Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Некоректни работодатели,безхаберно отношение към персонала не плащат когато напускаш въртят те по 1000 пъти само и само да се откажеш от парите които ти дължат...всичко е направено в тази фирма с цел да е прецакан служителя и дори имат бонус система за управителите за най много наложени глоби на персонала сами си направете сметаката колко са коректни!!!

ПроМаркет!Комедиен сериал безкрай ви казвам е тази фирма.Което ти казват на интервюто не истина или не поне не цялата истина.За работнич график е най-интересното нещо 6 работиш 1 свобода, но и това не истина имал сам 12 дена работа и едни ден свобода за 2 седмици. Парите са под всякаква критика, и колкото и да вземаш винаги плащаш нещо де брак де минус каса и като си направиш равносметка то за тебе не остава нищо просто пари за разходите това е про маркет
    А като гледах коментари за колеги и управители..... там е работата там няма колектив там няма управител там няма равенство и т.н. там не е мястото за работа на който и да е! ако си мислиш за ПроМаркет забрави го колкото се може по бързо и търси друга работа.Налага ми се да работя по 12 4аса за да докарвам доходи за нещо пове4е от разходите ми ...... ПроМаркета в който съм не вярвам в развитие като там има разделение ти ме кефиш ти не ........ или аз като се подпра за момент 4е просто на моменти ве4е не се издаржа ми се вика и то яко оба4е през това време 3 4 4овека са си се подпрели в склада на лаф и на тях нищо . То4но за това даже ще говоря с някой по виш от УПРАВИТЕЛЯ ми защото е гола вода.

Хора, не си губете жремето да работите в Про Маркет.На интервюто ти казват, че ще работиш 6 дни и 1 ще почиваш, но се оказва че просто 1 ден почиваш в седмицата.Например: тая седмица почиваш в сряда, другата - в петък, което не е 6 на 1.Имаш половин час почивка и то когато не е толкова натоварено.Почиваш в склада на една масичка и всеки те заобикаля, което за мен не е никаква почивка.Такмо сядаш и след 5-10 мин. ти званят да доидеш на касата, че има мн клиенти и в крайна сметка не можеш да почиваш 30 мин.Смените са 1-ва, 2-ра и междинна по 8 часа и пол.На интервюто уж ти казват, че те пращат в най - близките до теб обекти, но в крайна сметка не е така.Аз съм в Люлин 10, а ме пратиха на Оборище.Тук управителя е стабилен, но има един колега, който се мисли за заместник управител и като сбаркаш те прави на парцал, вместо да ти обясни като човек, при положение, че си нов.В почивката нямаш право да напускаш обекта,така че трябва да си купиш нещо от магазина.Абе нямам думи.Не си заслужава цялата работа за някакви мизерни 430 лв., при които като не ти излязат пари от оборота, ти ударжат в края на месеца двойно, а може и тройно.Не ти дават да додадеш, за да може да ти ги ударжат, а когато касата ти е отгоре - си ги прибират за тях.

За ПроМаркет не може да се каже нищо хубаво. И аз както много други, попаднах в тази фирма. На интервюто, ако може да се нарече интервю, интервюиращи ни толкова на бързо и повърхностно ни описа работата, че изобщо не ни стана ясно за нищо, дори не ни казаха в кой обект ще работим. Цялата процедура с подписването на договора беше толкова претупана и на бързо, а и този който ни наблюдаваше само ни юркаше да сме по-бързи. Но както и да е, още на същия ден на подписването на договора започнах работа в обект който изобщо не може да се каже че е най-близкия до местоживеенето ми. Още с влизането ми там ми стана яснио, че съм попаднал на кофти колеги, защото никой не искаше да се заеме с това да ме въведе в работата и работната обстановка, и не съм згрешил. Работя от известно време и вече съжалявам, че съм там. Искам да напусна, но не знам дали ще ми платят, от прочетеното по-долу разбрах, че най-вероятно не. Но както и да е, искам само да се махна от там и да забравя за този период и за ПроМаркет. А на тези които решат да се заробят там, нека първо поразучат и после да почват, но според мен- изобщо не почвайте!

"Промаркет ООД е една от водещите търговски вериги за хранителни стоки. Фирмата е основана през 2004г, вече 6 години подобряваме и разширяваме нашите услуги в областта на бързооборотните стоки и постигнахме висок стандарт на работа и бързи темпове на развитие. Създаваме добра работна атмосфера като акцентираме върху сплотеността на екипа и професионализма в отношението ни към хората. Ключът към успеха са нашите служители, които дават всичко от себе си за доброто обслужване на клиентите. За това търсим позитивни, енергични и амбициозни хора, за динамична и интересна работа в бранш, незасегнат от кризата. Непрекъснатото разширяване на позициите ни на пазара налага откриването на много нови работни места. В тази връзка търсим да назначим:"
Всичко това в по-голямата си част е лъжа.
Първият ден бях на зеленчука. Голяма хамалогия, всеки дърпа нещо на някъде и никой не следи какво става. Няма никаква организация. Неколкократно се караха за едни палетни колички с които теглят килограмите на стоката. Явно са скъпи и затова има само две!!! Стои се поне до 13:00 часа.
Камьоните и бусовете са много счупени, но как да не е така, като всеки ден различен "шофьор" ги кара. А шофьори няма. Шофира се максимум около 30-40км., а се товарят и разтоварват по около 3 тона на човек. Разкарването на хляб не е много по различно, малко по-леко е като товар (карат се бусове ивеко и докато), но пък трябва да "летиш" без да превишаваш скороста, защото ще те глобят или уволнят. От GPS-а и шефовете неможе да се скриеш.
Моят съвет е към всички, ако се уважавате и искате да запазите здравето си не започвайте там. Ако обаче искате да сте хамали, да ставате в 3:00 часа и да не знаете кога ще се приберете, да управлявате счупени камиони, да не знаете какво точно ще работите и кога (на зеленчуци от 4:00 до 13:00 или хляб на две смени), да работите 26-27 дни в месеца без право на отпуска първите 8 месеца, да имате 20 дена отпуск, но реално да са 10 (никой в тази фирма не си е взел 20-те дена доколкото разбрах),  това е вашето място!

з днеска бях на интервю за работа в промаркет на Самуил 48.
Реших да кандидатствам там, защото имам приятелка, която също работи от скоро (от преди 2-3 дена) и ми вика и аз да пробвам там...
и така отидох на интервю и ме взеха и ми казаха нали да си извадя стандартните документи.
Но понеже прочетох 2-3 страници вече и ми прави впечатлиние, че тези дето са работили там въобще не са доволни от работата,но също така искам да питам наистина ли са толкова зле нещата там?
Също така някой може ли да ми каже какви са нормите за дрехите по време на работа там? В смисъл нали знам, че трябва да са ниски обувки, но примерно другите неща като дънки, фланелка?
И заплаща ли се нещо като ``униформа`` на фирмата или си ходиш както ти е кеф
Моля ви пишете ми бързо :)

ЗДРАВЕИТЕ ИСКАМ ДА ОТГОВОРЯ НА ХХХ ПО ДОБРЕ ОСТАНИ ЕДИНИЯ МЕСЕЦ ИНА4Е ШТЕ ТЕ ИЗЛАЖАТ С ПАРИТЕ И ТО МНОГО ДАЖЕ МОЖЕ И ДА НЕ СИ ГИ ВЗЕМЕ6

И аз имам какво да кажа по въпроса с работата в Промаркет.Работих там 5 месеца,но напуснах(няма да обяснявам за причините).Имам дете и при подписването на заповедта за напускане написах и молба за издаване на служебна бележка за доходите,за да си подам декларацията за детски надбавки и без нея няма как да стане.По закон(до колкото съм информирана) в срок от 14 дни трябва да ми се предоставят поисканите от мен документи.Но до ден днешен-вече стана месец и половина само ме размотават и се правят на разсеяни.Та моята препоръка е - просто не се захващайте с тях!Не си заслужава да си скапвате здравето на млади години и после цял живот да страдате.

Хора някой може ли да ми каже струва ли си да си УПРАВИТЕЛ в ПРОМАРКЕТ ? как се работи в седмицата и кви пари се искарват на месец?

преди доста време бях  одобрена за касиерка в промаркет и отдох на 4 часов пробен ден -какво да ви кажа едва дочаках да изтекат и им казах да не ме броят за магазина си .  отивам там и никой нищо не ми какза какво да правя ,шефовете супер надменни ... държаха ме само във фризера и да подреждам най-долните рафтове ,затова пък на другия ден не можах да си стъпя на краката ,да не говоря ,че ме караха да мия пода ,а в същото време влизаха клиенти и пак ставаше мръсно и всичко това се повтаряше тъй като "не било достатъчно чисто!!!!!!!!!!!" .Върха беше ,когато ме накараха да  мия тоалетната -това преля чашата ...казаха ми ,че трябало да свиквам и с това ..а като си помисля ,че отидох за мястото:КАСИЕР ,а цял ден не седнах на каса.... беше отвратителен ден -никога повече не бих се подоложила на това въпреки ,че от сигурен източник знам ,че поне в промаркет се зимат повечко пари от билла ...