VMWare /img/frontend/nomap.png"

Основно правило в тази фирма,наложено от т.нар. лидършип е: да, има нередности, но щатите в никакъв случай не трябва да разбират за тях.. За целта единият лъже, вторият маже, третият лъже, че не му мирише, четвъртият ни чул, ни видял.. Затова там се промотват само шуробаджанаци, навързани като свински черва и послушни, дето си траят, че иначе сериозно ще се размирише. Чак до щатско.

По-принцип е социално неприемливо и дори противозаконно да се говори в отсъствието на колега против него. Но не и в тази компания.. Мр Вонарог използваше този подход да настройва колеги срещу тези, които не му бяха удобни, да манипулира официалните им пърформанс ревюта, мнението за тях, както и кариерното им не-развитие.. Типично в негов стил наричаше това "инфлуансване".. неговите ментита използат същия подход
- и те също са големи "инфлуансъри" като ментора си..

5) http://connecto.ai/2017/05/25/connecto-ai-at-viber-for-business-in-greece-showcasing-st-valentines-bot-easter-bot-and-commerce-bot/
ochakvaj prodaljenie

В този "забавен" според италианеца сайт/който дори не пише на кирилица/ около 80 % от мненията откакто този сайт го има, са за едно и също-липса на коректност и уважение от некадърни мениджъри-шуробаджанаци, свързани като свински черва и избиване на мениджърски комплекси от мениджъри лекета..
В същото време се вижда, че суперлативите все са написани от бивши служители?!?!? Ама кой бяга от толкоз хубаво??
Аз също мислех да кандидатствам там, защото мислех, че е високотехнологична компания, а то се оказва, че е боливудска боза в бг вариант, жалко.. т.к не съм с връзки там и кандидатствам за програмистка позиция, ще заложа на споделеното от работещите програмисти там, другите според мен са очевидно манипулирани. Благодаря колеги за това, че не си загубих и аз времето там.

Някой може ли да сподели нещо повече как стоят нещата във финансовия отдел, както и за позицията Finance Analyst.

mnogo zabaven toa sait :)
imam vhuvstovot obache, che razgovoroa se vodi mezhdu nyakolko choveka samo, koito se poznavat v realni svyat a mozhe i da sedyat edin do drug.

az sum bivsh sluzhitel, no 2015ta izbyagah ot BG. Ne zaradi vmware, prosto reshih da se mahna;

lichnoto mi mnenie e che vav firmata nestata sa si savsem OK. Da, ima managers leketa, kakto ima i mnogo mrynkachi. Parite byaha OK za togava.

Misla obache, che ako tryabva da se izbivat komplexi, myastoto ne e v anonimem forum. Tova si e BG cherta kato cyalo

chao ragazzi

1) Amazon Web Services
2) Microsoft Azure
3) Google Compute Engine
4) IBM
5) ?

Коментарът за вдигането на гащите май излиза извън всякаква политическа коректност.. да не говорим за добрия тон,който останалите спазват..
Незнам дали разбираш, че коментарът ти само потвърждава основателните притеснения на повечето колеги, а аналогията със свалените гащи, навлиза в съвсем друг "бизнес", който няма нищо общо с високотехнологичния, към който тази компания има претенциите да е принадлежи. А може би ти си по-запознат в това отношение, а ние тук се заблуждаваме? Или може би говориш от личен опит?

Ето го и тоя последния типичен представител на кастата на партийните секретари, шуробаджанаци в тая фирма - нагли, арогантни, груби, заплашват с чистки, че и говорят на бе! Да, оттам трябва със сигурност да мине една метла определено, но тоя път да изчисти всички такива като теб, ментита на Горанов и прочие некадърни протежета, че заради такива като теб репутацията на тая фирма е на тва диридже!

Ей не съм и предполагал какви мрънкачи имам за колеги. То не е завиждане, то не е анонимно плюене.
Я се стегнете и си гледайте в паничката, бе.
Никой никому не е длъжен да дава нищо даром - It's a free country - като не ви харесва, вдигайте си гащите и чао.
Май няма да е лошо "чистката" от преди няколко години да стане ежегодно явление.