Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Пичове вместо да се занимавате с тази изчанчена фирма може да си изкарате пари от този сайт:
Аз си цъкам на него вече повече от 5 години и съм си супер доволен.

Днес, 10 май 2023 г., в 13.44 ч. бях "обслужена" в магазин на Промаркет на ул. Св. Тертер" 27 по възможно най-неадекватния начин. Нова служителка - младо момиче, нервно, неадекватно, не поздравява, когато ѝ зададеш въпрос, отговаря грубо, играе си с телефона докато ви обслужва, хвърля покупките на двама клиенти едни върху други и т.н. Направо обидно! Повече няма да стъпя в този магазин!

Не пазарувайте та лъжат с цените
Грозде с етикет 2,79 лв го маркират 4,79 лв за килограм
Става въпрос за Лъвов мост

Искам да се оплача и да съобщя са много лошо отношение и изблици на агресия от страна на служителите, които работят в Промаркета на лъвов мост, с нищо непредизвикана агресия към мен и една моя приятелка! Случката се случи на 19.02 между 16:30 и 17:30! Лично бях заплашван от охраната мисля, че се казваше Стойчо, който беше тогава на смяна как щял да ми откъсне главата и т.н. Обиждан от управителката, която ми казваше да се махна от касата или тя ще ме махне от там и отказваше да ме обслужи!!! Просто не ходете в този долнопробен магазин нека сами да се молят за клиенти! С такова отношение това заслужават!!!

Кандидатствах по обява за графичен дизайнер някой може ли да каже мнение за тази позиция?

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Отврат

здравейте, можели повече инфо за тази позиция, и като цяло в тая компания?

Здравейте, мислех да кандидатствам за регионален мениджър, но... Когато видях, че на бъдни вечер, коледа и през два дни пускат постоянно обяви ме наведе на мисълта, че нещо не е окей.. Поразпитах няколко човека (познати и близки) Остановихме, че нещата който тук пишете са верни.. Дори днес има публикувани един куп обяви... Не се лъжете по парите който ви казват..
Свързах се с познати в НАП и Инспекция по труда - Това е фирмата с най- много оплаквания и подадени сигнали от техни служители. Интересното е, че дори и настоящи служители са пускали оплаквания от тях..
И една от фирмите с най-много текучество на персонал..
Това е към днешна дата обявите.. Нямат почивка дори по празниците пускат обяви.. Не се лъжете!!!
24.12.20
 РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР
София; Заплата от 2000 до 3800 BGN (Бруто)
23.12.20
 СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ
София; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)
16.12.20
 УПРАВИТЕЛ НА ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ
София; Заплата от 1700 до 3000 BGN (Бруто)
14.12.20
 ГОТВАЧ
София; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)
09.12.20
 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
София; Заплата от 1000 до 1560 BGN (Бруто)
07.12.20
 ЗОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ
Пловдив; Заплата от 2000 до 3500 BGN (Бруто)
01.12.20
 ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
София; Заплата от 1800 до 2000 BGN (Бруто)
03.12.20
 ТЕХНИЦИ ЗА ОТДЕЛ ПОДДРЪЖКА
София; Заплата от 1800 до 2000 BGN (Бруто)

Здравейте, за мое огромно съжаление работих в Промаркет няколко месеца...
Съгласен съм с всички негативни мнения за тази измислена формичка.. За капак на всичката бумащина... Урязаха ми заплатата с 792 лв.. Когато ги питах "защо?" Отговора беше " Няма смисъл да ти плащаме това което си заработил, защото вече не си част от нашата компания.." Нещата в Промаркет са сериозни...Освен, че не ти плащат, те експлоатират на макс.. Огромно е текучеството и постоянно имат обяви за работни позиции в интернет.. По- лошото за тях е че вече много бият на учи с тези обяви.. Няма как една читава компания всеки месец да пуска по 5-6 обяви за раководни позици
(управител, регионален мениджър, отговорник, приемчик, специалист подбор на персонал) Това са позиции който няма как да се сменят през месец...