ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Вчера получих пратка и останах неприятно изненадана от арогантността на куриера. Имах приготвена точната сума по пратката и той с цялата си наглост ми казва "Е ти пък точно ли даваш за едно кафе няма ли?" и в крайна сметка беше забравил да ми остави подаръка към пратката. Добре, че го попитах иначе нямаше да ми даде подаръка. Неприятно ми стана от такова отношение!!

Да се работи 24 или 48 часа...включително и неделя....баси, що за роби работят в тая фирма?

Уважаеми Анонимен,
Въпреки задоволството си от Стойчо, явно ви е страх да си кажете името. Страх ли ви е или сте човек на някого? Трудно ли е да застанете зад името си? Това е нормално за Европрът. Добре са ви промили мозъците.

Мария, смени дилъра! Преди година работих в нощната смяна на офиса в София. Познавам Стойчо Георгиев от ден първи в който бях назначен и общо взето това е човека заради който работих повече от година. Той е единствения в цялата фирма, който идваше сутрин преди 8 и си тръгваше вечер в полунощ, а някой път ако няма хора или има работа смени по 24/48ч! Общо взето ако той си тръгне офис София може да го затварят. хаха на наркотици бил .... и аз така си мислех в началото, понеже на тази работа - тези часове без стимуланти няма шанс, но се убедих в обратното.
Днес бях да си мия колата и кой да видя да мие служебни бусове в НЕДЕЛЯ- Стойчо Георгиев. Беше единствения директор във фирмата, който не го притесняваше да си изцапа ръцете само и само да е свършена работата и днес отново се убедих, че си е същия. След като го видях реших да отворя сайта и да видя мненията за тази фирма към момента. Ако можех пак щях да работя там, но си тръгнах по малко кофти начин иначе работата е супер (поне в нощния склад), колегите бяха супер точни и парите са ок, само да ти се бачка. Ако се оплакваш и скатаваш все ще се намери някоя "кифла на наркотици", която да ти пречи и да искаш да се махне :):):)

Оная кифла Стойчо Георгиев няма ли да го разкарат? Не знам с какво се друса, но е много дразнещ индивид.

Интересно е защо негативните мнения са преобладаващи. Тези, които могат да обяснят смятат себе си за богоизбрани, но едва ли си дават сметка, че в отвъдното няма да занесат нищо от натрупаното си състояние, което е благодарение на труда на много други хора. На тяхно място не бих спал спокойно.

Работих 6 години във фирмата.Напуснах в края на февруари 2017г.по лични причини.Фирмата си е много добра,Щях ли да работя толкова време , ако това което го пишат повечето хора е вярно.Работели по 2-3 месеца,още не осъзнали какво правят във фирмата и напускат,защото искат големи заплати без да ги заслужат.Относно колегите-всички бяха страхотни,които са от дълги години във фирмата и знаят какво правят там.Имаше и неуредици , но стараеха да ги премахват възможно бързо.Фирмата си е много добра,но трябва да се поработи повечко време и да разговаря с колегите за проблемите и всичко си идва на мястото.

имам честта вече втори път да съм бивш служител на тази фирмичка от близо месец. Преди 10 години беше много приятно място за работа, имаше ред, имаше някаква дисциплина и всеки знаеше за какво работи. Обаче...явно нещо се случва на местно ниво, и причината не е в куриерите, които всеки ден обикалят улиците по 12-13 часа. Не говоря само за забавените с дни и седмици(а понякога и с месец) пратки. За това си има хора в един отдел, но явно и тях ги спъват да си вършат работата.
За заплащането...хм...това е много хубава тема. Не е такова, каквото трябва. Текучеството на хора и в последно време липсата на работна ръка в Европът го доказва.
И няколко думи към Вас, г-жо Костова. Огледайте се в хората, с които работите. Има стойностни, но има и мърша. От последните ви идват проблемите. А когато решите да не плащате за свършената работа...пожелавам ви да забогатеете, ама много ;) Но не се притеснявайте от това, възмездие има и конкуренцията не спи. Успех.

В тази фирма всичко е под всякаква критика. Няма никаква организация, няма уважение към служителите. Така наречените началници(визирам Стиляна Миткова и Светлана Костова) нямат никаква представа как да намерят и задържат персонал. Тези, които са започнали при тях, някои от които са с опит, ги набеждават е неща, които не са извършили и упражняват психически тормоз, а после се чудят защо няма кой да им работи.
Отделно - превозните им средства по-скоро приличат на самоходен ковчег, отколкото на нормална кола/бус за работа. Разпадат се по улиците. Могат да се заяждат за една изпаднала лайсна, но не им се отдава мисловният процес, че някои неща отдавна за са подмяна.
Хора, не се унижавайте да ходите в тази пародия на фирма. Ако имате уважение към себе си - спасете се, и не си давайте здравето за неблагодарни експлоататори.

Не може едностранно да се гледа на нещата. Вярно фирмата има доста проблеми но все пак за разлика от други поне си взимаш заплата с обосновани удържи. Има известна колективност и толерантност, така и трябва да бъде. Има много минуси, но къде ли ги няма!? Не бих им писал 6 но определено не бих ги причислил към фирми като "рапидо",мибм, старпост, е континентален и други, има останало малко човешко отношение