Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

ДанчооооУуу оти остави Наско Павлов да си тръгне.
Тцтцтц голяма скица си и ти и то завистлива.
Рано или късно ще се върне като бумеранг към вас, както се подигравате с клиенти и работници. Искам само да попитам Данчо остана ли му нещо, като длъжност освен да си слага подписчето. Всеки който се уважава ще напусне след като ги разбере що за измамници са. Още се чуват приказките на търговците как се оплакват от търговския директор и управляващия партньор Тедко, как не им пука как се печелят пари за сметка на работника. Всеки който не е там е почувствал глътката свеж въздух, а за тези които все още нямат смелост не се чудете работа има за тези които им се работи не бъде страхливци бъдете смели мениджъри, служители, HR, търговци и т.н! Страхливци като Благоевградския ще си стоят там силните владеят хауса.

Боже не мога да повярвам, как всичко е замръзнало и стои непокътнато. А бе важно е притчата за лъжичката

1: Теодорчо, кога ще ти светне лампичкта и колко кадърни кадри трябва да си тръгнат заради “мишлето” Илия и сервитьора Данчо(сметката).Търговски директор не може да вземе сам решение трябва да се допитва, има служители къде имат повече топки от него. Илийка идва ти времето приятелче и на теб тик така си часовничето.
2. Компанията от вън е стикована хотина ама от вътре е като гнила ябълка.
3. Всичко, която ви обещаят в лъжа. Спряха ваучерите с надежда да вдигнат заплатите но уви остана си табу. За бонусите са митове и легенди. Обещават се едни бонуси където не се дават. Просто на Илия и Даньо не им пука важно е цифрите да излизат от някъде, като регион и мениджър.

P.S. Остриетата един ден ще свършат и тогава няма да има цифри.

Терко, Тедко ... говно си беше и говно си остана.

Силно не препоръчвам! Работих точно една година. Започна пандемията и те решиха да ме съкратят, а оставиха работник на 3 месеца дето не може да ти каже и един профил как се казва, камо ли да събира обков. Сами си направете сметка! Като си им неудобен и те махат веднага. Обещават, но не изпълняват нищо.Никакви бонуси, ваучер за храна абсолютно нищо. Само ти замазват очите.Просто фирмата е под всякаква критика. С една дума трагедия!

Профилинк е жалко подобие на това , което беше .Фирмата е неоректна е към служители и клиенти . Мениджмънта е под всякаква критика.Навсякъде цари хаос. Съкратиха много хора без предизвестие ,по време на кризата с вируса и намалиха заплатите възползвайки се от нея , мислейки че ще намерят след това работна ръка за без пари и сега тотално няма . Натоварването е огромно.Премахнаха се цели отдели. Бонуси се обещават но не се изплащат никога.Каквото и да ви обещаят няма да го получите , ще получите лошо отношение и заплатата на която подпишете и то с месец назад. Не си губете времето дори за да кандидатствате !

Нивото на страх не е достатъчно, трябва да се повиши. Иначе си тръгвам, не ми е интересно да работя с хора, които не могат да управляват едни 400 олигофрена. За какво толкоз привилегии за едни калпави профили, ако не можеш да се оправиш без тез идиоти.

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ тази фирма, ужас и трагедия в едно,

Фирмата е под всякаква критика,за сметка на това некомпетентният мениджмънт има много големи претенции. Не се лъжете по името.Всичко е пълен т...к!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018