Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

и-меила ми е:[email protected]

Немога да прикача анкетата,ако някой има желание да я попълни пищете ми на е-маила!

Аз също съм работила там и бях недоволна.На мен парите ми ги изплатиха за щастие,но всичко останало си бе същото(нямаш почивки държат се зле и т.н).Все пак си е нискоквалифициран труд,неможем да искаме нещо повече от такъв тип работа,така аз мисля и другото,което ми е интересно как непрекъснато се сменят служители, има работа,клиентите са доволни и отварят нови магазини.
Реших да направя курсов проект на тема:"Мотивацията на персонала в Проми ООД" и провеждам една анкета,ако някой има желание да я попълни да ми прати отговор на е-маила!

Трябва да е последното свободно работно място, че да започнеш работа в тази фирма;) Супер голямата гавра е тоя магазин, натоварването е голямо, заплащането никакво и постоянно ти удържат някви пари за глоби, бракове, работни облекла и т.н... Неслучайно няма един хубав коментар за тях ;)

Защо не се разровят шефовете на Промаркет леко в разпечатките на телефоните и да видят какви ги вършат "мацките" в аналитичен отдел със служителите - управители, подуправители, продавачи и прочее по време на работа. Лигавщини, любов, свалки...там е по-скоро бардак, отколкото работно място. Смс-и лично съм чел между служителка в аналитичен контрол на име Цвети примерно и служител от магазин. То десетки бройки, то обаждания, то канене на кафе, то обяснения в любов...със служебния телефон и на работното място. Шантава верига с шантави служители. Вземете им укротете хормоните,или им дайте по малко бром за кротване, в противен случай нещата никога няма да ви потръгнат!

РОСЕН - какво стана - кандидатства ли за управител ? [email protected] ми е мейла

Наеха ме на работа като шофьор на плодовете и зеленчуците.Доста мнения прочетох,но на този етап нямам друг избор,а имам нужда от пари.Още не съм подписал договора и оттук изникнаха много въпроси.Обещават 1000лв заплата-420лв осигуровки,100лв гориво,за да се придвижваш до тях и остатъка  като бонус.Подписва се 6мес договор,но не помпя дали беше граждански.
За камьоните казват,че всичките са с борд! А тук прочетох,че само ако ти се падне такъв.магазините,които трябва да обслужваш 5.
Знаете ли дали има някакви глоби на шофьорите,които си спестяват при назначаване/

Приятелят ми беше извикан на интервю за заместник-управител, но четейки коментарите се отказа. На хората, които твърдят, че само "мързеливци" пишат тук от злоба мога само да кажа, че служител се мотивира първо и най-вече с пари. Всеки човек, стига да му бъдат предложени нормални условия и заплата, ще си даде зор. Особено в тези времена, така че това твърдение е просто абсурдно. Аз също съм работила във фирма, в която много хора си тръгваха заради огромното количество работа, но за тази фирма няма дори един такъв коментар на този сайт. Напълно вярвам на това, което казвате, само мога да кажа, че е крайно време да започнем да си търсим правата вместо само да се оплакваме, защото ние сне причината такива неща да ни се случват. И се гордея с хората, които го правят.

Здравейте
Бих желал да науча повече информация за работата в "Промаркет" и в частност за длъйността - "Управител".
Много моля д ми дадете наистина обективна оценка за това.
Благодаря Ви

Искам само да вметна, че обявата за специалист "Подбор на персонал" за Промаркет се публикува в jobs.bg периодично от поне 2 години. Вадете си изводите сами.