Профилинк /img/frontend/nomap.png"

Профилинк

Нивото на страх не е достатъчно, трябва да се повиши. Иначе си тръгвам, не ми е интересно да работя с хора, които не могат да управляват едни 400 олигофрена. За какво толкоз привилегии за едни калпави профили, ако не можеш да се оправиш без тез идиоти.

НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ тази фирма, ужас и трагедия в едно,

Фирмата е под всякаква критика,за сметка на това некомпетентният мениджмънт има много големи претенции. Не се лъжете по името.Всичко е пълен т...к!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

взимат те на работа без проблем дори и най-тъпия да си, и след 1 ден разбираш, че трябва да знаеш супер голям асортимент от профили и обков (поне 6м. за научаване), носите снопове на гръб (около 50кг), няма регламентирани почивки, спиране на ваучери за храна, болничен не се заплаща, осигуряване на минималната заплата, четеш бележки, смяташ метражи, отговаряш за това което даваш на хората да не е грешен цвят, няма отопление нито стайчка за работниците, в склада е кучи студ ти седиш с якето и ти тракат зъбите, зимата си мокър и стойш така, лятото си на жегата, и идва момент в който решаваш, че това трябва да се промени и викаш отговорника за всички складове, и ти заявява в лицето: ще видим какво може да се направи и до там свършва всичко, това се повтаря няколко пъти. Цели смени напускат на един път, идват само цигани да работят, заплатата за склададжия за 5 години се е повишила с 30 лева а сега след спирането на купоните спада с 50 надоло, ако си бачкал 2 години там и взимаш 900 идва нов работник и той взима 900 като теб, единствено има няколко човека който са готини и може да се работи с тях.
Искрено, НЕ препоръчвам Профилинк.

Здравейте, работя в Профилинк от 2г и вече съм в предизвестие. Съветът ми е към хората, които им е останало поне маалко себеуважение нямат място там. 30 задължения за нищожна заплата, неспазване на обедната почивка, лоши условия на труд като цяло... Никой от шефовете не го трогва нищо...и 10г да работиш там ще те изгонят като мръсно куче... Коледни банкети - трагедия, коледни бонуси - мираж, глоби за щяло и нещяло - редовно, работно облекло - отврат, за прислужено време ти взимат 0,6% вместо да ти дават, болничните не се плащат!!

Започвайки работа в Профилинк - забравете си достойнството вкъщи. Всичко човешко свършва с обещанията на момичетата в човешки ресурси. Лоши условия на труд, опасни за здравето, лошо отношение от ръководството, което между впрочем се храни на определено място в столовата, за да не се доближават до работниците... Осигуровки на определена сума значително по-малка от договорената. Другото се плаща на ръка, обаче ако напуснеш - забрави! Болничните са абсолютно забранени - работодателя не плаща определените по закон първи три дни от болничния - тогава си пускаш отпуска или неплатен, или просто те гонят.
Внимавайте, Профилинк, Теолинопласт и другите производни - това е положението.

Госпожата добре се е постарала, да наклика 45 несъгласни, добрала се де що има до компютри и телефони за различни IP-адреси, но хората сами си правят изводите и от предните коментари. Сигурно са й се поскарали, пък може и друго, та гледа как да замаже огромният гаф, който направи с това, че сама сподели, че не плащат добре. Каквото и да пишете повече и да си кликате е все тая. Страшна компетентност, безумни умения, кой я е пуснал там.. Което говори и за фирмата, все пак тя е първата среща с тази фирма. Айде, кликайте пак, за забавление..

Здравейте всички,

Днес бях на интервю в Теолинопласт, Пловдив.
В обявата бяха описани определени длъжности, които обаче на интервюто бяха сменени с други плюс добавени нови, понеже колежка била в майчинство и някой трябвало да покрие и това. Една дадена длъжност си е определена от закон като такава. За нея се пише длъжностна характеристика.
Интервюто беше проведено с Иванка Пеева, Човешки Ресусрси и колежката от отдел щори, която има нужда от помощ. Дано някой от шефовете чете тук. СиВи-то ми го имате в базата си данни, ако дадената госпожа не го е изтрила. Крайно неприветливо отношение, некомпетентност и чак глуповатост. Цял живот съм работила в сферата на запазване на човешките права. Първо, тя не може да разбере елементарни въпроси. Второ сама споделя, че персоналът напуска редовно, защото не се заплаща добре и не на последно място не иска да изслуша мнение. Въпросът й какво е очакваното заплащане (което било впрочем фиксирано и нямало да се промени без значение какво ще кажа) бил задължителен. Такова нещо като задължителен въпрос на интервю за работа няма. Обясних много човешки как се определя заплащането в Европейските държави, но в тяхната фирма не било точно така. Макар че заплатата била ясна. И при въпросът ми дали тогава мога да я знам, за да не си губим времето и двете страни да са наясно, тя отговори не. Аз казах, че това не е коректно, при което тя каза, че интервюто е приключило и мога да си изляза през вратата. Колежката й онемя буквално. Аз също.
Глуповата жена, с интелект за мен 0, гони кандидат за работа без дори да го изпрати от голямо предприятие, понеже не е станало на нейната и понеже откритост в комуникацията няма. Та работниците според нея си тръгват, защото не им плащат ок. Вие сами преценете дали да ходите там даже и за малко, даже и за интервю.
Въпросната ми дължи едно ГОЛЯМО извинение. Не знам дали е човек на някого, но има много интелигентни хора, които биха се справили чудесно.. Колежката й остана напрегната, другите покрай нея също бяха така. Атмосферата е отвратителна. Може би си мисли, че е директор на завод по време на соца, а може би се пробва да се държи мутренски, но не й се получава.

Ужасно напрегната обстановка между колегите, постоянно клюкарстване и злорадстване по адреса на другия. Не се плащат реални осигуровки. Натоварването е много повече от това, за което се заплаща. Несериозни и некоректни - говорят едно, а после не го изпълняват. Обещават ти условия, само докато не намерят някой, който да върши същата работа за по-малко пари и ти бият шута без да те предупредят дори.