Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

здравейте, можели повече инфо за тази позиция, и като цяло в тая компания?

Здравейте, мислех да кандидатствам за регионален мениджър, но... Когато видях, че на бъдни вечер, коледа и през два дни пускат постоянно обяви ме наведе на мисълта, че нещо не е окей.. Поразпитах няколко човека (познати и близки) Остановихме, че нещата който тук пишете са верни.. Дори днес има публикувани един куп обяви... Не се лъжете по парите който ви казват..
Свързах се с познати в НАП и Инспекция по труда - Това е фирмата с най- много оплаквания и подадени сигнали от техни служители. Интересното е, че дори и настоящи служители са пускали оплаквания от тях..
И една от фирмите с най-много текучество на персонал..
Това е към днешна дата обявите.. Нямат почивка дори по празниците пускат обяви.. Не се лъжете!!!
24.12.20
 РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР
София; Заплата от 2000 до 3800 BGN (Бруто)
23.12.20
 СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ
София; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)
16.12.20
 УПРАВИТЕЛ НА ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ
София; Заплата от 1700 до 3000 BGN (Бруто)
14.12.20
 ГОТВАЧ
София; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Бруто)
09.12.20
 ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
София; Заплата от 1000 до 1560 BGN (Бруто)
07.12.20
 ЗОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ
Пловдив; Заплата от 2000 до 3500 BGN (Бруто)
01.12.20
 ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
София; Заплата от 1800 до 2000 BGN (Бруто)
03.12.20
 ТЕХНИЦИ ЗА ОТДЕЛ ПОДДРЪЖКА
София; Заплата от 1800 до 2000 BGN (Бруто)

Здравейте, за мое огромно съжаление работих в Промаркет няколко месеца...
Съгласен съм с всички негативни мнения за тази измислена формичка.. За капак на всичката бумащина... Урязаха ми заплатата с 792 лв.. Когато ги питах "защо?" Отговора беше " Няма смисъл да ти плащаме това което си заработил, защото вече не си част от нашата компания.." Нещата в Промаркет са сериозни...Освен, че не ти плащат, те експлоатират на макс.. Огромно е текучеството и постоянно имат обяви за работни позиции в интернет.. По- лошото за тях е че вече много бият на учи с тези обяви.. Няма как една читава компания всеки месец да пуска по 5-6 обяви за раководни позици
(управител, регионален мениджър, отговорник, приемчик, специалист подбор на персонал) Това са позиции който няма как да се сменят през месец...

Здравейте, работата в "Промаркет" е трагична..
Не започвайте работа в тази псевдо българска фирма..
Лъжат,лъжат,лъжат за всичко.. Като се започне от интервюто за работа, и обещанията който ти дават..
Заплащането е трагично..Осигуряват те на минималното, другото ужким по тяхно усмотрение го получаваш в плик.. Всеки път ти бавят заплатата, която получаваш в плик седиш и се молиш да ти платят в плика това което си заработил с честен труд..Постоянно глобяват целият персонал за какво ли не..Брак, липси от магазина, - по три глобяват за това, кражби, оборота - ако не е добър пак глоба..Символична 50-100 лв на човек. Ако, решиш да напуснеш преди изпитателният ти срок който е 6 месеца, защото вече ти е писнало от всичко това..- Не ти плащат.. Предтекста им е, че ги зарязваш и затова решават да ти пишат по-малко роботни дни, който ти ги смятат на минималната заплата на която те осигоряват - демек връзват си гащите, защото това което са ти обещали е в плик който е недоказуем.. Няма как да докажеш, че не са ти платили.. + работиш 26-28 дни в месеца по 10-12ч - после ти пишат 22 и те режат не само с парите, но и с работните ти дни.. Отделно те карат да подписваш незаконни неща! + График, който пише, че си 5 на 2 по 8ч. Връзват си гашите от всякъде. Независимо каква позиция заемаш си техен роб- който трябва да прави всичко. Мъкне по цял ден като общ работник.. Управители,касиери,продавач консултанти всички ги карат да работят смени които почват от 06:00ч - сутрин на студа получаваш 800-900кг зеленчуци и плодове почваш да ги приемаш..+ да ги мериш като се почва едно лудо прехвърляне на каси.. Докато измерваш зеленчука, разбираш, че са ти изпратили 10-20 кг брак - който е за сметка на магазина ( не можеш да го върнеш ) респективно го плащат хората в обекта който работят - те не са много поради факта, че те експлоатират на 2-3 позиции и текучеството е огромно.. Измервате вие зеленчуците и плодовете, защото много често зеленчукаря, който отговаря не се появява на работа (не го уволняват, защото няма кой да им работи на тези условия). Зеленчукарите са хора от "малцинствота". Нямат никакви условия за работа.. Сам си осигоряваш ръкавици, препарати за под, за миене на ръце, и какво ли още не..Климатиците много рядко ги пускат.. Вътре ти трябва шал и шапка за да работиш нормално. Нямат топла вода.. Миеш си ръцете с препарат с минал срок на годност, защото иначе персонала трябва да го купи.. Когато дойде време за почивка - Ако, решиш на 10 часов работен ден да починеш 30 мин.. Първият път ти мрънкат, втория те глобяват.. Имаш право на определени почивки.. След 17:00 ч нямаш право да почиваш дори за цигара време ( слава богу аз не съм пушач..) Защото, ако си до 22:00 и решиш след 17:00 да пушиш глоба 50лв
Няма място за повичка.. Не можеш и вътре да ядеш.. Излизаш на вънка на студа като куче на улицата да ядеш.. Ако, нямаш кола оправяй се.. И да искаш да починеш 30 минути няма как.. Защото, замръзваш като куче.. На интервюто са много милички, и взимат хора от кол и въже, защото няма кой да им работи.. Работите с неграмотни хора - които дори нямат средно образование.. Разкарват те като майнмуна всяка седмица на рализчни обекти, с предтекст, че е единичен случай. Просто нямат персонал, и затова ви въртат, и ви правят на маймуни.. На интервюто се правят на заинтересовани и съобразителни само и само да започнеш.. Рязко почва да не Не ги интересува къде живееш, с какво се предвижваш, кога искаш да почиваш.. Има още много неща, за които просто няма да ми стигнат символите да ви разкажа...
МОЯТ СЪВЕТ Е ДА НЕ ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ !!!

Ще дам инфо като бивш служител. Фирмата не е толкова зле, макар че не бих я определил и като добре и по-скоро е зле. Пари във фирмата се взимат, но се осигурява на минимума или малко над него. Ако бачкате 5 дни по 8 часа, то ще взимате 1000 лева.
5 х 10 - 1200 лева
6 х 10 - 1400 лева и така
Това са касиери.
Готвачите също взимат хубави пари. Мениджърите и те, макар че са шматки. Магазините в по-централните части на града са ОК и няма много работа. Тези в кварталите са зле. Ще ви назначат, където ви е най-удобно, което е плюс. Също е плюс, че повечето им магазини са на комуникативни места в близост до градски транспорт. Минусите са, че мениджмънтът в повечето магазини е кофти, ама няма пълно щастие. Става, ако сте бачкатори и търсите временна заетост и ви трябват пари. Ако си натиснете парцалите да бачкате по 6 дни по 10 часа, то може и да взимате 1400-1500 лева, но на ниски осигуровки (650-700 лева).

Здравейте,предложиха ми работа в Промаркет като касиер,моля ако някой който е работил там да сподели и коментира всичко,което знае относно работно време,заплащане,за да знам дали въобще да започвам там,тъй като имам и други предложения за работа.Благодаря предварително.

Кандидатствах за работа като шофьор с кат С+Е. Обадиха ми се за интервю, условията и заплатата посочени в обявата са много добри, но тук чета само лоши отзиви за фирмата. Моля, ако някой може да каже нещо за тази позиция, нека сподели. Благодаря.

Пълна цигания,измами и интриги
Работа за без пари

Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Като бивш служител мога да кажа, че фирмата не спазва прнципите на работна етика и данъчно осигурителното законодателство. Работи се 6/1, а се плащат заплати и осигуровки на минималния осигурителен доход за нормална работна седмица.

Поради постоянното текучество се назначават неграмотни и бежанци. Първата смяна започва в 6.30, въпреки че магазинът отваря в 8. Втората смяна свърша не е ясно кога. Случвало се е в 22 ч да сме приключили и да си тръгнем, но с изненада откриваме, че великият отговорник на смяна ни е заключил и стоим като заложници, докато не ни отключи.

Тъй като в магазина работят от най-долните прослойки на обществото, постоянно се въртят интриги и номера, понеже подобни хора си нямат друго забавление. Давам пример - мила колежка чака управителят (с трудов договор за продавач) да сложи новия график за седмицата и след него залепва друг график. Когато тя дойде за 1 смяна връща оригиналния график и отива при управителя да докладва кой не е дошъл на работа. В 6 ч сутрина управителят започва да ни звъни и да ни вдига скандали защо не сме отишли навреме.

Като цяло робовладелски стой.