Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Не.!!! Ако уважаваш себе си, труда си и ако здравето ти е по важно. Не започвай работа там.Да,!!! Ако ти харесва да те мачкат, обиждат и да получаваш малко пари, да не кавам, че това което е написано преди твоето запитване а абсолютно вярно. Новопостъпилите служители в края на месеца когато трябва да си получат остатъка от заплатата(който се изплаща на ръка) получават фиш на който са на - (минус) и дължат пари на фирмата, което ще рече че следващи я месец ще им ги удържат. Ако това ти харесва, тогава  започвай. Ти сам/а решаваш. Или ако започнеш вероятно на първия месец ще си тръгнеш сам/а като мен и човека който е писал преди теб.

Здр,искам да ви попитам за Про маркет.Кандидатсвах и ме удобриха,дали да почна работа само се чудя,като чета мнението само се разочаровам.Вие какво ще кажете.

За настоящите и бъдещи кандидати. Всичко тук което пише за условията на труд - вярно е. Относно мненията за това на кой му се работи и на кой не - има закон и кодекс на труда и няма какво да се коментира тази тема. Последната заплата която получих ми е (-5.80 лв) , като нямам глоби и не ми е удържано от заплатата. Как става номера не знам. В момента съм с подадена жалба срещу фирмата и се очаква скоро и дело срещу тях. Пожелавам ви да започнете наистина перспективна работа с конкурентно заплащане. Не може човек да каже че е доволен на заплата 400лв бруто, при 6 дневна работна седмица с 8:30 часа работен ден, и да каже че хората ги мързи - на тези хора мога да кажа само че не си знаете цената и се оставяте да ви правят на маймуни. С проста сметка ще ви го кажа - всяка седмица вие имате поне 8:30 часа извънреден труд, + 30 минути и отгоре на ден, сметнете си на края на месеца колко трябва да получите отгоре, тогава ще разберете реалната заплата която трябва да получите по КТ, а въпросните договори които подписвате - пазете ги, те са вашата застраховка за доказване нарушаването на кодекса. Ако се борите за правата си ще има ефект, но не го ли направите, на това ниво ще си остане цялата ни държавица. Поздрави

Привет,
Ще се опитам да дам колкото се може по-обективно мнение, което да бъде от полза за кандидати и за работодатели, ако последните четат тези мнения редовно.
Днес бях на интервю и това са моите впечатления от прима виста:
Интервюто се проведе в малка стаичка намираща се в мазето на магазина им на ул. Цар Самуил №48 (намира се като адрес между бул. Стамболийски до KFC и ул. Позитано почти до централата на БСП, влиза се през магазина, като се обаждаш на охраната) само с маса и столове и ако имаше насочена лампа срещу лицето ми щеше да прилича на разпит. За това пък имаше насочена охранителна камера която компенсираше липсата и. Интервюиращата госпожица (не помня имена) се държа делово и бързо ме препита. Когато стигнахме до въпроса за работното време се изненадах – дори и за графични дизайнери е 6 дневна работната седмица от 7 до 16 часа. Не знам какво налага това, но дори и в печатници няма такова нещо и по Коледа, когато са най-натоварени. Не знам кой би се съгласил да не вижда семейството си и приятелите си 6 дни в седмицата. И сега идва най-забавната част, а именно заплащането – 900 и нещо лв. на месец нето (бруто е 1000 без удръжките за социално и здравно осигуряване). Тук интервюто ни приключи и културно си пожелахме взаимно успех с интервюиращата.
Ако тези условия за 6 дневната работна седмица, работното време и заплащането бяха споменати в обявата, щяха да ми спестят моето и на интервюиращата времето, както и транспортните ми разходи до там. Добре че поне навън времето беше хубаво и се разходих та можах да спася поне малко от загубеното си напразно време. Пожелавам успех на колегата, ако има такъв, който да работи при тези условия – няма да му е леко, но сигурно и без това живота му е труден щом може да се съгласи да работи при тези условия. Подходящо за финансово закъсали колеги или такива без опит и здрава гърбина.

От един месец се каня да драсна мнение тук ,но не ми остава време. Аз като всеки който започва на ново място работа влиза в нета и проверява мненията за  фирмата ,в коята ще започне работа.Пишат се ужасни неща за Промаркет и аз си казах че чак толкова зле неможе да е,и пробвах.Това ми беше най-голямата грешка.Нещата са така както си ги пише тук без грам преовеличение.Затова ви саветвам всички които четете редовете по долу не ги пренебрегваите  ако се уважавате поне малко.За процеса на работа не пиша защото по долу е написано изчерпателно.Под всякаква критика е работната среда.За два месеца си скъсих живота с 2 години.Не сам предполагала че има такава среда за работа.

До момчето нарекло се себе си "xxxx"
За три години работа в ПроМаркет си пропуснал да се научиш да пишеш правилно, да работиш самостоятелно, да имаш свободно време, да живееш нормален живот, да изпитваш удоволствие от това което работиш. Знам, че все някой трябва да я върши тази работа, но моля ти се не ми говори, че в ПроМаркет всичко е розово! Мога да ти дам поне десет примера, даже и повече, че ПроМаркет хич не е цвете за мирисане! Може ли един управител да започва изречението с малка буква... Може ли такава верига за хранителни стоки да не може да направи една грамотно написана фактура... че трябва и да се чака поне пет дни за десет банана!
До момчето нарекло се себе си "хххх" Ако имаш смелост застани с името си, че ПроМаркет е фирма, която държи на персонала си...

ПС - Това е моето лично мнение!

работя в Промаркет от 3 години и съм започнал като зеленчукар,отговорник смяна и сега съм управител в един от магазините на ПроМаркет.За тези години стаж е минало мн,персонал но с две думи едно 90% от тях просто ги МЪРЗИ супер мн.гледат как само ще мине времето да си ходят или къде да се скатаят.Вместо да се радват ,че са си намерили сигурна работа .само мрънкат.Развитие и Мързел невървят.това е за всички бъдещи кандидати за работа в ПроМаркет .по-добре непочвайте ако ви мързи:))))

А поне плащат ли на време парите или се мотаят ?!?

Е пак естествено, че управителя на оборище е мн стабилен. Познавам го лично и съм работил много време с него когато беше отговорник-смяна. Мога да кажа, че е мн пекан човек :)

Искам да напусна,но да не остана прецакана с парите