Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

1: Теодорчо, кога ще ти светне лампичкта и колко кадърни кадри трябва да си тръгнат заради “мишлето” Илия и сервитьора Данчо(сметката).Търговски директор не може да вземе сам решение трябва да се допитва, има служители къде имат повече топки от него. Илийка идва ти времето приятелче и на теб тик така си часовничето.
2. Компанията от вън е стикована хотина ама от вътре е като гнила ябълка.
3. Всичко, която ви обещаят в лъжа. Спряха ваучерите с надежда да вдигнат заплатите но уви остана си табу. За бонусите са митове и легенди. Обещават се едни бонуси където не се дават. Просто на Илия и Даньо не им пука важно е цифрите да излизат от някъде, като регион и мениджър.

P.S. Остриетата един ден ще свършат и тогава няма да има цифри.

Терко, Тедко ... говно си беше и говно си остана.

Силно не препоръчвам! Работих точно една година. Започна пандемията и те решиха да ме съкратят, а оставиха работник на 3 месеца дето не може да ти каже и един профил как се казва, камо ли да събира обков. Сами си направете сметка! Като си им неудобен и те махат веднага. Обещават, но не изпълняват нищо.Никакви бонуси, ваучер за храна абсолютно нищо. Само ти замазват очите.Просто фирмата е под всякаква критика. С една дума трагедия!

Профилинк е жалко подобие на това , което беше .Фирмата е неоректна е към служители и клиенти . Мениджмънта е под всякаква критика.Навсякъде цари хаос. Съкратиха много хора без предизвестие ,по време на кризата с вируса и намалиха заплатите възползвайки се от нея , мислейки че ще намерят след това работна ръка за без пари и сега тотално няма . Натоварването е огромно.Премахнаха се цели отдели. Бонуси се обещават но не се изплащат никога.Каквото и да ви обещаят няма да го получите , ще получите лошо отношение и заплатата на която подпишете и то с месец назад. Не си губете времето дори за да кандидатствате !

Нивото на страх не е достатъчно, трябва да се повиши. Иначе си тръгвам, не ми е интересно да работя с хора, които не могат да управляват едни 400 олигофрена. За какво толкоз привилегии за едни калпави профили, ако не можеш да се оправиш без тез идиоти.

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ тази фирма, ужас и трагедия в едно,

Фирмата е под всякаква критика,за сметка на това некомпетентният мениджмънт има много големи претенции. Не се лъжете по името.Всичко е пълен т...к!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

взимат те на работа без проблем дори и най-тъпия да си, и след 1 ден разбираш, че трябва да знаеш супер голям асортимент от профили и обков (поне 6м. за научаване), носите снопове на гръб (около 50кг), няма регламентирани почивки, спиране на ваучери за храна, болничен не се заплаща, осигуряване на минималната заплата, четеш бележки, смяташ метражи, отговаряш за това което даваш на хората да не е грешен цвят, няма отопление нито стайчка за работниците, в склада е кучи студ ти седиш с якето и ти тракат зъбите, зимата си мокър и стойш така, лятото си на жегата, и идва момент в който решаваш, че това трябва да се промени и викаш отговорника за всички складове, и ти заявява в лицето: ще видим какво може да се направи и до там свършва всичко, това се повтаря няколко пъти. Цели смени напускат на един път, идват само цигани да работят, заплатата за склададжия за 5 години се е повишила с 30 лева а сега след спирането на купоните спада с 50 надоло, ако си бачкал 2 години там и взимаш 900 идва нов работник и той взима 900 като теб, единствено има няколко човека който са готини и може да се работи с тях.
Искрено, НЕ препоръчвам Профилинк.

Здравейте, работя в Профилинк от 2г и вече съм в предизвестие. Съветът ми е към хората, които им е останало поне маалко себеуважение нямат място там. 30 задължения за нищожна заплата, неспазване на обедната почивка, лоши условия на труд като цяло... Никой от шефовете не го трогва нищо...и 10г да работиш там ще те изгонят като мръсно куче... Коледни банкети - трагедия, коледни бонуси - мираж, глоби за щяло и нещяло - редовно, работно облекло - отврат, за прислужено време ти взимат 0,6% вместо да ти дават, болничните не се плащат!!