Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Госпожата добре се е постарала, да наклика 45 несъгласни, добрала се де що има до компютри и телефони за различни IP-адреси, но хората сами си правят изводите и от предните коментари. Сигурно са й се поскарали, пък може и друго, та гледа как да замаже огромният гаф, който направи с това, че сама сподели, че не плащат добре. Каквото и да пишете повече и да си кликате е все тая. Страшна компетентност, безумни умения, кой я е пуснал там.. Което говори и за фирмата, все пак тя е първата среща с тази фирма. Айде, кликайте пак, за забавление..

Здравейте всички,

Днес бях на интервю в Теолинопласт, Пловдив.
В обявата бяха описани определени длъжности, които обаче на интервюто бяха сменени с други плюс добавени нови, понеже колежка била в майчинство и някой трябвало да покрие и това. Една дадена длъжност си е определена от закон като такава. За нея се пише длъжностна характеристика.
Интервюто беше проведено с Иванка Пеева, Човешки Ресусрси и колежката от отдел щори, която има нужда от помощ. Дано някой от шефовете чете тук. СиВи-то ми го имате в базата си данни, ако дадената госпожа не го е изтрила. Крайно неприветливо отношение, некомпетентност и чак глуповатост. Цял живот съм работила в сферата на запазване на човешките права. Първо, тя не може да разбере елементарни въпроси. Второ сама споделя, че персоналът напуска редовно, защото не се заплаща добре и не на последно място не иска да изслуша мнение. Въпросът й какво е очакваното заплащане (което било впрочем фиксирано и нямало да се промени без значение какво ще кажа) бил задължителен. Такова нещо като задължителен въпрос на интервю за работа няма. Обясних много човешки как се определя заплащането в Европейските държави, но в тяхната фирма не било точно така. Макар че заплатата била ясна. И при въпросът ми дали тогава мога да я знам, за да не си губим времето и двете страни да са наясно, тя отговори не. Аз казах, че това не е коректно, при което тя каза, че интервюто е приключило и мога да си изляза през вратата. Колежката й онемя буквално. Аз също.
Глуповата жена, с интелект за мен 0, гони кандидат за работа без дори да го изпрати от голямо предприятие, понеже не е станало на нейната и понеже откритост в комуникацията няма. Та работниците според нея си тръгват, защото не им плащат ок. Вие сами преценете дали да ходите там даже и за малко, даже и за интервю.
Въпросната ми дължи едно ГОЛЯМО извинение. Не знам дали е човек на някого, но има много интелигентни хора, които биха се справили чудесно.. Колежката й остана напрегната, другите покрай нея също бяха така. Атмосферата е отвратителна. Може би си мисли, че е директор на завод по време на соца, а може би се пробва да се държи мутренски, но не й се получава.

Ужасно напрегната обстановка между колегите, постоянно клюкарстване и злорадстване по адреса на другия. Не се плащат реални осигуровки. Натоварването е много повече от това, за което се заплаща. Несериозни и некоректни - говорят едно, а после не го изпълняват. Обещават ти условия, само докато не намерят някой, който да върши същата работа за по-малко пари и ти бият шута без да те предупредят дори.

Профилинк? Нека известното име да не ви подвежда!
На първо място започваш работа за дадена позиция, но в последствие ти стоварват още 2-3 задължения, които трябва да изпълняваш ежедневно. Производството е фатално за белите ви дробове. По цял ден ще дишате изпарения от киселинни разтвори или нагорели дюзи. Доста често се случва да не си вземете почивката навреме, защото има нещо "СПЕШНО" да се свърши. На официални празници се почива според зависи колко работа има, и съответно ако се работи не се заплаща допълнително нищо! Мобилните телефони са забранени, дори в почивките, но това правило важи само за определени отдели. Заплатите се изплащат на 15-то число на ръка и на 25-то число по банкова сметка. И не трябва да се разболявате никога, защото фирма Профилинк НЕ ИЗПЛАЩА първите 3 дни от БОЛНИЧНИЯ, който по закон се плащат от работодателя, понеже преди еди колко си години много се било злоупотребявало с болничните...Ако се разболеете за 3 дни ще ви отрежат 180ЛВ. от заплатата!

Чета последните мнения тук и немога да повярвам,...работих във фирмата преди 7-8г и съм учуден? Как е възможно да няма никаква промяна,нито положителна нито отрицателна: ) сякаш всичко е замръзнало във времето. Такива обещания,планове надежди но уви. И как заплатите не са мръднали с 1лв,и през зимата 4-5м се кара само на аванс от по 400лв,.Иначе друго всичко е готино, нови машини, техника съоражения,материална база. И немога да разбера как т.н феодали продължават да ни лъжат,тъпчат използват да им аргатуваме за без пари! Е като има балъци ще има и тарикати.

Най-умрялата фирма, която може да съществува.Както повечето с български собственик и “директори” на интервюто ти говорят едно и след втората седмица на длъжност почват да си показват рогата.Пройзводството е мръзно, температурата и миризмата много над нормите.Държанието на австралиеца, този който трябва да отговаря за техническата част отвратително.Заплатата за техник с опит и висше образование е около 900-1000 лева, зависи колко очудено погледнеш на офертата от 900.Работиш на и по машини от порядака на над 300 градуса без никакви условия.Ако си на редовна смяна ще бъдеш дежурен 24/7 без допълнително заплащане или 20 лева на идване.Като цяло , ако ще подавате или почвате работи в профилинк или теолино пласт трябва да сте много на зор или да е временно.За оператори/работници не ми се говори, камоли за тези хорица, които “боядисват”.

Здравейте,бивш служител на фирмата съм,прекарах доста години там,в които си съсипах здравето!По трудов договор се водиш на някаква длъжност,а реално вършиш 100 други,за които дори може да нямаш нужната квалификация или документ!Системата на заплащане е "оле-майко",вземаш заплата за месец назад,аванс за текущ месец,пари по карта,пари под масата ,процент от оборота и какво ли си казвате сега,брей тоя взимал 1000лв заплата,хахаха ми нищо подобно,почти наполовина!А "тоя" дори зимата остава без аванс,защото фирмата е в трудно положение...Потвърждавам от предходното мнение,че като напуснеш парите си вземаш трудничко,ставаш най-черния и трябва да станеш нахален просто,нямаш избор!Факт,е че не уважават старите си и опитни служители,не ги стимулират изобщо по какъвто и да е начин...Хайде със здраве и помислете добре преди да започнете работа там!!!!!!!!!!!

Мисля,че склад Варна работи добре...а това ,че вие не сте доволен от склада ,защо не потърсите грешката си в себе си.Желая Ви късмет!

Работих малко повече от два месеца за въпросната "фирма",но договор така и не беше сключен,спестиха си осигуровките.Управителката на склада не беше добре с нервите и по цял ден развиваше теория на конспирацията как работниците по цял ден мислели какво да откраднат,как да я злепоставят пред началниците и собственика,крещеше и замеряше с каквото и падне под ръка.Веднъж дори обвини един от клиентите,че и откраднал моб.телефон.Естествено избухна скандал,а накрая се оказа,че тя го е сложила в едно от чекмеджетата на бюрото си.Заплата се дава в плик без да знаеш кога и колко-фирмена политика.Естествено като напуснеш последните дни от месеца в който си работил не ти ги плащат и това при пложение ако си имал късмет да вземеш заплата за предходния месец.Явно от администрацията считат такава организация и стил на работа за добри.Дето се вика на чужд гръб сто тояги и двеста камшика са малко.

Здравейте,провокиран от предния коментар относно структурата на фирмата и заплащането реших да напиша и аз своето мнение.Твърденията за заплащането във фирмата са абсолютно невярни-заплати се изплащат за предходен изработен месец и има фиксирани дати.Случвало се е малко забавяне,но в рамките на ден-два.Работя във фирмата от 4 години и проблем със заплащането не съм имал.Повечето колеги-от администрация и производство са отзивчиви и готови да ти помогнат.Ако човек съвестно си гледа работата,уважава колегите си и има ясни цели за своето развитие може да ги постигне.Относно негативите изписани тук мога само да отбележа,че повечето от тях са написани от неграмотни хора /първо се научете да пишете на майчиния си език/,търсещи вина за своите неуспехи винаги другаде.Пожелавам на амбициозните си колеги успех,а на нереализираните по-голям стремеж към знания!!!!!