VMWare https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Г.М. Димитров 16А&markers=София,бул. Г.М. Димитров 16А

Привет, аз също бях кандидат за работа при тях, но процесът на подбор ме отказа от тази компания. Бях поканен на второ интервю за работа и Zoom среща с мениджъра на екипа, който е базиран в САЩ. Първото беше проведено с рекрютъра Майк Бенет от UK и неговата асистентка ми се обади да ме покани на второ такова. Дотук всичко добре..И на второто интервю не се появи никой, беше "no show" мениджъра. Все пак живеем в забързани времена и всичко се случвa, въпреки че със сигурност не е приятно да се подготвяш с дни и накрая интервюто да не се състои, но все пак проявявам разбиране, че наистина всичко е възможно и понякога такива неща стават. Проблемът е след това тяхната реакция или по скоро липсата на такава, тъй като още същия ден писах да разбера дали е имало някакво разминаване и объркане с часовите зони - глас в пустиня. Нито ми отговориха на телефонното обаждане, нито на имейла след като им писах че не сме успели да се срещнем и предложих да го насрочим за друг ден и час. Едва след повече от седмица от датата на "интервюто", Майк ми върна в отговор на моя имейл едно изречение с "apology" и че всъщност вече са в процес на офериране на друг кандидат и няма да продължим с процеса по нататък. За мен това е изключително непрофесионално отношение и липсва на уважание към кандидатите за работа, особено от комапния от такъв ранг, която се стреми да поддържа висок имидж и която участва в различни социални активности. Това отношение противоречи на техните собствени EPIC2 values.

Да доколкото знам обмислят да я въведат и в България да стане Задължителна

Ваксинацията

Успех с търсенето

> Някой знае ли какво е отношението на българия екип към ваксинирането?

Към момента няма изисквания. Тези за US колегите са заради изискване от кабинета на Байдън към компаниите кандидатстващи по държавни проекти и важи само за USA.
Говори се за vaccinated only достъп до офисите, но и без това повечето хора работят отдалечено.

Някой знае ли какво е отношението на българия екип към ваксинирането?

Попаднах на обява за работа в компанията от Линкдин, и видях, че за служителите в Америка, заради заповедта на Байдън ваксинацията е задължителна.

Благодаря.

Днес стават 27 дена откакто кандидатствах за работа във VMWare. Още първият ден кандидатурата ми беше отбелязана със статус Under review. И така - до днес.
Няма проблем ако не са ме одобрили, но защо не го отбележат в системата?
Предупредиха ме, че ейчарите им са мнооого бавни.
Но това е почти месец! Какво толкова и разглеждат на тази кандидатура? Защо просто не я отхвърлят?
Позицията ми харесваше, но с такъв hiring process или по-скоро липсата на какъвто и да е процес - ме отблъскват от фирмата.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Вие осъзнавате ли в ква Дупка живеете?

Жалка ,Скапана,Държавица живеете?

На последно място в ЕС?

С Минимална заплата 480 лева?

Я бегайте на Терминал 2 айде

По-зле и от Циганите са

Цигански номера и Цирк като стане въпрос за Заплати?

Всеки ден ви Звънят по Телефона и Ви

Тормозят щото сте подали Документи