Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

привет, интересува ме при запоцване на работа дали тръбва здравна книжка или само трудова?
ако трябва и здравна, дали трябва да се завери в хей?

Моето мнение е че не може да се товарят едни и същи хора,за една работа а на други да се дават леки задачи!И също че е редно да се появи ШЕФА,и да застане лице в лице с хората които му изкарават парите за неговия кеф и почивки.....не зная той от къде е тръгнал?но нека види той с очите си каква е работата и дали си заслужават парите които едва му се откъсват от сърцето.....което може би той няма!Как може такъв тормоз над персонала?Вместо да поущрява и да събере добър екип и да го поддържа с години,той гледа да си прибере неправомерно парите на хората в своя Ждоб!Не мисля че е,правилно!И друго,Клиенти се оплакват че Магазина който на скоро пострада от един пожар до него,персонала и самите клиенти страдат и дишат тази отрова!!!ДА СЕ ВЗЕМЕ В РЪЦЕ И ДА СЕ ПООГЛЕДА КАКВО НЕ ВИЖДА,И КАКВИ СА ОТЗИВИТЕ ОТ КЛИЕНТ-РАБОТНИК,СПРЯМО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ!!!Това не може да бъде човек който е почнал от нулата,а човек който хвърчи в облаците...и не му пука че накрая няма да му остане избор от Работници!!! ЖЕЛАЯ МУ,ДОБРО ЖЕЛАТЕЛИ!!!И ДА СЕ ЗАМИСЛИ НАИСТИНА КАКВО ДАВА И КАКВО ПОЛУЧАВА?!!!
 Г-н,Христов 06.09.2011г

Да питам сега като се махнах без да работя 30-те дена дали ще ме  уволнят дисциплинарно

МОЛЯ НЯКОЙ КОИТО ЗНАЕ ДА КАЖЕ!!!

БЛАГОДАРЯ!

Аз щях да започвам там работа преди 4 години. Но, бях на обучение, което продължи точно три дни и се отказах. А между другото тогава бях на 21 години. Казвам го във връзка с това, че в обявите им изрично е посочено, че кандидатите трябва да са на възраст от 18 до 30 години! Нали се сещате защо?

Заплатата първия месец е 320 лв. чисти(казват 400, но не споменават някои удръжки)...толкова преведоха на един колега и той напусна(аз малко след него). Работата е 6:1 по 8,30 часа, което се равнява на 12 лв. и 30 ст. на ден или 1 лв. и 48 ст. на час...Другаде такава мизерия и да търсиш трудно ще намериш. Самата работа е доста физически натоварваща, както и психически(подчертавам психически) заради постоянното видеонаблюдение и звънчето, което звъни ако се облегнеш някъде.
Работата и условията са подходящи единственно за крепостни селяни.

Да попитам дали ако след 1 месец работа реша да си напиша предизвестието за напускане ще ми бъдат изплатени парите, които съм изработил?

Здравейте, моля някой да сподели какво е дереджето на управителите...
финанси, раб. време, и тн.

Това е едно ужасяващо място! За 2 месеца работа съм получил само една заплата от 370 лева и сега ме уволняват. Трябваше да взема още поне толкова в средата на този месец, но май няма да стане. Работех по 12 часа напоследък с надеждата двойната надница да донесе някакви пари, но ми измислиха глоби заради някакви несъществуващи мои грешки на касата - 20 лева не излизали днес, 30 не излизали вчера - а аз знам че даже съм отчислявал повече, отколкото трябва! Управителя ми беше със 6 години по-малък от мен, някакъв пъпчив 20годишен нахалник

Стойте далеч от тази дупка! Ще работите 6 дни седмично за тоя, дето клати гората!

Работих един месец в ПроМаркет и реших,че просто не си заслужава.Не ми превеха парите след като напуснах,а и отношението между персонала е под всякаква критика.Един съвет към хората,които искат да почнат работа там...просто не се пробвайте.

Не си струва да се работи в ПроМаркет! Ако представителите на фирмата държаха на хората и служителите си, както и оценяваха подобаващо труда им, то нямаше през месец да публикуват обяви за свободни позиции, ужким за новоткриващи се обекти. За жалост повечето новопъстипили трябва да работят малко повече от месец, за да разберат, че съотношението между работна седмица (6:1), работно време (I смяна от 06:00 до 14:00 и II от 14:00 до 22:00 +/- общо час и половина път до работата) и заплата (400 лева бруто - 80 лева осигуровки = 320 лева, но само в най-дибрия случай) представлява формула на добре изградена стратегия за печалба на чужд гръб. Но нали все от някъде трябва да се избият ниските цени, с които привличат своите клиенти - измислени глоби, удръжки и т.н. Важно е да се отбележи също така, че и наличието на социален живот бива заместено бързо и успешно от робовладетелския труд...
ХОРА, ако имате себеуважение, то не си губете времето и парите за да постъпите на работа в ПроМаркет! Достойнството, времето и разходите, които ще похабите за изгодата на "Проми" ООД  няма да бъдат оправдани и в никакъв случай възвърнати. Не си мислете, че нямате избор - такъв винаги има! В случая, ПроМаркет е грешният избор!
Желая успех на всички Ви и стискам палци да успеете да намерите работа, където да се чувствате като хора!