Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Някой може ли да сподели : прилизително работна заплата на Мениджър продажби за съответен район ? ; социални придобивки ? ; бонусна система и друга интересна информация.
Благодаря предварително.

аз не искам да критикувам и оценявам, просто искам да знам колко вземат търговците във фирмата /от-до/. Сега в цяла България си търсят регионални мениджъри и смятам, че ще е интересно да знаем

Спарко е странна птица. Колегите били свестни, щото били на неговия хал. Дали са компетентни, дали успяват с работата си и може ли да научава нещо от тях и т.н., няма значение. А пък и за България (Пловдив и София) заплата под 1000 лв си е само за преживяване. Вие вземате ли ги, другари?

абе бива общо взето

Типична буржоазна фирма,в която ти дават заплата колкото да преживяваш, уважението е привидно, нямаш сигурност в утрешния ден, годишният отпуск е 5 дни през лятото, а по време на националните празници се работи.Колегите са прекрасни, защото и те са на моя хал и нямат друг избор.