобще кога ще ми бъде доставена закупената стока. Със сигурност никога вече няма да пазарувам каквото и да е, което се доставя с Европът. Отвратен съм!

Най тъпата фирма в която съм работил !!!

И като работодател и като куриер са изключително зле.
Един човек обслужва няколко телефона.
Лъже се с време на доставки, повредени стоки. Ниско заплащане и нулево отношение.

Ако сте студент и ви трябва временна работа за няколко месеца да си счупите нервита става иначе е ужасно място. И изключително стресиращо. Говори се постоянно с недоволни клиенти.

За фирмата и заплащането е написано достатъчно.

Бихте ли ми казали как е в гр. София в кв. Суходол, какво е заплащането? Какво ви е мнението за самата фирма заслужава ли си да се започне работа в фирмата :)