Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Аз съм настоящ служител на формата.
Заплатата, както ни е известно на всички, никога не стига. Прилична е, но смятам че е време да бъде индексирана.
Колегите ми са готини. Случва се да разменя с някой, думи на по-висок тон, но винаги е било в контекста на работата, и никога лично.
Като цяло съм доволна от условиата и създадената работна среда.

Искам да кажа единствено и само, че цените са им надути като прасета! А пък за Александър Белоконски - нямам думи! Ужасно държание с клиентите и ако мислят да го оставят още зам.директор на фирмата....Краят за Profilink вече наближава. Лично аз не бих си поръчала нито дограма, нито щори нито нищо. Дори и материал за изработка на алуминиева дограма за моята фирма. Препоръчвам ви да не се доближавате до миризливата им сграда на Асеновградско шосе ако не се лъжа.
Нулите в оценяването = нямам наблюдения!!!

аэ съм този от миналия път и искам да добавя че всеки ден патувах от село эа да ходя ня работа и в село всички ме оважават а тук ме преебаха ся незнам как е но когато роботех там нямаше барче за работниците да не можиш да пиеш една биричка като идеш на работа май и жената ще се маха от там

Основно мото на Ръководството е: "Да прецакаме всички-и работници , и клиенти, и партньори"! Лъскава отвън, сградата мирише на духовен мухъл отвътре. Няма коректност, няма придобивки...Заплатите са символични, само подмазвачите получават повече. Обещанията при започване на работа са толкова големи, че чак се чудиш как това работно място е свободно.А истината е, че служителите бягат заради ниските заплати, които в момента се бавят с 2 месеца и половина. И ако поискаш да напуснеш - не ти дават тези 2 заплати! Ако сте клюкари, мързеливи и подмазвачи -Вашето място е Профилинк. А ако сте жена ( и ако сте хубавица)-шансовете Ви да работите в Профилинк са право пропорционални на честотата на разтваряне на краката Ви пред Ръководството. Това същото Ръководство е болно от шпиономания и докато не Ви разучат до девето коляно-не можете да започнете работа. В последствие разбирате, че ТЕ знаят всичко за Вас- и в работата, и за личния Ви живот. А всички тези знания се използват за да се намерят мотиви да не получавате обещаната заплата. И ако решите да се махнете-това задължително става със скандал, който пък е повод да се простите с последните си 2 заплати. Единствения начин да работите дълго във фирмата е да мълчите за заплатата(която и без друго е "голяма"...), да топите колегите си за щяло и нещяло и да имитирате успешно че работите. А ако сте жена-вече писах...
Това е реалността за Профилинк.Ако Ви харесва-кандидатст-вайте за свободните работни места!

iskam da popitam znaeli nqkoi kakvi sa zaplatite na rabotnocite na profilink - sklad varna primerno ili nqkoi podobni firmi iskam s tova da se zanimavam

Работя от около 2 години в тази фирма и мога да кажа,че лично на мен ми харесва работата.Заплащането е добро (ееееее......... бих искала да получавам и двойно и тройно,но трябва да сме реалисти:))........,условията в офиса са повече от чудесни.
Шефът наистина понякога крещи повече от необходимото,но се научих да не обръщам внимание на това.

Ей няма да се променят тия хора.Все си мислех че са узрели за тези неща , но не.Всичко изброено до момента е вярно .Шефа, ако иска да постигне нещо може да е много убедителен, но ти после да не получиш нищо в замяна , даже и обещаното.Ако го получиш то гаранция ще е със закъснение.Чак да ги съжалиш бедните, как все нямат пари да си плащат навреме.Това е абсолютна липса на лоялност и уважение към тези , които работят за тях.За това кой с кого си ляга не разбирам защо това интересува някого.Всеки е свободен да прави каквото иска.Жалкото е че това е синдром , който засегнатите хранят с бездействието и липсата си на активност.Не е важно да се жалваш по форумите, а вземи реше и изрази мнението си .Когато защитиш собствената си позиция ще се уважаваш сам за това и ще те уважат и отсрещните.Ако пък не стане , много им здраве на профилинк.Няма по добра фирмена политика от която и да било фирма в града , да не кажа , че е една от лошите.Така че работа колкото искаш, само да ти се работи вече.Жалко за тях , защото ще останат посредствени хора с които да работят , и резултатите ще са им посредствени.Ако пък греша , то със сигурност ще ги хостигат трудно.Успех!

profilink edna ot nai smotanite firmi a vsa6nost se misli za golqma rabota pe4elqt na garba na drugite, sigurnost nikakva ,menadjerite sa palna kurvari, za reviziora toi pak e palen podmazva4 blije i maje zadnicite na 6efovete kam rabotnicite nikakvo uvajenie ne im davat nikakvo svobodno vreme ne gi uvajavat lajat za zaplatite bavqt gi s meseci ako nqkoi misli 4e ima bade6te ili razvitie v tazi firma se laje v skladovete im se raboti na palna mizeriq i za klientite si ni6to ne pravqt dobre 4e se maxnax na vreme koi s kogo si lqga... 4udoo vi kazvam postoqnno ima teku4estvo na xora ami kak nqma to e qsno.... obe6taniq golemii..mo6ennici, moga mnogo da kaza za tazi firma ama ima li smisal...te nqma da se promenqt vse sa6tite mo6enici 6te si ostanat ne se nalapaxa na pari ne se naqdoxaa...no ima gospod - rano ili kasno vseki 6te si polu4i zaslujenotoo neka qdat i piqt i da xodqt po 4ujbini i t.n. na garba na rabotnicite si 6te kazva toi na nova godina na banketa'blagodarq vi 4e ostanaxte v bg'apak s4etovoditelkite im sa bassi tapite patki uj sa s vis6e ta nie sas sredno razbiraxme pove4e ot tqx makar 4e ne sme u4ili za tva offf spiram 4e kato se setq za tqx imi se povdiga..

Няма какво да се лъжем, отношението на управата към работниците и специалистите е меко казано "отрицателно", заплатите не коментирам, но периода на даване е доста разтеглив :-). Отпуски почти липсват или най-малкото трябва сериозен пазарлък с управата. Текучеството е на лице, поради по горе изброените причини. Работнета среда е коренно изнервена, и колектива е разцепен винаги от глупави дразги по между си. Специалисти, като истински такива не се задържат дълго, а остават служители, които не си знаят цената или просто нямат такава.

в момента тече обява на "Профилинк" за технически секретар. Някой може ли да ми каже какви са условията за работа в тази фирма, заплащане, работно време, възможности за развитие и т.н.