VMWare https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Г.М. Димитров 16А&markers=София,бул. Г.М. Димитров 16А

@Анонимен - Поповски никога не е бил двигател на квото и да е било, Sciant навремето за без при са правили аутсоурс за VMWare, което е и сега същото 1:1 просто щото VMWare са пораснали. Поповски няма нищо общо и тоя няма нито капацитет, нито харизма нито квото и да е да напише какъвто и да е софтуер.

Щом ти е толкова интересно, замисли се, колко пъти си стоял пред гьол с вода и си хващал рибки и ти е скимнало да правиш чатбот и да биеш кво, Алекса ли, Кортана ли, кво, тоя го биеха селяни от Ямбол на ниво колко елемента има в масив навремето.

Паднал се е там, те там всичките там са се паднали и си мислят, че са нещо. Виж, не съм хейтър, зле са, прости са, ама това е най-бедната държава в България, какво очакваш? Окей е за материала тука, понякога ходя в xPeriment само да ги слушам, нямаш си идея как издържам да не падна да се хиля.

Значи, да си прост е едно, да не го знаеш е друго, да си прост и да го показваш е петорно. Има един мега селянин с физиономия на ранния Милко Калайджиев и късния Азис, който вместо да си купи нов кола среден клас като нормалните хора в тая фирма, си е взел на старо некво порше Карера 4S на старо и като ходи да си взема дюнери излиза с мръсна газ на Г.М. Димитров и обърква медицинските сестри и лекари в непосредствена близост.

Офис Спейс е филма, като цяло.. но.

Тия всичките коли, включително грозня Мустнаг в Q center, са една заплата в Пало Алто на средна позиция.

@Анонимен по-долу, я поразкажи повече, явно си доста запознат, пък хвана интереса ми с написаното, винаги съм си мислил, че Поповски е бил един от двигателите на Вмвар в България.

По отношение/мнение за Вмвар - няма такъв кенеф.

Поповски и чатбота му цела София знаят, че е пране на пари от Лаунчхъб от инвеститорите от една страна и от LeanPlum от друга, да съберат по некой лев за апартамент и кола, щото 2 милиона екзит на НЕРАБОТЕЩ И АБСОЛЮТНО НЕКАДЪРЕН СОФТУЕР на инвестиция 800,000 и 12 човека тийм е минималното, с което с могли да минат. Ре

По принцип е голяма излагация, ма то тоя като лови риби и получава послания кво може да получи реално като послание, което да не звучи тъпо? Don't eat the fish? Петър Дънов или Исус му говори?

VMware кораба майка също е смешно, супер евтин аутсоурс център за 80 милиона евро на година, което е, 0.000001% от оборота на VMware и който си мисли, че като работи в тая фирма е нещо, е бая смешен, излива се шита тука и разни хомота по потници и прически като Modern Talking от 80-те си мислят, че Мустанг на старо е голема работа.

Това е положението. Сега проблема е, че това е най-доброто на пазара, ма с тоя материал толкова. Все пак никой не е измислил виртуализацията в Дианабад между 2 ракии нали така.

Мене ми е интересно Поповски, вместо да се хвали какви телешки стекове бил ял и как получавал послания от вселената докато ловял мрени, да обясни що неговия тийм в смешния стартъп Конекти.ио със смешния "чатбот" се върнА в кораба майка, а той стои в откровената измама с парите на инвеститорите LeanPlum?

Тоя величествен стартъп тийм от невероятни типове що не е толкова ценен за невероятния whatever LeanPlum is, че не знам дали и те знаят точно кво правят - аз лично доста се съмнявам.

Понеже кораба майка вече е величествена фирма за България, отваряме пак тийм Транс за игри и ще правим музика "Му-Са-Ка" и имаме нужда обратно от красивата му физиономия на млад Брад Пит с очила.

Бивш служител съм. За радост. Като напуснах осъзнах, че твърде дълго съм ходил на работа отвратен от обстановката, нещо за което псевдо лидършипа също дължи вредни. Накратко,липса на развитие отвъд МТС3 ниво, маса квалифицирани и определено кадърни колеги стигнаха до там и просто се махнаха, някои дори след директен въпрос към съответното лице промотирано до шуробаджанашката позиция мениджър.. повечето от тези лица нямат нищо общо с истинското професионално значение на позицията, затова и не я използвам тук. След достатъчно години работа там и директни наблюдения на това какви хора се промотират там и какви ги напускат, мога до кажа със сигурност че НЕ кадърността и професионализма са определящи за развитие там, а манталетета, като се изисква такъв като на известния Вонарог.Ако си бил там дълги години още от Сайънт както някой тук твърди, и не си забелязал това, то твърде вероятно е да си идиот, цитат от по-долу. Който не е с такъв манталитет, не получава опортюнити фор девелопмънт от Борислав Борисав.. Направил съм си един единствен 100% проверен извод и той е че псевдо лидършипа работи саво за собствения си приятелско роднински интерес, не и да компанията която им плаща заплатите, защото компанията определено няма как да има реална полза от подобно повишение на сениоритито, както Поповски беше писал.. А най-тъпото е, че той нямаше общо с повишенията на Вонарог, а той обра парсата. Вонарог беше под Венцислав Почекански, с който си бяха приятелчета, така че Почекански и Диана Стефанова са отговорни за добутването до директорската му позиция и за последвалия резил на цялата компания. Компанията става единствено за студенти и новозавършили.

Фирмата най-вероятно е най-доброто място за работа в България и негативните мнения да не ви отказват. Голяма е, към момента 1,100 човека с тенденция да станат 1,500. На по-високите позиции има stock options и бонуси и заплатите са някакви невероятни на фона на България, спокойно може да са чисто петцифрени на месец и нагоре като събереш всичко. Разбира се, това е за който се е доказал или заслужил. Само от безплатната храна в офиса си 20 лева напред на ден ако си селянин и това те впечатлява.

Негативните мнения в този сайт са нормални, не ги взимайте сериозно. И да не стане нещо от първия път - и в Гуугъл ако видите как протичат интервютата, пак има издънки - дали от HR екипа или от кандидатите, иначе кво - всеки да се харесва с всеки и всеки да е топ пич ли? Може да се кандидатства безкрайно в тази фирма, ако не те вземат в един тийм - има 250 отворени позиции.

Останалите негативни мнения надолу ги прочетох - едно време явно е имало некви "звезди" дето колко са звезди, колко са случайно попаднали там от времето на Sciant и си мислят, че са звезди, но на свободния пазар са... Поповски гледам споменавате, 2 години извън VMWare не успя да направи нищо с "чатбот" и от Йелоу търсят да го бият, продаде се на съмнителни типове и работи в LeanPlum дето са пред фалит. Кво да ви кажа...

От личен опит и от това, което съм чувала, нещо гнило има в отдела/отделите човешки ресурси.
След отношението на жената по телефона, не пожелах да отида на следващо интервю, но те така или иначе не ми звъннаха, писаха, дадаха знак.
Много ме очуди, тъй като името за мен преди говореше много и имах желание точно в техния отдел да пробвам.
Груба и леко глуповата жена и подход.
Радвам се ,че не стана така ! :)

Интервютата и отношението към HR процесите ви не струват и стотинка от публично популярния ви имидж.

Казвате да ходим по интервюта? Аз бях преди години,казаха че ще се обадят,не се обадиха,а мога да кажа,че отговорих на всички въпроси и се представих добре. Наскоро приятел кандидатствал за синиър продукт техникал мениджър,предложили му те самите синиър продъкт мениджър. Човекът ги чака повече от месец да се обадят.. накрая почна на друго място,беше решил да сменя работата. Това е несериозно. Губят времето на хората и оставят доста лошо впечатление със сигурност.