Мауер Локинг Системс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мауер Локинг Системс ЕООД

Прочетох доста неща( почти всичко) включително и правилата за публикуване тук.
Едно от тях е за работната среда.
До тук много се говори за заплащане, е и моето не ми е много, но се справям( добре, че работим двама в къщи, а имаме и тайни ресурси- да живее българското село!), а и нали все пак сега сме в криза ;), но освен него работейки, човек и живее и общува с колегите си.
Интересно какво бихте казали за работната среда като цяло в последно време.Нямам предвид екипа от хора около вас, а като цяло ситуацията във фирмата?

Уважаеми господине,
Не мисля, че най-важно е човек да обсъжда заплатата си. като таква тя не е една величина, която просто виси във въздуха, а параметър който е обвързан по един или друг ред с множество други величини. Една от най-важните от тези други величини е производителността на труда. Замислете се и Вие, уважаеми господине, на какво ниво е този параметър в нашата страна и веднага ще си отговорите дали заплата "се иска" от работодателя и тя се изкарва...Защото от нашите искания я докарахме дотук. И преди да съветвате така, моля прочетете малко икономическа литература. Дори и една "Основи на икономиката" ще Ви стигне...
Успех и на Вас!

Уважаеми Бивши и Настоящи служители на Мауер Локинг Системс ООД,
внимателно прочетох всички Ваши изказвания и коментари и не научих нищо за Вашата фирма, освен това, че в нея работят и са работели Българи.
Българи, с типичното ни овцедушие, злоба, завист и всички добре познати наши грехове.
Започнали сте една дискусия, в която няма как да има победител, защото никой не се опитва да докаже "правотата" си с конкретни доказателства. Всички Вие ( или поне някои от Вас) сте наемни работници, а забравяте че работникът работи за пари. Както научих от един комсомолски секретар на една бригада преди около 30 години, "Парата прави борбата". На Вас не е ли известна тази истина. Какво сте започнали да обсъждате хубавата нова сграда и оборудване, то това се вижда и "от самолет". Взаимоотношенията между президент на фирма, близки, служители и работници - замислете се, в коя Българска фирма, според Вас, ще са по различни.
Българи, ако заплащането на труда е "задоволително" за Вас, при "задоволително" спазване на КОДЕКСА НА ТРУДА и осигуряване на условия на труд и почивка, подходящи за " БЕЛИ хора" - какво повече искате от една фирма?
Но, уважаеми Дами и Господа, никой от Вас не дава конкретна информация за заплащането. За какво му са на един наемен работник например свръхмодерните машини, красивата сграда, фитнес клубове и т.н., ако заплатата не му стига да си плати тока и мизерната храна вкъщи?
Да се крие тази информация е тъпо, това води не до прогрес, а до регрес. Помислете, ако в съседната конкурентна ( или не ) фирма знаят нивото на заплащане при Вас, работещите там ще поискат от работодателя си същото, а може би и повече. Ако те постигнат искането си, това ще е повод Вие да искате повече....... На "информацията" се дължи прогреса, Българи, не на злобата, злорадството и овцедушието.
Надявам се да съм Ви дал повод за размисъл. Простете за дългото обяснение, просто такава ми е работата. Все пак (професионална деформация), ще Ви помоля да помислите върху последните три-четири изречения.

Успех!

Здравейте допреди ден не знаех че има такава фирма,но днес се запознах с жена която работи там и стана некакво чудо.Това е най пеканата мадама която ми е попадала някога в чата.Няма да и споменавам името но искам да кажа че тя ми превьрна скучния и еднообразен ден в едно незабравимо преживяване.Толкова не сьм се смял никога досега а знаете че смеха е здраве.И искам да я поздравя и да и кажа ако някога прочете това че я харесах и много бих искал това да е последната жена с която да прекарам живота си.И нема слушам чалга а само рок мило>>>>>>>>>>>>>>>

Скъпи форумци, ето че наближава най-светлия празник на годината - Коледа. Нека оставим омразата, злобата и завистта зад гърба си. Да си пожелаем надежда, да следваме мечтите си и да преоткрием доброто в себе си. Желая на всички ви много любов, топли зимни нощи и весели празници! Рядко онова, за което мечтаем, е сред коледните подаръци...Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас, но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка...
Да я направим!
На Коледа стават чудеса...

Д****А абсолютно съм съгласен,аз вече го написах по-преди - който не му понася, да се изнася, а не да плюе.

Здравейте,симпатяги!Разбрах,че сте си спретнали интересно форумче и реших и аз да не остана назад и да се включа(още повече,че съм споменавана за добро или зло):)...М..А с теб май имахме една уговорка и се надявам скоро да се чуем :).Та по темата:Мисля,че хора,които са работили или работят в тази фирма не им прави чест да изразяват негативно мнение,защото говори много лошо за тях(особено ако са били дългогодишни работници).Ще кажа и защо,ами представете си 10 години сте женени за един човек и се развеждате,след развода го наричате прост...замислете се не сте ли вие по-прости,че сте го търпяли???Аз също съм бивша дългогодишна работничка,но истината е ,че не тая лоши чувства нито към БОСА нито към когото и да било.Повярвайте ми така се живее много по-леко.Вярно е,че всеки има право на мнение,...но чак пък такава злоба...уау...Сигурна съм,че всеки си има у дома изградени правила и едва ли ще ви хареса някой отвън да дойде да ви казва как да ги променяте...За мен такъв човек повече няма да ми стъпе на прага...БОСА си е у дома и той решава как и кога,а на който не му оттърва си поема друг път.Това е жестоката истина на днешната "демокрация"(или по точно чист капитализъм) :).И защо скачате върху тия две момчета на шефа те са такива симпатяги :)...Послушайте ме ако ви се работи-работа бол,ако ли не намерете си нещо което ще ви достави по-голямо удоволствие...чао от мен за сега и успех на всички!!!!

Iskam da spodelq 4e stra6no mnogo iskam da napsuvam tozi oligofren,koito qko e nabral na Mauer za6toto qvno go qd 4e drugi xora sa mnogo po kadyrni ot nego i ima za6to da stoqt tam i se 4uvstvat dobre, oba4e prosta6tinata krai nqma i nqma da ima vse pak sme v na6ata mila BG. Ta za jalost ne moga da mu teglq edna so4na 6ot iskam da go vidq i taka da mu q teglq. Tva e edin zloben maimun koito moje da govori "smelo" samo v internet. Mnogo mi e kofti sy6to, 4e ne moga da mu s4upq glavata, poradi sy6tata pri4ina. Ox kolko nekadyr6tina, zloba i oligofreniq ima v tazi Bylgariq nqma li da se promeni tova nai posle. Za6to nqkoi koito imat ne6to pove4e ot drugite trqbva da tyrpqt i da stradat zaradi tova. Ne znam kakvo da kaja. To ne stava samo s qdene kolega trqbva i s akyl!!!

Много ми е чудно, всички които поместват крайно отрицателните си оценки, какво търсят в "Мауер Локинг Системс"? Защо не си намерят друг работодател който би могъл да им поднесе всичко желано на тепсия? Аз работих в тази фирма и впечатленията ми са отлични, с малки изключения. Напуснах просто защото ми предложиха по-добра заплата на друго място, и то в момент когато отчаяно се нуждаех от пари. Иначе колегите бяха страхотни!!!

"Пишете по същество"