Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Откакто написах мнението по-долу, разни интересни лица ме съпътстват - едното уж пазари в супермаркета, а другото ходи на театър, видимо за първи път.

Мили дами и господа, не се страхувайте от бившите си служители. Страхувайте се от две неща: от куфарното си минало и от постъпките на семействата си, за които в правовите държави се стои в затвор до живот!

А ако имате претенции, за това какво се пише за вас, може да го опровергаете.

Бивш служител съм. Да, една от представителките на ЧР е нискоинтелигентна. Доста, дотолкова, че да успееш да й запишеш разговорите с разни подобни субекти от градската “висша среда” - или по-точно казано краварките в "десния” ъгъл. Но не сe обиждайте. Само като й кликнеш моминското име в гугъл, и онемяваш. Или по-скоро ти става ясно.
И цялата работа общо взето е една такава. По-страшна от коронавирус.

На наглите връзкари в човешки ресурси искам да кажа, че нямат право да запаметяват сивитата на кандидатите и да ги държат с години. Противоконституционни сте! Боклуци

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук : WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

ДанчооооУуу оти остави Наско Павлов да си тръгне.
Тцтцтц голяма скица си и ти и то завистлива.
Рано или късно ще се върне като бумеранг към вас, както се подигравате с клиенти и работници. Искам само да попитам Данчо остана ли му нещо, като длъжност освен да си слага подписчето. Всеки който се уважава ще напусне след като ги разбере що за измамници са. Още се чуват приказките на търговците как се оплакват от търговския директор и управляващия партньор Тедко, как не им пука как се печелят пари за сметка на работника. Всеки който не е там е почувствал глътката свеж въздух, а за тези които все още нямат смелост не се чудете работа има за тези които им се работи не бъде страхливци бъдете смели мениджъри, служители, HR, търговци и т.н! Страхливци като Благоевградския ще си стоят там силните владеят хауса.

Боже не мога да повярвам, как всичко е замръзнало и стои непокътнато. А бе важно е притчата за лъжичката

1: Теодорчо, кога ще ти светне лампичкта и колко кадърни кадри трябва да си тръгнат заради “мишлето” Илия и сервитьора Данчо(сметката).Търговски директор не може да вземе сам решение трябва да се допитва, има служители къде имат повече топки от него. Илийка идва ти времето приятелче и на теб тик така си часовничето.
2. Компанията от вън е стикована хотина ама от вътре е като гнила ябълка.
3. Всичко, която ви обещаят в лъжа. Спряха ваучерите с надежда да вдигнат заплатите но уви остана си табу. За бонусите са митове и легенди. Обещават се едни бонуси където не се дават. Просто на Илия и Даньо не им пука важно е цифрите да излизат от някъде, като регион и мениджър.

P.S. Остриетата един ден ще свършат и тогава няма да има цифри.

Терко, Тедко ... говно си беше и говно си остана.

Силно не препоръчвам! Работих точно една година. Започна пандемията и те решиха да ме съкратят, а оставиха работник на 3 месеца дето не може да ти каже и един профил как се казва, камо ли да събира обков. Сами си направете сметка! Като си им неудобен и те махат веднага. Обещават, но не изпълняват нищо.Никакви бонуси, ваучер за храна абсолютно нищо. Само ти замазват очите.Просто фирмата е под всякаква критика. С една дума трагедия!

Профилинк е жалко подобие на това , което беше .Фирмата е неоректна е към служители и клиенти . Мениджмънта е под всякаква критика.Навсякъде цари хаос. Съкратиха много хора без предизвестие ,по време на кризата с вируса и намалиха заплатите възползвайки се от нея , мислейки че ще намерят след това работна ръка за без пари и сега тотално няма . Натоварването е огромно.Премахнаха се цели отдели. Бонуси се обещават но не се изплащат никога.Каквото и да ви обещаят няма да го получите , ще получите лошо отношение и заплатата на която подпишете и то с месец назад. Не си губете времето дори за да кандидатствате !