Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

ВНИМAНИЕ!!!Искaм дa се оплaчa от служител-кaсиер в Про Мaркет нaмирaщ се в гр.Костинброд.Името нa служителкaтa е Гергинa.Четири дни подред пaзaрувaм тaм и тaзи служителкa винaги ме ОЩЕТЯВA с рестото ми.Тя никогa нямa дa ни върне точно ресто и все се опрaвдaвa че нямa къде дa рaзвaли монети.Имaм три познaти които също се оплaкaхa от нея.Товa момиче не отговaря нa зaдължениятa си.Моля ОБЪРНЕТЕ внимaние нa вaшaтa служителкa,зaщото товa което прaви не е прaвилно и никой от нaс КЛИЕНТИТЕ не е длъжен дa дaвa повече пaри от дължимите по кaсов бон.

Моля, ако някой служител без значение бивш или не в ProMarket кв. младост 1, бул. "Йерусалим" чете това да ми пише тук: [email protected] Трябва ми телефонния номер на техен бивш служител по смешност. Може Вие случайно да сте му били колега или пък да знаете нещичко. По никакъв друг начин не мога да го разбера телефонния номер на въпросния човек. Ще бъда адски благодарен, ако някой успее да ми съдейства. Вие сте последната ми надежда! Благодаря предварително. :)

Поредната излъгана от Промаркет.Работех 1 месец там и ми писна на всичките магазини винаги не достига персонал,работи се повече отколкото трябва,за мизерни пари,един ден ми писна отидох подадох си молбата и на другия ден ми преведона само 140 лв.Направо се подиграват с хората.

Сключихме договор,преди да видя обекта. Когато отидох бъркотия,никой не ти обяснява,шефа е с 1 2 макс 3г по-голям от теб,нз какво да каже,как да се държи.Всичко е един голям фарс,защото ти трябва да работиш, да определиш график,а те те гледат като извънземни.За обяд трябва да кажеш на 3 човека,че отиваш за 5 мин. Ядеш в гардеробната на една щайга срещу "шефа" ,като плъх. Всеки ден имат в офиса интервюта с 15/20 човека и всички взимат,защото всички напускат. Обявата за работа им излиза всеки ден в джобса.Те са една сган,не офис. Ходих за документите си обратно 4 пъти само,защото като казах всички документи,които не ви трябват,са чули само документи!!!! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ НИКОГА ТАМ!!!!!

На всички кандидати за работа в Промаркет - не започвайте работа там, ще съжалявате. Не плащат, постоянно увеличават работното време, не спазват договореностите и текучеството е много голямо. Всяка седмица напускат хора. За 400 лв не може да се работи 12 часа. Успех!

Здравейте на всички, не е чак толкова зле, е може и повече, има доста какво да се изисква относно материална база, някой от управителите, също са за смяна...
Но фирмата е горе долу добра
Пушенето трябва да се позволи, защото повечето служители са пушачи въпреки че не си го признават.

Ще започна работа в един от магазините от веригата ПроМаркет в гр.София. Внимателно прочетох почти всички, Ваши коментари. Пожелайте ми успех. Скоро ще се запозная и със временният ми трудов договор.

Аз искам да попитам дали някой е работил като готвач там и какво му е мнението за тази позиция?
Благодаря Ви предварително!

Здраейте, искам да попитам дали си заслужава да ходя на работа в тази фирма, тъй като вчера ми се обадиха и ми казаха, че съм одобрен за работа. Четейки коментрите разбирам , че това ще е голяма грешка. Ако е възможно настоящи или бивши служители да обяснят каква е ситуацията в действителност.

От четири години всеки месец търсят шофьор кат."С".Мисля,че има нещо нередно в тази фирма!