VMWare https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Г.М. Димитров 16А&markers=София,бул. Г.М. Димитров 16А

Надявам се ръководството да го чете това. Защо се нашихте на майната си в Геритидж парк, то хубави офиси, добре, ама ние си имаме живот, един час в едната посока аз по-добре да си търся нова работа.

Как да е, вече е свършено и не може да се промени, ама фирмата е супер богата и има много пари, направете нещо наистина смислено и организирайте микробуси от 4-5 ключови места в София сутринта. Така хем ще сте зелени и по EPIC2 както твърдите, хем ще има полза за всичко и паркоместата ще стигат за всички.

Ключовите места са Попа, Мол Парадайз, Окръжна болница - там където има метро и много спирки на градски транспорт. От 0800 до 1000 и после обратно от офиса от 1700 до 1900 ще е идеално. На фона на размера на фирмата и парите, които се правят - нищо не е, но ще спести супер много време, нерви и всички ще са доволни. Гуугъл го правят това в Силикон Вали.

Айде стегнете се и направете нещо умно след тази издънка офис на майната си.

Средно един програмист с опит взима около 80000 евро годишно, което прави около 6500 евро на месец. Но това е в пределите на Западна Европа, а тук, както знаем, сме квалифицирани и качествени работници, но в ПЪТИ по-малко платени, т. е. ако там един добър програмист би вземал около 13000 лв. заплата месечно, то тук по-скоро средното за такъв ще е 4000-5000. Което за страната хич не са и малко пари, а това, че сред хората витаят приказки колко пари изкарвали програмистите - да, някои изкарват и над средното, други и доволно под (като да сравняваш говорещ език на ниво B1 с говорещ език на C2 примерно). А и немалко програмисти си мислят, че са хванали господ за шлифера. Всъщност, ако сте добър системен администратор, можете да изкарвате колкото добър програмист, IT сферата е много дълга и широка.

Това го пиша за да дам някаква представа как вървят парите, пък който знае какви дават във VMWare ще си направи сметка за него си, пък току-виж сподели, за да е полезно на другите. Аз не съм служител на фирмата, но съм компютърен специалист/системен администратор и имам някаква представа как се движи секторът у нас.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Толкова ли няма кой да каже на великите ви мИниджъри, че към непознати възпитаният човек се обръща на ВИЕ?
И че когато поздравяваш някого ставаш на крака, а не седиш и не си гледаш в лаптопа?
Че не казваш на по-образованите от теб "Тука имаше един професор като тебе и той еди какво си"?
Че е проява на неуважение интервюиращият да влиза с думите "Айде да приключваме с това интервю, че не можем да си свършим работата от интервюта"?
Че е доста долно да се опитвате да затрудните интервюираните, като не им давате мишка за скапания лаптоп, или пишете задачата с жълт маркер на бяла дъска?
Не ви ли е срам да се отнасяте така с кандидатите за работа, някои от които може да са били доста ентусиазирани, преди да ви срещнат?
Мислите ли, че подобни неща подхождат на световното ниво, за което претендирате?

До пишман ръководството!

Те другите ви викат псевдо лидършип, но и пишман ръководство ви ходи! Що така казвам ли? Ами я се вижте - единствения пост, по който вземате някакво отношение в сайта за фирмата дето американците очакват да ръководите, е очевидно най-налудничавия и неадекватния, нямащ нищо общо, нито с целите на сайта, нито с мнението на хората за вас и тоя ресторант дето сте го превърнали в няква бащиния бре!
Я кажете кви са тия синиъри при вас, не виждате ли, че хората ви ползват сайта да се жалват от промотираната шуробаджанашка селяния при вас?
То не бяха готвачки, не бяха селски манталитети, не бяха вонарози и прочие и кой знае още кво ще лъсне тук, така като гледам то няма край?

Така като чета то излиза, че на вас това явно ви е политика?

А и така като ви гледам синиърите, особено синиър директорките, аз под VP при вас няма смисъл да кандидатствам! Пардон, май и за тва не ставам, щото не мога да готвя, нищо че съм гуру в писането на код! Затвърдихте ми изначалното мнение, че ако искам да работя наистина в глобален лидър на пазара, ще трябва да ходя в щатите, тук да програмирам и да се дразня с някакви шуробаджинащини и пишман некадърни меринжеи, деректори и директорки, просто е безсмислено!

Без уважение,
Наблюдател, който мислеШЕ да кандидатсва

Данаил Начев от компанията ви е грозен олигофрен, който ме следи и тероризира вече 14 години. Никога няма да си простя, че преди 14 години приех да излизам с този грозен урод без да изпитвам сексуално влечение и от 6 години търпя сателитен терор по целия свят. Този грозен олигорфрен не ме оставя намира! Не понасям нито него, нито тъпите му приятели! Никога не съм го обичала, а бях притисната от безпаричието! Родителите ми са бедни и потънали в заеми и не можаха да ми дадат пари да се изнеса бързо от този грозен олигофрен! В България събират сган да ме изтезава психически 24/7!

Преди 14 години грозният Данаил Начев от VM Ware започна да ме преследва в ПМГ Враца и да ми предлага да бъдем заедно след като беше отблъснат от тогавашните му изгори Деница Григорова и Мирена Йорданова..По това време бях влюбена в навигатор на име Цеци, с който ме запозна моя съученичка на име Ралица Димитрова...С Цеци нещата не се получиха понеже бях изключително бедна и имах много семейни проблеми. Първоначално отказах на Данаил, но после приех от отчаяние и бях задължена да излизам всеки ден с простите му курви Мирена Йорданова, Смилена Татарска и останалите от компанията им...С Данаил не стигах до оргазъм понеже е грозен и отделно не понасях скучните срещи с Мирена и останалите. Нямах пари да се изнеса веднага понеже родителите ми са потънали в заеми и известно време живяхме като приятели, а когато преди 10 години започнах работа и най-накрая бях свободна ме хакнаха и до ден днешен ме следят по света със сателит и тормозят с гласов терор. Момче от компанията им на име Николай Николов започна да ме тормози с анален секс и да се обаждат с Мирена на баща ми да лъжат, че ги тормозя...Обикалям света под непрекъснатите унижения на Данаил и останалите български простаци. Подробно описание на сайта ми...

Доста добра и сериозна фирма, много е възможно да е най-добрият работодател в България като цяло, не само в ИТ бранша. На нива MTS-3 и нагоре има и бонуси с акции, на по-горните нива сумите са доста сериозни за България. На всеки 6 месеца бонуси, като цяло ако си работите нормално, са като 13-та заплата, ако работите добре, може и още една, това освен акциите. Заплатите са над средното за бранша за някои позиции - много над средното.

Всякакви програми, безплатни фрешове, коли, плодове, закуски сутрин, следобед, салати на обед, квото ви скимне.

Минуси като навсякъде - зависи на какви хора попаднеш, като цяло избягават големите лайна и отворковци, но все пак говорим за 1000+ човека, така че сигурно има и такива. Може би много големи претенции на интервютата, пак зависи на кой тийм и човек ще попаднеш, но някои хора си мислят, че 8 интервюта за да почнеш работа е нормално (пак, зависи позиция и тийм, аз минах сравнително лесно с 3).

Препоръчвам, в смисъл бил съм и по други фирми и то известни такива, тука най-добре са го нацелили за България. Няма да наблягам на минусите, има ги, но тоя сайт само лайна се изливалт, така че е добре да има некво по-обективно мнение който наистина го интересува.

Чекай, чекай малко! Синиър продъкт мениджър са предложили на интервюиран колега наскоро?
хмм а защо тогава от по същото време-началото на годината някъде на същата тази позиция промоутнаха поредната парашутистка дето не  знае кво прай там - Галина Костова,селският манталитет от пейките по долу в коментарите.Като я гледам колко е неадекватна, а и зле и технически, и откъм вземане на решения мога само да питам: тая на кого е приятелка?
Значи те интервюират проформа,колкото да симулират някаква дейност,че и заблуждават интервюираните като им предлагат позицията, след което си промоутват поредното некадърно протеже с нужния а-ла-вонарог манталитет.. следват си политиката. Бил съм по срещи с тази диалектно говоряща жена, леко прегърбена,но с жалки опити да се поизруси та да заприлича на нещо.. очевидно от някоя далечна провинция, която през повечето време от срещите си лайква фейсбука на телефона,доста неадекватна за позицията си... мениджъри и търсят директори да и съдействат да и свършат работата.. не може да наложи и проправи път за повечето фийчъри пред пиърите си извън Бг. За нея из мейлите последното,което открих е,че до средата на 2016 била тестер и са я промотнали до MTS3,защото се била ровила из customer форумите .. друго не намерих из промоушън мейлите т.к те спряха да ги изпращат до всички явно след коментирите тук и вече липсва всякаква прозрачност относно кой заради какво точно свое постижение е промоутнат.. края на 2018 и тя вече е добутана до синиър продукт менижър.пълна пародия.
Значи ясно е оплитането на шуробаджанашките свински черва на мениджъмънт ниво при инжинийринга,там кадърните инженери просто се махат...обаче да компрометираш продуктите на цялата компания с такива слаби и тотално неадекватни продуктови мениджъри е не просто безочливо и нагло,но и напълно безотговорно.
Тази позиция,коята се е отворила изисква да бъде заета от специалист с technically deep while at the same time out of the box познания и мислене, за да може сериозно да успее да развие продукта, да умее да преценява и анализира фийчъри, да има авторитета да налага и комуникира с decision makers stakeholders на доста по-глобално ниво,а те сложили селски манталитет.. изобщо не е трудно са го забележиш а и лично съм бил свидетел на клюкаро махленщините на тази жена - говори зад гърба на колеги, разгласява лични неща за други в тяхно отсъствие .. фрапантна селяния вече.. в пряк и преносен смисъл без да обиждам ни най-малко хората от селата.. И тази ще обикаля по клиенти и ще представлява компанията! мнооого слаб продъкт мениджмънт,много. Срам!

Евала, това отдолу изби рибата. Верно е събота късно и някой е прекалил с ракиите, но дори и така е по-добре от селските бекове дето не могат да кажат Горанов вместо Вонарог и ходят лъжат хора в LeanPlum и Докер.

Вие сте големи циркаджии бе хора, тъпи сте по забавен начин. Имайте впредвид, че докато си ги говорите тия неща поне 2-3 компании стават по-големи без тия селски изпълнения, Пейсейф е ясно, но Siteground и EGT.

Бахти селяндурите сте, не е истина.