Мауер Локинг Системс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мауер Локинг Системс ЕООД

Няма да пиша нищо. Оценките ми говорят сами

Бях преди време на един стаж във външнотърговския им отдел. Стажа не беше платен, подчертавам. Тогавашния търговски директор се опитваше да ме кара да унищожавам документи по цял ден... При положение че си имам по-хубава и по-добре платена работа от неговата, но исках да поработя нещо по специалността си (МИО).
Тромава организация, всичко задължително минава през собственика, което си е чист непрофесионализъм. Роднините му работят на сладки позиции, условията - зле за уважаваща себе си фирма (поне в отдела). Иначе новия корпус е перфектен. За заплата не знам, не съм получавал.

На доволния служител мога да кажа само че явно не си е търсил достатъчно по високо заплатена работа от тази зашото има А пък и щом е служител а не работник ясно

Този, писал първия коментар явно е работил в някоя друга фирма. Смея да твърдя, че в Мауер условията са отлични - модерни работни места с чисто нови компютри и страхотни битови условия. Освен това, практиките, с които работят са модерни и малко фирми в страната, и то предимно чужди, имат подобен стил на работа. За заплащане няма да коментирам, защото по-висока заплата аз не съм получавал като предложение от никоя друга фирма, дори и в София. В последните 3-4 години се направи и много за мотивацията на персонала с въвеждането на модерна система за стимулация. Аз работя от над 5 години вече и се чувствам отлично тук. Но...всеки си има право на мнение, живеем в свободна държава все пак...

Работих в споменатата фирма преди няколко години. Шуробаджанащина е меко казано, началниците са оръженосците на собственика(запален ловец). Заплатите за град като Варна са най-ниските. Какво да ви кажа от както Декаба стана Мауер, нещата се промениха в посока от манифактура към робовладелство. Ако искате вярвайте но това си е самата истина,щом работници започнали там от създаването на фирмата напуснаха. Освен това фирмата се намира в едно забито кварталче без никакво място за паркиране.Преценете сами - сегашния собственик не е бил при създаването на фирмата, появява се и заедно с ..... отсраняват другите двама,Декаба(Денев, Карачоджуков, Балев), само няколко години след това и К....... е отстранен, познайте от кого.Е какво може да очаквате от такъв човек