Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Като бивш служител мога да кажа, че фирмата не спазва прнципите на работна етика и данъчно осигурителното законодателство. Работи се 6/1, а се плащат заплати и осигуровки на минималния осигурителен доход за нормална работна седмица.

Поради постоянното текучество се назначават неграмотни и бежанци. Първата смяна започва в 6.30, въпреки че магазинът отваря в 8. Втората смяна свърша не е ясно кога. Случвало се е в 22 ч да сме приключили и да си тръгнем, но с изненада откриваме, че великият отговорник на смяна ни е заключил и стоим като заложници, докато не ни отключи.

Тъй като в магазина работят от най-долните прослойки на обществото, постоянно се въртят интриги и номера, понеже подобни хора си нямат друго забавление. Давам пример - мила колежка чака управителят (с трудов договор за продавач) да сложи новия график за седмицата и след него залепва друг график. Когато тя дойде за 1 смяна връща оригиналния график и отива при управителя да докладва кой не е дошъл на работа. В 6 ч сутрина управителят започва да ни звъни и да ни вдига скандали защо не сме отишли навреме.

Като цяло робовладелски стой.

Здравейте, искам да споделя мнение като бивш служител във фирмата. Условията на работа са ужасни - персонала по магазините изнемогва заради постоянната липса на достатъчно служители и условията на работа са ужасни (осигуровки на минималната заплата за страната, останалата част от заплатата се доплаща на ръка "под масата"). Горните две предпоставки за лоша работна атмосфера са взаимно свързани - лошите условия на труд пораждат постоянния човекопоток във фирмата. За осигуровките - няма значение къде работите, в магазин или в администрацията, правилата важат с пълна сила за всички. Голяма част от персонала работи 6/1 по 12 ч., съществуват и 14 и 16-часови смени, като доплащането за такива е обидно малко. Масово гледат да бъдат съкращавани хора с болнични и такива, на които предстои да излязат в майчинство. Сигурността във фирмата е на минус безкрайност. Няма такова понятие като спокойна работна атмосфера. Постоянно се налагат глоби за абсолютно всичко, сакън да не влезе фирмата в преразход, а и те могат да си го позволят след като заплатата си я получаваш в плик. Моят съвет към бъдещите кандидати за работа е никога да не правят компромис с нервите и личното си време и да не се хабят да подават документи там - това е една от бг компаниите, които не е променила фирмената си политика с години и по мое мнение няма никакво намерение да го прави в бъдеще.

Ето начин как да си докарате допълнителни доходи от интернет:

Изкарват се пари, не е кой знае колко но пък ако имате много свободно време и ви се виси пред компа
може да си докарате и повече.

Много некоректна служителка от отдел Човешки ресурси. Аз кандидатствах за една позиция, тя си е отбелязала, че ме кани на интервю за съвсем друга позиция. И дори не ми каза по телефона, че ме кани на интервю за друга позиция. Пристигайки на място, разбрах че уж позицията, по която кандидатствах, вече не е свободна. За седмица я бяха запълнили. Напразно губене на време и ресурси беше цялото интервю. А предложените ми условия за работа бяха потресаващи. Много часове работа за малко пари и дори не знаеш колко ще вземеш накрая.

Днес бях на интервю за работа.Предложиха ми 1700 стартово чисто.Като казаха ,че ще ме осигуряват на 670 станах и си тръгнах.

Работих в тази фирма известно време. Общо взето положението е следното: Твърда заплата няма. Заплащането е на час. Смените са 10 часови, 12 часови и 16 часови. Графика е 6 дни се работи, един ден се почива. Най-ниската ставка мисля, че е 7 лв/час. Зеленчукарите са на по-висока ставка. Договорът е на минималната заплата, всичко отгоре се дава в плик. В магазините не си на определена длъжност - днес може да бъдеш касиер, утре да зареждаш стока, вдругиден - зеленчукар. Друга особеност е че нямаш постоянен магазин, в който да се водиш на работа. Всеки ден може да бъдеш на различно място. Освен това има глоби - за брак, за незаредена стока, за стока с изтекъл срок на годност, за кражби и липси и т.н. Има едни, "регионални управители", които обикалят магазините, снимат с телефоните и намират кусури. Те също имат право да глобяват. Общо взето могат да се изкарват пари, но човек в един момент рухва, защото работата, ако си съвестен, е много.Текучеството е голямо и постоянно има недостиг на хора. Самите магазини, с малки изключения, са малки, претъпкани, неподредени, мръсни и с липсващи и неотговарящи цени. Общо взето, ако имате възможност, не започвайте в Промаркет. Ще съжалявате. Поздрави!

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ

Tova e shega, lesni pari nqma

Пичове вместо да се занимавате с такава фирма по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си печеля по 100% на седмица без никакъв проблем