VMWare https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Г.М. Димитров 16А&markers=София,бул. Г.М. Димитров 16А

Избрани за най добър работодател от АОН,какво е АОН?!хахаха
Четох в страницата им във фейсбук,че не са интервюирани всички служители,а само представителна извадка?!?! Значи тва са резултатите на избраните от тях шуробаджанаци вкл. и псевдо лидършипа са си отговаряли така че да имат само положителни отговори.. разбирай подбрали са ги така,че да замажат информацията тук например.. няма да се учудя и ако са си платили.. преди години Икономедия, ако помня добре се беше свързало с тях за подобно проучване,но участваха само първата год. т.к резултатите бяха плачевни,там участваха всички служители,не подбрани от тях шуробаджанаци! Смешници! Вонарог сигурно им липсва. Сега трябва сами да въртят интригите!

Айде бе мишоци, кажете парите!

Точно така. След това идва моментът в който на кадърни служители им се случват неща, като масовото съкращение в Прогрес :)

Забелязвам, че на повечето хора им е много трудно да говорят за пари дори, когато са в анонимен форум. Хора, разберете, че единственият човек, който има интерес от това да си криете заплатите, е вашия работодател. Той има определен бюджет за дадена позиция. Ясно е, че повече пари от бюджета не би предложил, но пък с удоволствие би предложил по-малко. Когато кандидатстващият не е запознат с нивото на заплащане и поиска по-малко пари в сравнение с нормалното за компанията, тогава тя е радостна да предложи договор с поисканата сума. И познайте кой печели в случая? Естествено, че работодателя. Поради тази причина е добре да си съдействаме. А това трябва да започне от някъде-от самите нас.

Добре, на фона на това мнение и фактът, че сте изброили толкова много хора от финансовия екип, може ли да кажете поне стартово заплащане какво може да се очаква, за да ни спестите времето за кандидатстване, щом е под средното :)

Privet na vsi4ki i izvinqvaite za latinicata.

Vreme e i az da spodelq svoeto mnenie, kato biv6 slujitel na komaniqta. Bqh na poziciq Business Reporting Analyst i otno6enie, koeto se naloji da turpq be neopisuemo. Rabotite do poluda po 12 chasa, i da 12 chasa sa, a uvajenieto koeto poluchavate nakraq e edno ogromno NISHTO!

Nikakvo uvajenie ot strana na menidjmunta. Na teb se gleda, kato na poredniq bokluk, koito 6te izritat!

Vsi4ki tezi slujiteli, koito kum momenta sa tam sa vse bratovchedi, semeini priqteli i t.n.

Shte govorq s imena: Nina Zafirova, Katrin Pfhul, Dessislava Docheva, Kalcho Nikolaev, Georgi Kovachev, vsi4ki goreposocheni lica napraviha jivota cheren na desetki hora kato men. Uvolnqvat samo za6toto ne si im simpatichen i to go pravqt ot dnes za dnes! Uronvat ti vsq4eski avtoriteta. Milsqt se za ne6to pove4e ot teb, a pokritieto im e nulevo.

Teku4estvoto e ogromno za Business Intelligence ekipa, Business Reporting ekipa, kakto i za FP&A ekipa.

Izkli4itelno inteligentni hora bqha uvolneni dori i takiva na po 5 godini!

Business kulturata e pod vsqkakva kritika. Hodqt po pantofi i chehli v ofisa, a vizitite ot chujbina sa na dnevna baza. Qdut na buirata si bez da se zamislqt za hlebarkite koito gi zaobikalqt!

Chalga kulturata su6to e na MAX! V ofisa 6te slu6ate vsi4ko drugo za BG chalgata, no ne i za Business related things.

Ne si gubete vremeto s tazi kompaniq. Ima mnogo po-dobri rabotodateli ot tqh na pazara.

Nominiraha se za rabotodatel na godinata, no e prah v ochite na horata.

Zapla6taneto e pod srednoto za bransha!

S ogromno udovolstvie 6te postna i snimki za da se ubedite sami 6to za hora biha bili vashite bude6ti shefove.

Edinsveniqt plus, koito imat e bezplatnoto kafe i sokcheta!

Lokaciqta na ofisa e mnogo lo6a. Nqma izbor na zavedeniq za hranene, osven ako ne si donesete ot vku6ti.

Polzvat se ob6ti toaletni ot muje i jeni, a mirizmite idva6ti ot tam sa ubiistveni!

Ostavqm izbora na vas da precenite dali bihte iskali da ste chast ot tazi parodiq.

Тъжно че такава компания има толкова слаб мениджмънт...

По ред на номерата-

Заплащането е измамно - твърдят че дават над пазара а то е около и ПОД средното за пазара! Баламосват още на интервюто! Очите на 6...
Уважение - има някакво , зависи от кой екип сте, и колко обичате да ядете в Пюрето...
Привилегии - като всяка друго ИШЛЕМЕ на пазара..
Фирмена сигурност - ИМА , ако сте другарче на правилните хора, иначе текучеството е огромно...
Натоварване ?! - колкото имаш душа да носиш, без значение кой отдел си!
Потенция - някога и имало..
Местополжение - ужас

Като цяло не си губете времето за едни смешни акции за след 3 години...повечето не дочакват да си ги вземат..

Може ли дадете някакъв рейндж на заплатите във финансовия отдел на VMWARE? Напр. за позиции като Senior Business Analyst? В Jobs-a има постоянно подобни обяви, но за заплати - нищо. Струва ли си да се кандидатства там?

People John thevikingage.com company but leave the manager. 100% рано за тази компания. На а причината е всичко изписано тук!!!

Здравейте, всички, които сте се насочили към тази фирма. Ще си спестя в кой отдел работех, то няма значение. Вредата, която тези хора ми нанесоха е огромна! Изключително нелоялни и некоректни са.
Прекратили сме взаимоотношенията си нормално и без спорове. Започнах в друга голяма американска компания, веднага след напускането си.
Преди няколко седмици кандидатствах за мениджърска позиция в офиса на текущата ми фирма в Германия, откъдето поискаха референции от предишен работодател.
Дадох им име и координати на тийм лидер във ВМуеър, известна дама. Не можете да си представите шока, който преживях когато разбрах какви са били "препоръките" й! Накратко - представила ме е като посредствен служител без кариерни амбиции и като некомуникативна личност.
Никога не съм имал конфликтни ситуации с въпросната госпожица, която беше промоутната и ми беше тийм лидер само някакви си 4 или 5 месеца! Слава Богу, че предишният такъв доказа на хората, които ме оценяват, че съм надежден, лоялен и нормален човек!
Не разбрах защо той напусна лидерското си място, не ни сподели. В неформални разговори извън офиса е споменал, че има прекалено много вещерски практики, но беше казано с шеговит тон. Едва сега осъзнавам какво е имал предвид! Внимавайте!