Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Заповядай, Муравейке! Добре си дошла :)

Какви хубави коментари! Да взема да кандидатствам.

Откакто написах мнението по-долу, няколко души ни се обадиха по телефона да проверят дали е вярно това благородство. Да, вярно е. Мълчахме досега от благодарност. Сигурни сме, че за такива дела през годините, са ги наградили за благотворител на годината. Заедно, с бивши колеги на баща ми, ще пишем и на организаторите на конкурса да благодарим и на тях.

Другарки, как е тайното телефонче на ПрофиБинг? Искаме да си наемем от тях двама служители, майстори на изнасянето на гайки през металдетектор. Топ специалисти на разглобяването на машини от задния двор.

Николчо, мама даде ли месечните бонуси? Този път искам на гръцкото ресторантче. Там много шик.

Работя над 20 години във фирмата. Шеф съм на един от отделите. Само в моя отдел за този период съм имал над 100 колеги - все полуидиоти и маймуни, които бързо си тръгват. Но аз съм там неизменно, защото притежавам необикновени качества. Ако "господарите" ми дадат една торба с л...а, изяждам я и казвам "Благодаря, може ли още?". Освен това мога да събирам всякаква информация по поръчка. Да организирам информационна мрежа в цял квартал за един час. И всичко работи безотказно, като руски банкомат. Където го натиснеш, пуска. Горд съм, че природата ме е дарила с тези качества. Благодарение на тях съм многократно награждаван.

И аз да ги похваля. Баща ми работеше преди време там. Беше фрезист. Но внзепано почина. Тогава една благородна госпожа започна да ни помага. Често намираше нова работа на мама и се интересуваше от моето развитие. Помагаше ми финансово, за да завърша училище. Доколкото знам помага и на много други бивши служители. Истински ангел.

И аз ти благодаря за хубавите думи, писанке. Дано ме държат до живот. Ще има и за нови чантички.

Писанчо, благодаря ти за новата копринена рокля. Да са живи и здрави, че ти дават бонуси всяка седмица.

Много е хубаво тук. Аз работя на Портала от 30 години. И всички ги познавам. Усмихнати, щастливи, интелигенти. Често ни посещават и известни адвокати, журналисти и международни организации. Не вярвайте на злите езици, а елате да се убедите.