Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Работих във фирмата до Ковид периода и не мога да кажа нищо лошо нито за компанията, нито за колегите.

Напуснах, защото имах нужда от промяна, нови предизвикателства, но не и заради фирмата. Поддържам връзка с бивши колеги и разбрах, че условията сега в Профилинк са по-добри от това, което бяха.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Фирма с голям потенциал и визия за бъдещо развитие.
Част от Профилинк съм повече от 1 година и забелязвам положителните промени във всичко, от корпоративната култура до допълнителните придобивки и работна среда.

Екипът е млад, много приветлив, кооперативен и не мога да се съглася с целия хейт, който е излян тук. Може би преди години да е било по-различно от това, което виждам аз, но както вече написах, съм малко повече от 1 година в Профилинк.

Така, да – трансформация, чудеса. И дойде добрият джин от приказките на Шехерезада и превърна краставите магарета в породисти коне, а овчиците в лъвици. Престъпниците станаха светци и светли носители на бъдещето.
Хайде да не пишем, да не се шокираме повече. Пък и хората са казали: на свинете бисери не хвърляй. Да не вземе да избяга джинът.

Шокирана съм от всички предходни коментари тук.
Компанията е една от най-големите в България с голям потенциал. В момента е в период на транспормация.

Отношението на колегите и прекрасно и много дружелюбно. Същото мога да кажа и за мениджмънта на фирмата.

На който му се работи, ще се чувства много добре.

Из Фейсбук постовете:
„Вълшебството е в твоите ръце, а силата в доброто ти сърце“ – много поетично, ама душички златни и вълшебни да отидете да си платите данъците за последните 15-20 години, та да не се налага да събираме капачки
"Смело вземаме решения, базирани на данни" – смелост, смелост, ама Недай Боже да ви се разровят в архивите от данни, тогава такива смелчаци няма да сте виждали и по филмите
Имаше писанки и за будителите, нещо като черешката на тортата – с една дума културтрегери, ама за жалост от кочината или кво беше Бевърли Хилс.

Айде, все така успешни и през новата година.

Виличке, може ли да споделиш колко пъти е прочетена тази страничка през годината?
Да знаем дали да продължаваме и догодина да разказваме притчи за вас и вашите другарки.
Само ще подскажа, че страничката е за награда. За да стигнат до нея, хората вкарват в гугле основно думички от приказки: шумът на върбите, котанките в чизми, кума лиса кръстница, ало, ало слънчице и все такива.
Давай бързо статистиката.

Как сте бе? Как са спонсорите на публичния дом на Върбаковa- Бевърли Хилс?

Що нъ предадохте с "щерката", бе? Страхливци.

Значи човек да не напише някоя истина тук. Вярно е, че започват разни клепоухи дебили да посещават местата, на които ходи. Няма ли по-интелигентни в тая вашата фондацийка Дишай Смело? Отпуснете тез волни предприемачески душици. Демокрация е. Хората, ако искат и аудиокнижка и видео канал ще направят, не само да пишат. После се сърдите. Като се сърдите – адвокати бол. Стига с тез влечуги.