Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Бих искала да получа информация от някой, който има наблюдения върху условията за работа на тази позиция. Бивш служител, настоящ... Просто искам да знам дали има смисъл да си губя времето за интервю, или да се ориентирам навреме към други предложения за работа.
Подадох си документите за "Специалист Подбор на персонал" и искам да разбера повече за работата в Промаркет.

Искам да попитам шофьор който работи вьв фирмата дали заплащането е реално от 1000 лева и условията на работа.Благодаря предварително.

В момента работя там но за съжаление след като почнах прочетох коментарите.Ако ги бях прочела по-рано нямаше да почна.Искам да ви кажа,че жените ги карат да мъкнат и да влачат,да мият тоалетни.Всичко което можете да се сетите.Ужасно отношение всякъш персонала е един парцал.Колегите казват,че има адски много липси и отдръжки.Просто те правят на пълен парцал.Почти не ядеш защото няма време.Ако се подпреш за една секунда някъде става скандал че дремеш.И това с тези камери постоянно да те наблюдават,че то е по-зле и от затвор според мен............Надявам се скоро да си намеря нещо ново защото там наистина не е работа....Ужасен тормоз и подигравателно отношение.Да никъде няма лесно така е,но това си е издевателство.Мисля,че е по-добре да не се хващате там защото ще капнете ....

Здравейте ! Започнах там работа през лятото на 2009 година. Бях на работа в кв. ''Редута'' . Обещават едно , а вършат друго. Трябваше да бъда на определен сектор , но не .... , бях момче за всичко . Управителя крештеше постоянно. Обяснете ми как 4 - ри човека вършат цялата работа в магазина?! Двама зад каса и двама  свалят , подреждат и зареждат . Пропуснах да кажа , че другото момче си гледаше само плод и зеленчук , а аз като новак бях отговорен за всичко в магазина.Колегите бяха готини , клиентите също . Това никога не ми е било проблем , защото съм комуникативна личност , но управителя ми скапваше цялото настроение! Намираше повод постоянно да крещи . Това е! Не започвайте там работа.На други места за същата натовареност ще полуавате повече пари . Пример за това е '' Lidl '' . Promarket  е  смешна работа .

там който започне работа ще съжалява много че каквото казват не си държат на думата нито с парите нито към банките да приключат договорат си с работника и след време ще заплащате пари без да използвате картата към прокредит банк просто ви казвам тая фирма става за сметище за друго не става

Здравейте,моля някой да ми каже струва ли си да се работи там,защото утре съм интервю,а не ми изглежда нормално през 2 седмици да пускат обява,че търсят "Управител супермаркет"

Преди  седмица бях на интервю за работа като шофьор във въпросната фирма.Еми кво да ви кажа......просто не мога да си обясня как може да има хора ,които се навиват да работят там.Условията са просто брутални.А именно:начало на работният ден-3.30 сутринта товариш си камиона със стока(плодове и зеленчуци) за 4 магазина и почваш да разкарваш по магазините и разтоварваш целия камион сам,като трябва някак си да се вместиш в 8часа и половина ,ако не успееш продължаваш до свършване на работата.Камионите са абсолютни дръгели и не знам как не са ги спрели от движение контролните органи.Навсякъде се мери на кантар количеството ,да не би да си отмъкнал нещо по пътя.Работи се 6 дни в седмицата.Осигуровки върху 400 лева.Заплатата за тази работа е 700 кинта......Направо и казах чао на "колежката" и излетях от офиса с 200

Първо, искам да кажа, че доста от нещата, които казва Стефани, не са истина. Още на интервюто ти казват, че пущенето е забранено. Вече зависи от теб колко ти е слаб ангела и не можеш да издържиш 8 часа без цигара. Естествено е да те глобят. Второ, аз почивка излизам всеки ден. Винаги можеш да я вземеш, ако искаш. Ако си някой, който няма смелостта да си поиска почивката, ще работиш като вол и разбира се ще си недоволен. Трето, това, че ако закъснееш го отработваш двойно, също не е истина. Почиваш веднъж седмично стига да не позволяваш да те карат да работиш без почивка. Четвърто, шефката е много мила и въпитана ;) Но с много неща съм и съгласна с гореспоменатата. Ужасно е всеки ден да ставаш в 5, че даже и по-рано. А още по-ужасно е с отиването да правиш ревизии. Ужасно е да почиваш само веднъж седмично. Това никъде другаде го няма. НО да не забравяме, че Промаркет е българска фирма и това само в България може да ти се случи :) Истина е също и че те лъжат още в самото начало като ти обещават 600-700 заплата, а си оставаш до живот с 400 лева, освен ако нямаш минуси на каса, брак или глоби. Моят съвет е: ако имате друга, КАКВАТО И ДА Е възможност, не я пропускайте заради Пормаркет. Определено не си заслужава :)

Преди около две седмици кандидатствах за позицията  "Специалист обучение и развитие на персонала". На второто интервю, с Теодора Асенова (моля за извинение, но не съм сигурна за името) възникнаха някои за мен необясними неща. Първо ми бяха зададени идентични на първото интервю въпроси, така че и до сега не разбирам какъв беше смисъла, второ, дамата каза, че до един ден ще имам обратна връзка, което до сега не се е случило. Черешката на торта беше, когато попитах, как шестдневната работна седмица ще бъде отразена в трудовия ми договор и дамата без, ама никакво притеснение отговори: "ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ В ТРУДОВИЯ ДОГОВОР ЩЕ Е ОТБЕЛЯЗАНА ПЕТДНЕВНА РАБОТНА СЕДМИЦА"........

Искам да кажа че управителя на оборище е страхотен човекл най-много работи и е мн добър.постоянно закъснявах но той не ме глоби нито веднъжл.